Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ayahuasca07

Czy istnieją jeszcze porządni faceci ... ?

Polecane posty

Gość dfsgfsdgfsdg
a nawet jesli jestem facetem o dobrym sercu to myslisz ze wezne sobie pierwsza lepsza ? myslisz ze kazdy facet zaciaga kobiete tylko do lozka, wiesz moze kazdy facet ma podobne pragnienia, ale niktorzy maja tez godnosc i zasady, wiesz ja wyznaje teorie ze z miloscia sie nie igra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
dla mnie granie na czyichs uczuciach by zaspokoic wlasne pragnienia to najgorsze co moze byc jak facet jest napalony a nie mysli o milosci to niech szuka sobie kobiet do sexu a nie do milosci - tak samo kobiety glupie dzisiejsze teksty zze trzeba sie sprawdzic lub sprawdzac kogos :o co to ma byc, gdzie milosc , gdzie przywiazanie, sex jest wyznacznikiem czy ktos spelnia walory milosci ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala faceta z charak
terem jak geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kobiety są naiwne jak dzieci jeżli chodzi o kwestie uczuć... Wierzą,że facet się zmieni i wtedy przychodzi wielkie rozczarowanie.... Tylko jak później zaufać jeżeli żyło się w ciągłym zakłamaniu.... Na poczatku jest ok,później zaczynasz się orientować ale nie chcesz w to uwierzyć... a później nie możesz się z tym pogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablopicasso
dfsgfsdgfsdg masz rację moja ostatnia kobieta taka była pogrywała ze mną strasznie, bawiła się moimi uczuciami bardzo mnie raniła :/ próbowała wykorzystać że ją kocham, w końcu miałem dość, po paru miesiącach zrozumiała swój błąd ale ja jej drugiej szansy nie dałem, straciłem do niej zaufanie dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy jest fakt kiedy facet mówi,że jesteś brzydka,gruba nieatrakcyjna,wyzywa Cię poniża i bije.... Patrzysz w lustro i zaczynasz w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
a takie glupie tekst typu ze ktos sie zmieni pozniej czy ze ktos go zmieni to sa dla mnie bez sensu :o jak mozna byc z kims kto nam nie pasuje ? - kochamy go a on ciagle obiecuje i obiecuje a my dalej go kochamy w koncu temu komus sie nudzimy bo ten ktos woli jednak byc taki jaki byl wiec nie mowcie ze ktos sie zmieni lub ze wy go zmienicie bo zmiana musi byc widoczna jak sie z kims jest a nie ciagle naklanianie go lub slepe myslenie ze w koncu to zrobi - na sile to wszystko sie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można mówić,że się kogoś kocha robiąc takie rzeczy. Dla ukochanej osoby chcesz jak najlepeiej, by czuł się przy tobie bezpieczny,kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
Ayahuasca07 wiesz co bo sama pozwalasz sie tak komus traktowac :o kiedys slyszalem tekst ze kobiecie wystarczy raz powiedziec ze jest brzydka i pozniej juz o tym ciagle mysli w twoim przypadku musze powiedziec inaczej ten tekst nie do konca jest prawda bo jesli dla kogos bylas piekna to na pewno znajdzie sie kolejny kto to piekno dostrzeze - ty moze trafials na faceta co chodzilo mu o sex i podporzadkowanie ciebie :o a gdzie wsparcie wzajemne w trudnych chwilach bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pozwoliłam,bo kochałam go nad zycie. To nie był zły czlowiek,ale w szale nie panował nad sobą. Byliśmy ze soba bardzo długo,nie był ze mną ze wzgledu na wygląd,ale też przez to chyba zaczał mnie tak traktować. Przetrwaliśmy wiele złych chwil,ale zawsze wychodzilismy z tego obranna reka. ale zbyt dużo złego się wydarzyło. Nie zaufałabym już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ja moze jestem facetem i moze nie mam takiego powodzenia ale nikomu bym nie pozwolil zeby mowil o mnie jak o jakiejs ciocie - niech to udowodni bo co bo nie mialem kobiety, bo jestem prawiczkiem, bo nie mam kasy, bo nie mam wlasnego mieszkania, bo nie mam stalej pracy , bo z wygladu nie jestem idealem to nie jest wyznacznikiem czy ktos jest ok czy nie - bede chcial miec kase to sobie zarobie, na mieszkanie tez, dziewczyne tez moge sobie znalezc i to nie musi byc juz, gdzie mam pedzic ? bo mam cos udowadniac komu ? Ayahuasca07 wiem ze z milosci mozna wiele zrobic ale rozsadek tez musi byc i poszanowanie drugiej osoby czyli godnosc czlowieka - sama wiesz ze czlowiek ma swoja godnosc i do pewnego znecania sie nad nim wytrzymuje i kazdy ma inna tendencje do zalamania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
