Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

SUROWI RODZICE

Polecane posty

Gość BorsuQ
W ugotowanych czy nieświeżych - musiał ten gość gdzieś być, bo skądś go TVN wygrzebał. To nie tyle są aktorzy co trochę przypadkowi ludzie znalezieni drogą znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam juz ze byl w
ugotowanych ;). ostatnio ogladalam akurta powtorke odcinka i byl pokazany ten "surowy ojciec". mial tam tez 2 corki, zajmowal sie zawodowo quadami, w tym programie mowil to samo wiec nie wiem czy to statysci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LGLGGLG
Dzisiaj byl dobry odc poniewaz Ci ' surowi rodzice ' duzo rozmawiali z nimi i to na plus ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jednej paczce
dzis z kolei zenua a ten chłopak to mieszkał w jakis pokojach dla gosci ?w ogole nie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjsadklf
ludzie ogarnijcie się! przecież to podstawieni aktorzy są! znacie PRAWDZIWĄ TRUDNĄ MŁODZIEŻ?? wyobrażacie sobie że taki młody zbuntowany człowiek mający wszystko i wszystko gdzieś GODZI SIĘ POJECHAĆ GDZIEŚ TAM DO KOGOŚ i nagle..po paru dniach pobytu DOSTAJE OLŚNIENIA I SIĘ ZMIENIA?? śmiech na sali!! chyba autorzy scenariusza odcinków daawno nie byli w polskim gimnazjum i nie znają trudnej młodzieży w realu hihi i te wyreżyserowanie tych surowych rodzin...ja pitole..żenada ten program jak Kac Wawa w kinach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorsuQ
Jak tylko "rodzice" zaczęli zmuszać młodych do odmawiania modlitwy, wyłączyłem telewizor. Czy rodzice którzy umieją zapanować nad dziećmi muszą być wsiokami albo moherami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjsadklf
ugotowani i surowi rodzice to te same programy tej samej stacji i tych samych producentów! jeden kontrakt, jedna umowa a 2 prace hihi:) nie wierzę że to prawdziwe sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcjvhxjczk
ten tekst dziś : modlicie się przed snem? dziewczyna wyraźnie mówi : nie wierzę w Boga (do czego ma w sumie prawo) i co na to mądra surowa mamusia? ...starczy anioł pański (czy jakoś tak!) no trzymajcie mnie!! ktoś deklaruje brak wiary lub nieobecność w życiu kościoła a babinka im 'starczy anioł pański' ! śmiech! to tak jak ja jako osoba nie związana ze światem muzułmańskim usłyszałabym 'starczy 2 pierwsze rozdziały z Koranu' :):):) żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaadsvsdfg
dla mnie ten program jest zenujacy ale tak jak niektore odcinki dalo sie przelknac, tak dzisiaj myslalam, ze padne!!! Skad oni wytrzasli tych surowych rodzicow? ta kobieta zachowywala sie jakby w zyciu dzieci nie miala. Nie dziwie sie temu chlopaczkowi, ze tak na nia reagowal, sama bym sie wkurwiala a mam lat ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorsuQ
Ta propozycja do osoby niewierzącej/niepraktykującej by odmówić Anioł Pański (?) świadczy tylko o płytkim podejściu tej matki do religijności. Sama pewnie klepie te modlitwy co wieczór bez żadnej refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jednej paczce
nie anioł panski tylko aniele bozy stróżu mój (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca mcvsdv
nasjlepsze jest to że ta baba mówił "Aniele Boże" więc od razu widać ze klepie modlitwy bez sensu i na pokaz. To nie Anioł Boże tylko Boży, ale ta baba była bardzo tępa i straszliwie irytująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jednej paczce
i jeszcze przestawała mówic zeby sprawdzic czy znaja tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca mcvsdv
