Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

koniczynka trzymam kciuki aby tym razem było wszystko ok tego ci życzę serdecznie majka a jak u ciebie wszystko ok jak postep ze staraniami jestem już po zabiegu i mam dobrą nowinę wszystko zostało zemnie wyciągnięte nie miałam nic na ściankach macicy czyli nie skrobali mnie .przed zabiegiem lekarz zrobił mi jezcze raz badanie usg i jak sie okazało na sciankach macicy nie było nic a miałam zaklinowane przy wydaleniu resztek i krwi a zaczeło sie zbierać i stąd to krwawienie nie mam stanu zapalnego czyli jest ok. koniczynka nie dostałam tabletek na rozwarci lekarz mi wytłumaczył ze tylko od o,5 do 1 cm powinnam mieć otwartą aby wprowadzić instrument który wyssa resztki a nie uszkodzi szyjki i ścianek 8 maja mam wstawić sie do kontroli do tego samego lekarza co robił mi zabieg bo on che zobaczyc czy krew sie mi nie gromadzi i do tego czasu mam brać leki co mi wypisał na 8 dni na wzmocnienie macicy i przeciw infekcji oraz kwas foliowy ,a ze staraniem mam poczekać do miesiączki a po okresie mam przyjść na kolejne usg i inne badanie oraz zrobi mi monitoring kazał też od jutra mierzyć temke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka to super wieści:) trzymaj za mnie a ja trzymam mocno za ciebie i za nowe staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny ja tez trzymam za wasze starnia w kciuki a u mnie....dzis 8 dc ale watpie abym miala normalny cykl....zobacze co pani ginekolg powie, i bede robic co mi kaze,jednym slowem odpuszczammmmmm sobie.....na razie mam prace na glowie i na tym chce sie skupic...mysle,ze bylam tym wszystkim przytloczona,mam duzo obowiazkow,a sama mysl o dziecku....czyli o dodatkowych obowiazka wprawiala mnie w mega stres....wiec czas aby wykonywac rzeczy po kolei,a nie wszystko na raz...wiec najpierw praca,a dziecko....moze w przyszlym roku sie uda zostac mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu rycze, dziś miałam duże zaparcie i przy oddawaniu stolca była krew z pochwy, tak mnie tam zaklolo. już nic nie wiem, już chce chyba dostać @ bo z tej ciąży chyba jednak nic nie będzie, oby tylko było szybkie poronienie, a nie pozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczynka, idz lepiej do lekarza po majówce,bo chyba przyda sie jakies dokladniejsze przebadanie....nie ma sensu sie tak meczyc co miesiac....wspolczuje ci bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje uderzyć do lek. w nast. tygodniu. dziś test ciążowy z allegro tak samo gruby, zrobiłam tez już apteczny który wykrywa później i kreska średnio gruba. dla porównania zrobie za dwa dni ten sam, a potem chyba trzeba zobaczyć przyrost bety. mam tylko nadzieje ze wczorajsze plamienie to od przekrwionej szyjki, w końcu mocne parcie na stolec miałam. nie jest to tak jak w zeszłym mcu, wtedy od razu test bladł, a teraz ciemnieje. ale z kolei w zdrowych ciążach nie miałam wcześniej plamień jasna krwia, to czemu nagle są teraz? Bog mnie kaze chyba za moje winy, albo może wyczerpałam już limit dzieci i nie pisane mi kolejne, sama nie wiem, mam straszna hustawke nastrojow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 28 d.c. ostatnio @ dostałam w 26 d.c biust boli że nie mogę go dotknąć a najbardziej wrażliwe są sutki,czekam do standardowego 34 d.c jeśli nie dostanę @ robię test ciążowy. Koniczynka życzę powodzenia i trzymam kciuki aby tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo natka dobrze sie zapowiada!!!!! oby!!! wiecie co,bardzo mnie ciesza kolejne ciaze,bo moze to znak,ze moja kolej sie zbliza ;) konieczynka i natka,zycze powodzenia na dniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleżałam cały długi weekend, tak polegiwałam, 2 dni miałam skurcze miesiączkowe bez plamienia, dołozylam no-spe i na razie przeszlo. lekarz dopiero w piątek. jutro i w srode robie bete. testy sikane na razie mocno wychodzą. ale zatwardzenie nadal, ciężko z oddawaniem kału, boję się że prąc wywolam znowu krew z pochwy bo tam tez się wszystko napina. ech, dziś buraczki na obiad może pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynko,