Ayahuasca07 piszesz ze nie byl zly - ale piszesz ze nie szlo z nim wytrzymac i gdzie tu logika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby było więcej takich mężczyzn jak Ty... ;) Czasem tak się zdarza,że człowek wierzy,ufa i poprostu Kocha... najgorzej po takim "cosie" zaufać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhtsthshgs
@Mam kurwiki w oczach zakladalas topik ale ci usuneli :Dpamietam cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym kiedy było dobrze to było naprawde dobrze, czasem w związku są kłótnie - u nas były zbyt "ostre". ale kiedy później znów było dobrze to wierzył czlowiek,że juz tak zostanie, do nastepnego razu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
Ayahuasca07 Tacy jak ja czy jest ich wiecej na pewno - grunt to dobrze szukac.... Wiesz czasem sa oni niedostepni bo uwazaj sie za gorszych od innych facetow - a kobiety wola tych gorszych niz tych porzadniejszych co traktowaliby je jak ksiezniczki - tak im sie wydaje a wina tego jest brak wykonania pierwszego kroku.... a moze to wina niesmialosci w kontaktach sprawia ze wiekszosc jest samotnych lub te wymagania sztucznie podbijane na necie wasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
moglem miec bardzo ladna dziewczyne ciagla jak magnes ale zrozumialem ze ona chce tylko seksu i chce sie mna pobawic :o opanowac sie czasem trzeba chodz pokusy sa ;-) grunt szukac swojego szczescia i nie byc slepym na czyjes zle zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
Ayahuasca07 klotnie wszedzie sa - ja widzialem ich w swoim domu dosc przyrzeklem sobie ze nie bede taki jak moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo wrażliwą osobą,starałam się wiele rzeczy zrozumiem ale czy mam akceptować coś co jest wbrew moim zasadom? Kompromisy w związkach są dobre o ile nie ranią uczuć tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ludzie w tych dzisiejszych czasach zapominaja o tym co czuje druga osoba i przez to zwiazki sie rozpadaja bo nie ma zrozumienia, ja bym zadal pytania ludzie sie rozumieja niby sa w zwiazku ale czmu jak sa dluzej to sie nie rozumieja - czyzby oklamywali sie i tworzyli falszywe obrazy - po co oklamywac kogos kogo sie kocha, zeby go miec chodz na chwile a pozniej go zranic bardziej ta swoaj falszywoscia ? sam juz nie wiem czemu ludzie sa tak - i nie lubie tego slowa obiecuje :o tani chwyt zeby kogos miec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Na problem postawiony przez autorkę tematu odpowiem jednym zdaniem: "Tacy mężczyźni istnieją lecz: albo żyją w szczęślwych związkach, albo są samotni i olewani przez kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i piana dalej będzie
toczona??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz1991
Porządni mężczyźni są ale jest ich tak mało, że prawie są niewidzialni. Ja uważam się za porządnego mężczyznę gdyż moi rodzice dopilnowali przekazanie mi konkretnych zasad. Pytasz o mężczyzn delikatnych i wrażliwych hm... a co powiesz o mężczyźnie zajmującym się 3 dzieci (własnymi siostrzeńcami) i chcącym pracować w przedszkolu jako pedagog. Ktoś wspomniał o wierności i lojalności. To również zostało mi przekazane. Moi rodzice są już ponad 26 lat razem ten sam obraz widać w małżeństwie Mojej siostry (4 lata po ślubie). Pytasz się również gdzie tacy są ? Cóż wierność, lojalność, miłość, honor, zasady takie rzeczy nie są dziś w modzie. Są to "wady" względem dzisiejszego świata. Porządni mężczyźni - a czy są porządne kobiety? Zepsucie dotyczy wszystkich mężczyzn i kobiet. A wiesz dlaczego również dziś brak porządnych mężczyzn? Z mojej perspektywy jednym z czynników jest to jakich chłopaków preferują dziewczyny w wieku nastoletnim. Ponieważ w tym czasie wygrywają dranie, kozaki, i chamy bardzo duża liczba porządnych chłopaków zmienia się na gorsze by być zauważonym przez dziewczyny. Mnie natomiast zawsze interesowały dojrzałe kobiety i dlatego pomimo mieszkania w takiej a nie innej dzielnicy gdzie kultura osobista jest wrogiem nie używam słów potocznie uważanych za wulgarne przez co jestem uważany za jakiegoś odmieńca. Bycie porządnym uważane jest dziś za "wadę" dzisiejszych czasów więc porządni mężczyźni zwykle są nieśmiali gdyż poprzez posiadanie pewnych niemodnych dziś cech czują się gorsi i nie próbują nawet podchodzić do kobiety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządni faceci nie istnieją
z powodu absolutnego zaniku porządnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×