okropnie drażnił mnie jej akcent taki typowo wiejsko-prymitywny połączony z zaciąganiem, okropny babsztyl, ja bym tam nie wytrzymała mimo że okres buntu dawno mam za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z tą babą minuty nie wytrzymała :O Zaczynając od jej podejścia do religii, kończąc na jej wsiowym zachowaniu i odzywkach typu "Śmieszna jesteś" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Dziś najlepszy był tekst tego łebka " tutaj psy dupą szczekają i chujem wodę piją" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm....
Za to tatus tej dziewczyny byl calkiem calkiem ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - - - - -
Bo oni chyba prawdziwie trudnych (zdemoralizowanych) nastolatkow nie widzieli (szczerze mowiac to ja osobiscie bym nie chciala z takimi miec nic wspolnego a juz w szczegolnosci spotkac w ciemnej ulicy) a to sa grzeczne dzieci ktore zwyczajnie nie chodza jak w zegarku i sprawiaja pewne trudnosci wychowawcze wiadomo ze nie sa to idealne ale zeby od razu robic z nich diably i nimi straszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
To chyba nie był tatuś a fagas mamusi,on 36 a mama 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy odcinek to żart jakiś ta surowa matka masakra mieli oni w ogóle swoje dzieci bo nie dosłyszałam? czy im się wydawało że uda im się wychować czyjeś? ona do tego chłopaka -chcesz jeść,mieszkać to do roboty!! krowa jedna zaciągała wieśniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALEŹLI SOBIE TANIĄ SIŁĘ ROBOCZĄ SUROWI RODZICE węgla przynieś okna umyj podłogi wyszoruj kartofli obierz i te kretyńskie kwiaty co to im kazała sklejać no ale z tym modleniem się przesadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy odcinek to
porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sezon
Beznadziejny program. Tytułowi surowi rodzice z reguły dziwni jacys, zacofani, niby dycyplinę trzymają ale to jak terror, od dzieci wymagają by zrozumieli a do nich samych też nic nie dociera. Jak ta babka z modlitwą, mówią jej, że nie chcą , nie wierzą to tam zamiast to uszanować albo porozmawiać z nimi to nie, ona na siłę im wciska, że maja sie modlić. W samej dyscyplinie i jakiś tam zasadach nic złego nie ma ale bez przesady z takim chodzeniem jak w zegarku i dyscyplinie na tip top wszystko. I ich prawdziwe dzieci niby takie szczęsliwie w tym wszystkim i zadowolone, jasne :D A ta rzekomo trudna młodzież oczywiście przyjeżdza i 2-3 dni i doznaje przemiany, taa bajki. I zawsze, ale to zawsze ten sam schemat, najpierw niby się buntują a później doznaja olśnienia i przepraszają, kajają się. Ta jasne, już to widzę jak w kilka dni takie cuda zawsze się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczorajsza surowa matka bo inaczej jej nazwać nie można idiotka jakaś trzeba sie było do niej anonsować pukać dyskretnie do pokoju jak chciało się z nią porozmawiać po drugie ciekawe czy ona swojego synala studencika też tak musztrowała i kazała mu latać na ćwiczenia od rana idiotka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dzisiaj rano w dd tvn wellmanowa powiedziała że ona by tą surową mamę wysłała na jakiś kurs dla matek raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Wzięliby takie 14latki bandytki co tą 12latkę pobiły na śmierć prawie. Wtedy by to może miało sens jakiś. A nie zbuntowane dziecko i szczyt jego możliwości to włożenie sobie do oka czerwonego szkła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
a najlepszy tekst byl jak jeden do drugiego powiedzial: nie zapomne nigdy jak mi powiedziales na poczatku, ze lubisz gasic ludzi. Odp: no bo lubie!! Koles nr 1: to zgas sam siebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierkaa
hehe właśnie jeden z chłopaków z niedzielnego odcinka, grał statyste w 'Przepis na życie' w różowej bluzce, scena w kawiarni z Mańką i Grubą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
No też go zauważyłam,Pola w tym stroju do ćwiczeń wyglądała obleśnie,niemiło, aseksualnie,fuj,jak niedorozwinięty chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×