na czczo wypij wode przegotowana z miodem to powinno pomoc przy zaparciach.jedz suszone sliwki,morele.otreby itp.powinno pomoc.i najwazniesze-pij duzo wody.trzymam kciuki za szczesliwe donoszenie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przypomniałam sobie o tej wodzie przegotowanej bo podbnie miałam w pierwszej ciaży, tylko ja piję teraz codziennie rano na czczo od wczoraj pół szklanki przegotowanej samej i pół szklanki przegotowanej z powidłami węgierkowymi, do tego zalozylam wczoraj czopka glicerynowego, ale niestety wypróżnienie tym razem bez plamień ale za to przyplacilam utrata przytomności. dziś bylam na badaniach bo mnie już od kilku dni ciemniało przed oczami, i to omdlenie wiec lekarz i chcieli mnie na patologie ciąży do szpitala, alejuz tak kiedyś miałam w ciąży i wystarczylo polezec w szpitalu, odpocząć, wiec teraz wymusiłam zwolnienie ze wole polezec w domku. tak wiec leze do piątku, czyli do wizyta gin. dziś zrobiłam morfologie, potas, ekg, pierwsza beta HCG. druga bete i progesteron w srode lub czwartek. trzymajcie kciuki proszę. ciężko mi teraz na duszy bo nie wiem co się dzieje, czy jest dobrze czy zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa1
Hej dziewczyny. A ja jestem już w 21 dniu cyklu, starania za nami .. Chciałabym wrzucić na sławny luz i czekać spokojnie na rozwój wydarzeń ale nie mogę przestać myśleć o tym czy może w końcu się udało...Zeby pomóc sobie a i ubarwić starania wszystkim innym założyłam przez weekend stronę jakzajscwciaze.pl , zapraszam serdecznie. Jest tam pamiętnik, który już wcześniej zaczęłam pisac a także będę dodawać wyselekcjonowane artykuły w interesującym nas temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza beta HCG:1628 mIU/ml, wg norm 3-4tydzien ciąży. chyba ok wg wykresu to 20dpo ale najbardziej boje się przyrostu bety, czyli następnego wyniku. ide w srode albo czwartek. oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś 31 d.c i nadal nic @ brak,piersi jak bolały tak bolą ,sutki wrażliwe na dotyk a zamiast @ pojawił się gęsty,mętny,biały o lekkim żółtawym zabarwieniu,bezzapachowy śluz poszperałam w necie jest to objaw zbliżającego się @ więc nadal czekam do piątku ,test już czeka w łazience koniczynka,jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie średnio na jeża. Tzn, jestem osłabiona, niedawno straciłam przytomność wieć caly czas miewam zamroczenia, ale dużo leze i odpoczywam. piersi tylko czasem zaswedza lub lekko zakloja, zastanawiam się czy to dlatego ze bardzo długo karmiłam, w poprzedniej ciąży tez nie bardzo reagowaly. Nie czyję na razie nudności, bardziej slinotok. Z niepokojem oczekuję badania bety czwartkowego i jego wyniku. Znalazlam w necie ze nawet powinno się zobic przy poziomie bety powyżej 1200 następne badanie po 96godzinach, ale wtedy nie będzie wyniku na piątek, wiec zrobie po 72 godzinach i mam nadzieje ze będzie ładny przyrost. plamień odpukać na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciesze sie,ze na razie wszystko idzie do przodu,oby zakonczenie bylo pozytywne,naka bialy sluz to na ciaze..... u mnie bez zmian,mam 14 dc ale nie robie testow owu,bo nie ma sensu wydawac kase,skoro nie wiadomo,czy ten cykl sie skonczy kiedys,czy znowu leki za 2 miesiace.... za 2 tygodnie mam wizyte u ginki i zobaczymy co powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam slychac dziewczyny???? konieczynka,co u Ciebie,robilas kolejna bete? natka,zrobilas juz test,czy ciagle czekasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Cześć dziewczyny;) Jestem tu nowa;) Staramy się z męzem o dzidziusia jakieś pół roku. Cykle mam co 31 dni. Ale ostatni miałam 27 dni, wiec teraz niewiem kiedy pojawi mi się @. bo jakby się pojawiła 27dc to wczoraj, ale nie pszyszła. 