Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Nie jest źle. Wczoraj miałam taki dołek trochę,bo to na świeżo i lekki szok był,ale dziś tak jak pisałam wyszło słońce i jest lepiej :) Dawaj małego do mnie-chętnie się nim zajmę :D Przyda się drugi facet w domu-męża nie będzie, ja ostatnio dużo kupuję,a mój maly nie da rady sam zakupów nosić :p Zdrówka dla urwisa i dla babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i uroczyście ślubuję,że jak trafię "6" to się z Wami podzielę! Tylko ostrzegam dotąd nigdy nic nie wygrałam w żadnych tego typu grach ani loteriach...felerna chyba jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika z tym totkiem trzymam cię za słowo! :) tylko wiesz, żeby nie było że podadzą w tv o wygranej, a nagle na topiku cie nie ma i słuch po tobie zaginął :D dziewczyny słyszałyście, że w biedronce są teraz jakies mega promocje? pieluchy po 9,99zł?! ja młodemu na noc zakłądam, bo w nocy jeszcze posikuje i chyba pójde zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika z tym totkiem trzymam cię za słowo! :) tylko wiesz, żeby nie było że podadzą w tv o wygranej, a nagle na topiku cie nie ma i słuch po tobie zaginął :D dziewczyny słyszałyście, że w biedronce są teraz jakies mega promocje? pieluchy po 9,99zł?! ja młodemu na noc zakłądam, bo w nocy jeszcze posikuje i chyba pójde zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem jestem przepraszam , ze nie pisze ale u nas wielkie zmiany i jakos glowa pelna od wszystkiego Dzwonili diadkowie mojego i zapisali namdom w Niemczech to sa juz ludzie wiekowi babcia 87 dziadek 77 noi chyba bedziemy sie przenosic spowrotem do Niemiec Kocham dziadkow i oni potrzebuja juz opieki babcia siedzi na wozku i jest niewidoma a dziadek wspanialy czlowiek , ale sil juz brak jestesmy w wielkim dylemacie i jakos tak glowa pelna w 1000 mysli na sekunde ahhhhhhhhhhhh..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ja tez bym miała dylemat tym bardziej ,że Norwegia taka piękna. Z kolei w Niemczech macie rodzinę ,teściów którzy Was uwielbiają. Nie wiem trudna sprawa. Monika ja też liczę na Twoją wygraną ,może mi jakiś botox fundniesz :P Jakoś ostatnio mi te zmarchy wylajzły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta dopiero przeczytałam Twojego emila .Powtarzam jeszcze raz...jaka szkoda ,że mieszkamy tak daleko od siebie:( Naprawdę z chęcią zaopiekowałabym się Twoim synkiem. Byłam u lekarza i wróciłam z niczym ,bo moja lekarka zachorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi - cięzki wybór, pewnie tez miałabym dylemat mieszkając w takim miejscu. kurna dziewczyny ratujcie! zrobiłam ciasto na pierogi wg przepisu http://artkulinaria.pl/magia-gotowania/kulinarne-abc/najlepsze-ciasto-na-pierogi-0 niby najlepsze ciasto, wszysycy zachwalają, a mi wyszła masakra, niby jest miękkie ale ni cholery nie idzie je ukroić z węża ciastowego i robić pierogi :O kufa zaraz mnie zczyści, wszystko wg przepisu zrobiłam, a jest tragiczne, jak to uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ja nie robię takiego wymyślnego ciasta. Zwyczajnie mąka ,1-2 całe jajka i ciepła woda (nie gorąca) W miseczce robię takiego gluta a potem na stolnicy dodaję jeszcze mąkę i wyrabiam ciasto tak na oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierrooożki (nie wiem czy widziałyście ten film Wszyscy