Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rfgdfhbtrfghref

Czy podoba Wam się to futro? Warto kupić?

Polecane posty

Gość rfgdfhbtrfghref
Nikomu się nie podoba ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrwg355ryh
babcine z resztą wiosna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfhbtrfghref
Jest po dużej przecenie Kosztuje 1300 zł. Norki plus lis. Nosiłabym je na następną zimę. Poza tym w styczniu planuję ślub więc przydałoby mi się takie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrwg355ryh
jeżeli : -uważasz że warto dać za coś takiego 1300 zł -przyda Ci się -jest w Twoim guście to się nie pytaj obcych tylko kupuj jak dla mnie jest babcine. nie wiem ile masz lat? ja mam 27, futra mi się podobają owszem. ale w takim bardziej że tak to nazwę nowoczesnym stylu. poza tym ja nie chodziłabym w futrze często więc 1300 to i tak za dużo jak na coś co bym nałożyła na siebie sporadycznie, już pomijając fakt że naturalne futro mnie trochę odrzuca. za tą cenę i tak mozna mieć kilka fajnych zimowych okryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfhbtrfghref
Mam 24 lata. Chyba jednak je kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYFIEL NO1
jak dla taniej lafiryndy spod latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfhbtrfghref
Tak ale rozmawialam przez telefon i mowila ze nie ma zadnych przetarc i jest jak nowe. Widze ze duzo pozytywnych komentarzy. Jest z kawalkow norek. Hmm Mam jeszcze 15 min namyslu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak bedzie ci lezało, ja bym wolała dołozyc 5 stówek i isc kupic w sklepie, poprzymierzac, ostatnio mierzyłam kozuszki i różnie leżały, na allegro to namietnie kupuje bizuterie ewentualnie bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfhbtrfghref
Wlasnie tez tak sie zastanawiam ... Mam juz jedno futro. Jest identycznych wymiarow ale w biuscie jest 15 cm mniejsze. Tak sie zastanawiam czy to nie za duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem i smietanka
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina50
Witam. Kocham futra!! Najbardziej podoba mi się to na stronie http://www.rozneoferty.com/damskie-futro-ze-srebrengo-lisa/ - jest ze srebrnego lisa! Ahhh coś cudownego. Zachęcam do wejścia na stronę i zobaczenia go! Na www.rozneoferty.com jest wiele ciekawych rzeczy, ale to futro sprawiło, że nie mogę spać! Podziwiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa

Ostatnio zamawiałam przez stronę efutro.pl materiał imitujący naturalną norkę i jestem bardzo zadowolony z jakości i samego efektu – w zasadzie to jest 1 do 1 estetyka i połysk naturalnego futra. Dobry kontakt ze sprzedawcą, krótki czas oczekiwania, nie było problemu żeby na początek złożyć małe zamówienie a nie od razu na dziesiątki czy setki metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2019 o 03:14, Gość ulkaa napisał:

Ostatnio zamawiałam przez stronę efutro.pl materiał imitujący naturalną norkę i jestem bardzo zadowolony z jakości i samego efektu – w zasadzie to jest 1 do 1 estetyka i połysk naturalnego futra. Dobry kontakt ze sprzedawcą, krótki czas oczekiwania, nie było problemu żeby na początek złożyć małe zamówienie a nie od razu na dziesiątki czy setki metrów.

Jezeli chodzi o pdobienstwo do prawdziwego futra to jak najbardziej  ale jego wartosci uzytkowe to po prostu dno. Syntetyki uzywane do produkcji sztucznego futra sa bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×