31 dc to 12.05 zobaczymy czy przyjdzie. Narazie nie czuje zeby pszyszła. Mam teraz dni suche i tylko bolą mnie piersi i mam wrażliwe sutki. Jestem trochę osłabiona. Od kilku dni boli mnie głowa. Niewiem czy nie kupić testu i sprawdzić czy się udało....najbardziej boli mnie to jak zobacze jedną kreske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, poprawił mi się humor bo beta wzrosła ładnie. Po 3 dniach o prawie 200%. Sprawdziłam na beta HCG kalkulatorze i wynik wzrostu pokazuje jako "normal". trzymajcie kciuki, bo jutro pierwsza wizyta u gina. wklejam ten kalkulator jakby ktoś chciał skorzystać: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moja beta: First hCG Level:1628 Days Past Ovulation(DPO):20 Second hCG Level: 4655 Hours Between Tests: 74 74 godziny roznicy bo zrobiłam 2h później niż 3 dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jeszcze tylko wyniku progesteronu, chwile jeszcze musze zaczekać, ale bardziej balam się bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ladnie pokazuje ten kalkulator roznice w hcg: Total hCG Difference: 3027 mlU/ml (185.9%) hCG Doubling Every: 2 days 0.82 hours (48.82 Hours) 2-Day Increase: 3218 mlU/ml (97.7%) (normal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 33d.c @ nadal brak choć mam wrażenie jakby byl,bolą mnie piersi są nabrzmiałe,pobolewa pidbrzusze,co jakiś czas skurcze jak w @ ,na zmiane kłują jajniki,co chwile latam do wc bo mam wrazenie że właśnie przyszła@ zaglądam a tam nic, poza gęstym białożółtym śluzem. Cały czas czekam na @ jak dziś nie przyjdzie dzwonię do gina i idę na betę aby rozwiać wszelkie wątpliwości nie robie testu domowego bo przy moich hormonach nie mam pewności co do wiarygodności testu. Mimo wszystko obstawiam że mój organizm płata figla u @ prędzej czy później przyjdzie zapewne po badaniu krwi jjak było kiedyś. Koniczynka,gratuluję i życzę szczęśluwej beztriskiej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wg mnie mam niski progesteron nawet przy duphastonie, wyszlo 12,40 ng/ml, normy co prawda sa szerokie, ale nawet nieraz po owulacji miałam kolo 20, a tu ciaża i jest 12. Mam nadzieję że mi jutro lekarz dołoży luteinę albo kaprogest, bo to na pewno z tego powodu miałam skurcze i plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bierz co lekarz kaze, i wyglada na to,ze chyba mozemy juz gratulowac ci konieczynka,co???? powiedzialas juz mezowi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulować chyba będzie można jak przetrwam 2 mc i zobaczę na usg w pełni rozwinięty plod zdrowy, chyba się wtedy porycze. dziś będę blagac jeszcze o luteinę dopochwowo i może by się udało raz w tyg zastrzyk z kaprogestu ale nie wiem czy mi lek zapisze. czytałam ze tak ktoras uratowala ciaze z niskim progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka no i jak???? zrobilas ta bete???? konieczynka dostalas leki??? gutka to sie pewnie przeniosla na jakies ciazowe forum juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, lekarz po zbadaniu na fotelu stwierdził ze jadnak podplamiam, mam bezowy sluz wiec luteiny dopochwowej nie radzi stosować w przypadku plamień. Pozwolil tylko zwiekszyc duphaston do 3x1 i czekac. nast. wizyta dopiero 28maja, to będą ciężkie dni. Jedyne co mogę teraz robic to badac bete czy dobrze przyrasta i powtórzyć progesteron. Progesteron powinien rosnąć. Mówił żeby nie brac za często no spy bo to może w stosowaniu ciaglym jakos wplywac na problemy z krwiobiegiem u maleństwa. Kolejna bete robie w pon. Na usg był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, wg lekarza usg ok na 5tygodni ciąży, wg moich wyliczen zaczal się 6ty tydzień wiec mniej więcej się zgadza. Ale co będzie dalej tego nie wie nikt, tylko sam Bog w niebie. Przez te plamienia się denerwuje i bardzo boje kolejnego niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka,bety nie zdążyłam zrobić przed wyjściem na bete skusiłam się aby ostatecznie sprawdzić i zaszłam do wc ,zaczełam plamić więc się wstrzymałam postanowiłam poczekać do poniedziałku z betą ale dziś już rozwiałam wszelkie wątpliwości dostałam @ więc znowu się nieudało może następnym razem bo w końcu musi się udać jak mój organizm sam bez farmaceutyków pracuje na cykl.Pozdrawiam i życzę aby bocian przyleciał z niespodzianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×