Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

SUROWI RODZICE

Polecane posty

Gość aj tam aj tam nie gadajcie
ja tez go dojrzalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomosc tabliczki
mnozenia i brak wiedzy ogolnej majac tyle lat to jakas kpina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra ci dzisiejsi
Ci z tego dzisiejszego odcinka to dzieci nie mają? Jak nie bo ich nie widać to dziwne, będą cudze wychowywąc jak doświadczenia nie mają. W ogóle dziwni tez, zgrywają kozaków, zwłaszcza facet a ta babka co teraz wrzeszczala do telefonu bo laska zwiala to jak się tak darła i histeryzowala to jak opętana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom ich
A oni ten dom mają wynajęty na program czy mieszkają tam od niedawna, że okolicy nie znają i nie wiedzą nawet tak orientacyjnie co gdzie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbaa
zobaczcie 35 odcinek ukrytej prawdy - ściema ten program, podstawieni aktorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajanbie
Mam 60 lat ,jestem kobietą ,matką.Te dzieci chcą wychować przez pięć dni?Czy jakieś zaległe prace za darmo wykonać.Dla mnie to żenada,albo wyreżyserowany scenariusz. bajanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj byl naprawde fajny
odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło joj joj.
Beznadziejna jest ta polska wersja. Nic z tego nie wynika. Ci surowi rodzice kompletnie sobie nie radzą. A najlepsi byli ci, którzy kazali pacierz zmawiać. Jak można kogoś zmuszać do wiary. Sorry, ale z czystej przekory też bym się nie zgadzała. Innym razem ta baba - wojskowa. Boże, jakie straszne, odpychające babsko. A ci dzisiejsi kompletnie nie wyglądali na swój wiek. Jak przeczytałam, że mają 36 i 37 lat to się załamałam. Myślałam, że są dobrze po 40. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
Powinni mówić od początku, że to program w stylu trudnych spraw czy tej ukrytej prawdy i wtedy by ludzie wiedzieli,że oglądają pic na wodę a tak niby program, niby ludzie się zgłaszają a dziwnym trafem ludzie z surowych rodzicow są tez w ukrytej prawdzie, facet z surowych rodziców byl w ugotowanych, koleś z surowych rodziców był w rozmowach w toku, inny grał statystę w serialu tvn. Przypadek? pewnie, może się zdrzyć ale w takim nadmiarze? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
Wczorajsi i tak w miare inteligentni byli, troche wypowiedzi merytorycznych, no nie bylo zle. W ktoryms z wczesniejszych odcinkow widzialam takich mlotkow, na zasadzie nie bo nie, bez rozmowy, tylko nakazy, a ci wczorajsi chyba troche rozmawaili z nimi, pozegnali sie tez bardzo serdecznie i to mi sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
ale fakt ze przez 5 czy 7 dni nie da sie wychowac nagle nastolatka i zmienic jego nawyki. Pewnie w dalszym ich zyciu prawdziwi rodzice beda ciagle argumentowac "przeciez u surowych rodzicow to wstawales i pomagales, a w domu nie chcesz". Podejrzewam ze wroca do starych nawykow. A ta panna z wczoraj ktora uciekla jak chciala zapalic papierosa, to nie sadze by nagle rzucila palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam srajtam
tez sie zalamalam jak zobaczylam wiek surowych rodzicow wczoraj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ide dostaje się pieniędzy za występ w tym programie. Dla dzieciaków to plama na honorze na ługie lata nie wiem czy to warte pieniędzy jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta44
Patrzę właśnie na ten dzisiejszy odcinek. Mam 45 lat wychowałam 2 synów i ludzie- ta surowa mama to jakaś powalona baba!!! Ją do karceru oddać i nauczyć szacunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta44
I niech ta idiotka poczyta co na jej temat inni sądzą. Nie dziwię się że jej dwaj synowie poszli w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Kolejny odcinek porażka. 18 letnie dorosłe baby wychowywać. 18 lat nie robiło się nic a teraz surowi rodzice w tydzień dokonają cudu. Żałosne to jest. Jak jeszcze mogę zrozumieć 13, 14 latki to 18 niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta baba jest pierdolnięta. najpierw " ale ty się do mnie tak nie oddzywaj bo ja jestem... DYREKTOREM!" a potem " ja zawsze starałam się stworzyć taka ciepła, rodzinną atmosferę" :P siedzi sobie głupia baba na stołeczku i udaje ważną a im każe myć swoj osrany kibel swoją drogą, oni wszyscy za łatwo się poddają, szybko ulegają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessss00
