Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majerski

Ile kosztowały wasze altany?

Polecane posty

Długo zasatanawiałem się czy zbudować altanę samodzielnie czy może zakupić już gotową? Z początku chciałem wziąć się za to zadanie sam i własnymi siłami stworzyć altanę, jednak wtedy natrafiłem na ten artykuł: http://www.jaw.pl/2017/07/altana-ogrodowa-wykonana-samodzielnie-czy-gotowa/. On zmienił mój punkt widzenia, zakupiłem gotową altanę i nie żałuję tego wcale, bo wyszło świetnie a do tego niedrogo w porównaniu do samodzielnej budowy. Jeśli ktoś też zmaga się z takim dylematem, to zachęcam do przeczytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore pod uwage jeszcze taką ewentualność w temacie blaszanych garaży https://www.cgt.com.pl/ Byc moze i Wam to coś pomoze jesli chodzi o wybór tego własciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja altanka kosztowała 3.800 wymiary 3x3 już z montażem (altana Vera). Zamówiłam na stronie producenta www.drewnotrik.pl miesiąc temu i juz mogę cieszyć się piękną altanką na wiosnę. Muszę przyznać że jestem ogromnie zadowolona, Altanka wykonana bardzo solidnie i montowana przez bardzo sympatyczną ekipę. Chłopaki naprawde super :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda altana jest indywidualnym zamówieniem i każda ma inny koszt. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która wykona dla was altanę to polecam wam zgłosić się do www.schody.szczecin.pl Mają w tym spore doświadczenie a swoją pracę wykonują bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne altanki robią www.eko-bal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianno
W altane trzeba wsadzić trochę pieniedzy ale za to będzie ci służyła przez lata. Popatrz sobie tutaj http://www.geisser.pl/altanki-ogrodowe/ za gotowymi altankami. To szybkie i przystępne cenowo rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja byla naprawde neidroga, teraz juz sobie nie przypomne ceny, ale wtedy szukalismy z zona w wielu miejscach i faworytem okazal sie www.zpduscimow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajakaMiko
Mój mąż sam zbudował altanę, wykorzystał drewno które było/zalegało na podwóku. Dokupił tylko gont na dach, jakieś orynnowanie no i impregnat Vidaron. Kostka była również w domu, pozostałość po układaniu podjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhili
Zakupiłam sobie altanę ogrodową w dudimex jest dobra , moja przyjaciółka polecała mi tą frimę . Bardzo ładna altana w ostatnim czasie przeszła nawałnica ale altanie nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanim rozwiązaniem jest zakup materiałowej altany osadzonej na metalowej konstrukcji. Jeżeli was interesuje altana tego typu to polecam wam zgłosić się do firmy www.auto-plandek.pl Zajmują się wykonywaniem plandek ogrodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam świetną, dużą altanę zamówioną w lubelskim www.zpduscimow.pl i wciąż pachnie najprawdziwszym drewnem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kiedy dysponujemy ogrodem o dużym obszarze, możemy pomyśleć o jego odpowiednim zagospodarowaniu, które będzie bazowało nie tylko na wartośc***iękna, ale również na wygodzie związanej z użytkowaniem ogrodu. Dla wielu osób, duży ogród jest bowiem nie tylko miejscem w pewien sposób ozdabiającym nasz dom, ale również miejscem, gdzie możemy wypocząć w otoczeniu natury. http://pawelcichon.pl/stylowe-altany-ogrodowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dudi-mex kupowałam altanę za groszę i spełnia moje oczekiwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam altanki drewniane tutaj https://www.drewbud24.pl/ przy czym z pokryciem dachy z trzciny i zapłaciłam bardzo przystępną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie zaoszczędzić to skontaktujcie się z firmą www.auto-plandek.pl Materiałowa altana ogrodowa jest świetnym i niedrogim rozwiązaniem. Dodatkowo jest łatwa w montażu i demontażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPeee

Ja kupiłem na https://www.produktyogrodowe.pl/20-altany-ogrodowe i jestem bardzo zadowolony z samej altany, ponieważ jest świetnie wygląda, i jest bardzo stabilna oraz z ceny. Kupiłem oczywiście altanę drewnianą, która jest niewątpliwie tańsza, i według mnie lepiej wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mili
Dnia 2.02.2017 o 20:03, Gość gość napisał:

Ja zamawiałam wiosną ze strony drewnotrik.pl altana super wyniosła mnie 4200 zł z tym że w tym był transport 800 zł ponieważ mieszkam od nich 400 km ale i tak jestem bardzo zadowolona altana na prawde solidnie zrobiona i chłopaki też bardzo mili

A ja zamówiłem w drewnotrik.pl i ci mili chłopacy nie potrafili sobie poradzić z wykonaniem zamówienia przez 3 miesiące (zero reakcji zero wyjaśnień). A mieli do mnie 100km i za altanę chciałem zapłacić ponad 5tyś. Niestety jak widać pieniążki im śmierdzą. Także nie polecam tej firmy bo marnują czas ludzi. Na szczęście jest konkurencja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek Targowiak

Ceny są różne , chyba najlepiej wychodzą altany z drewna szawal.com.pl zakładka blog artykuł altany, warto przeanalizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Mniaszko

W zeszłym roku nabyłam funbash.czeladz.pl szeroki wybór każdy może wybrać coś na swoją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kosztowała około dwa miesiące pracy, drewno miałam z budowy domu jakie pozostało z szalunków. Jak na razie jest ok. trzyma sie już drugi rok mimo, że nie miałam wielkiego doświadczenia. Zamierzam zrobić na ścianie kratkę i posadzić róże aby się po nich pięły. Myślałam jeszcze aby na Podkarpackich Sadach zamówić kiwi tylko obawiam sie czy nie wyrośnie zbyt mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gerczyk

Wydaje mi się że u mnie największym wydatkiem może być dach dlatego cały czas szukam tomekbaran.pl co myślicie o tej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka

Można też kupić gotową altanę do postawienia w ogrodzie. Ja tak zrobiłam i mam spokój. Mam u siebie altanę ogrodową DHARMA ze sklepu internetowego Ogrodolandia. Polecam bo efekt jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecki

Wcale nie dużo http://isn-studio.pl/uzyteczne-altany-ogrodowe-kupione-u-producenta/ zamówiłem w dwa dni była u mnie jeszcze do tego ubezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż robił samemu, kupował drewno, gonty, do impregnacji Vidaron, sam to składał. Gdzieś tydzień mu się z tym zeszło ale moim zdaniem naprawdę warto. Latem i późną jesienią będzie można tam posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Między innymi firma Jonda - jonda.pl działa w tym zakresie i wykonuje konstrukcje z drewna. Szukając wykonawcy domu drewnianego można zapoznać się z tymi dostępnymi ofertami. Firma ma doświadczenie i wykonuje różne drewniane konstrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×