masakra ta wczorajsza myslalam ze wyjde z siebie ogladajac tego babsztyla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powalony ten program, we wczorajszym odcinku te dwie dziewczyny robiły za darmową siłę roboczą :o A ten babol był straszny, oby na raka zdychała bo takich ludzi nienawidzę, co traktują jak ścierwo każdego. Beznadziejny program i nie mogę wyjść z podziwu, że są rodzice którzy na całą polske chcą usłyszeć jacy to są beznadziejni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona184
po ostatnim odcinku wiem kto był matka hitlera kobieta była nienormalna, jak mogla mowic ze jest ich matka, to ona powinna wyjechac na tydzien do jakichs surowych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeżywajcie tego tak
ten program jest wyreżyserowany,robiony pod publikę:oWszystko to ściema,wykreowana na potrzeby tv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie, ze to aktorzy
odkąd był ten chłopak z postawionymi włosami, makijażem, śmiesznymi koturnami i kolczykami wiem, że to program wyreżyserowany. Otóż chłopak pojawia się od dawna w różnych programach. Na swój sposób jest znany i rozpoznawalny. Nawet oglądając wczoraj jakieś pierdoły na necie trafiłam na fotki Iwony Węgrowskiej świętującej swoje 30te urodziny. A kto w tle? Bartek! Tak on chyba miał na imię proszę bardzo chyba mnie oczy nie mylą:) chciał się pokazać to zagrał w tym programie. I już. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym życiem http://nocoty.pl/gid,14493022,kat,1013619,title,Wegrowska-tak-zle-jeszcze-nie-bylo,galeria.html?ticaid=6e7a1 Wracając do tej wariatki z ostatniego odcinka. Traktowała te dziewczyny strasznie, był jeden dzień zgody niby po interwencji psychologa z ekipy, ale nie sądzę by tak łatwo ktoś zmienił stosunek do baby, która nas tak traktowała chamsko i nieludzko. A dziewczyny na koniec programy mówiły, że teraz to by nawet dłużej zostały, bo im się spodobało. Rozumiem, że gdzieś indziej może i wytworzyła się przyjazna relacja i dzieciaki z surowymi rodzicami polubiły się, ale w tym wypadku nie uwierzyłam w słowa tych dziewczyn. Kazali im to powiedzieć bo program był wyreżyserowany, ale ciut w nieprzemyślany sposób, bo gdzie tu konsekwencja? najpierw dyktator, a potem wielka przyjaźń i rodzinna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały program to ściema
:oJuż wolę oglądać Trudne sprawy czy Pamiętniki z wakacji :D Przynajmniej jest tam śmiesznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkole z internatem
znów jakas biznesowa rodzinka dzisiaj była :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowy tato łózko młodemu rozebrał ciekawe kto je składał potem i czy tak co dnia je rozbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten Dawid ten młody
jeezuuuu zakochałam sie w nim!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhy
etam, jednak wszystko przebija Mięsny jeż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holota tylko seriale
Zgadzam sie z "zgadzam sie, ze to aktorzy" co do bartka, zreszta jeszcze wczesniej wystepowal w rozmowach w toku, tez go widzialam na fotach u tej z wymionami wegrowskiej. Poza tym, 18 letniego uksztaltowanego czlowieka nie zmieni sie w ciagu tygodnia, a zwlaszcza nie zrobia tego prosci ludzie ktorych nazywaja "surowymi itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z tych surowych rodziców w ogóle nie potrafi sobie poradzić ze zbuntowanymi nastolatkami. Chociaż odcinek z tym gościem co trenował futbol amerykański, co mu ten chłopak uciekł i on za nim gonił - to był bardzo dobry odcinek, taki mój wzór metod wychowawczych. Ale zgadzam się z tym, że trochę reżyserowany program. Wczoraj uciekły im dzieciaki. Niby nie wiadomo gdzie. A jakoś cały czas była z nimi kamera i karawelka TVNu, a obydwoje mieli mikrofony. Jaaaaaasne. Ale jest coś dobrego w tym programie. Pokazuje jak ogromna większość problemów z nastolatkami jest wtedy, kiedy nie czuli się kochani, kiedy rodzice nigdy nie powiedzieli im że kochają. Zatrważający problem dzisiejszego świata. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×