Jesteśmy Chrystusami? jak Marek Kondrat wraca nadziabany do domu i odsmaża pierogi? hahahaha :D ufff dałam rade hehe b.dobre, tylko ciasto grube wyszło. Tylko przy tym tyle roboty ehh ostatnie pierogi robiłam 3lata temu jak jeszcze w ciązy byłam i zapomniałam ile to czasu zajmuje hehe następne zrobie na emeryturze buhahahaha marcysia ja kiedyś tez robiłam wg tego przepisu co ty, ale chciałam zabłysnąć najlepszym to zabłysnęłam że jeszcze świecę ale od potu na czole :D zapraszam was, wyszedł mi duży gar :) młody przysporzył mi przy tym prawie zejścia :O juz kończyłam gotować, miał włączoną bajke coby mi dał to dokończyć w pieruny. Wchodze do pokoju i co widzę? moje papiery z pracy posegregowane wg chronologii i tego co było zrobione, fruwają po całym pokoju i ... patrz mamusiu jaki ślicny obrazek :O nie dość że tyle się nastałam w kuchni to jeszcze mam dodatkową robote w papiurach.... wdech, wydech, wdech, wydech, głęboko, wdech, wydech... już mi lepiej;) Dobra nasermater ide po kawe, chcecie do tych pierogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja na chwilkę by Was pozdrowić. O i kawusię stawiam bo chiba jestem pierwsza :D Monika trzymaj się dzisiaj 👄 Kobrietta pisałaś o mailu-ja nic nie mam :( Dla wszystkich 👄 miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Częstuję się kawą. Haneczka jak dam radę to zajrzę na maila i Ci prześlę. Dzięki. Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora ja mam urwanie głowy, mały, papiery i jeszcze musiałam dziś załatwić pare spraw na mieście. Młyn jak nic. Przed chwila piłam zimną kawę, którą zrobiłam sobie jeszcze rano a nie zdążyłam wypić... dobra wracam do mojego cherlaczka :) aaaa co tak zacichło na topiku? Asiamt - gdzie żeś ty? coś się dzieje? mam nadzieję, że twa nieobecność to tylko brak neta ;) Marcysiu - jak rozmowa z nauczycielką? Monika - napisz na mailu jak tam sprawy, czy jesteś po badaniach? ściskam cię! tjulip - dobrzejesz już? zdrowiej w try miga! haneczka - ty chyba tez masz za przeproszeniem urwanie dupci, bo coś rzadko cię widzę.. DZIEWCZYNY KOCHANE, DLA WAS WSZYSTKICH DUZO ZDROWIA, WSZYSTKIEGO DOBREGO I WSZYSTKIEGO POZYTYWNEGO 👄 i miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka kobietki ja się szkoliłam przez ten czas co mnie nie było, a potem miałam urwanie łba w robocie i tak wyszło, ze was tylk opodczytałam i nic nie napisałam kobrietta to cię maluszek załatwił hehe biednas ty, oj biednaś, ale ale, jak tam maluszek sie czuje? mój maluszek zdrowiutki odpukać, katar przeszdł już dawno, problemy z pupą też hehe tfu tfu, ale niestety kupki robi w pieluchę, nie chce go do niczego zmuszać, ani stresować po tych przypałach, zeby się dziecko nie zblokowało całkiem poza tym jest taki gadatliwy, śpiewa piosenki, włącza sobie sam radio i słucha, albo z tatusiowej płyty leci maleńczuk..."wódki, koniaku".. a on to uwielbia, tylko jak mi na placu zabaw zaśpiewa to będzie wstyd hehe, a nie da sobie tej płyty zmienić na coś innego wczoraj zakupiłam agrowłókninę dla roślinek na działce i ze 40 tulipanów zamówiłam w necie, do tego krokusy i pustynnika himalajskieg (bardzo ładny, polecam pozostałym ogordniczkom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki witaj asiamt :) dobrze, że to tylko kurs, myslałam że też masz zawirowania. Szkol się, szkol, będziesz "mondrzejsza" ;) zawsze to jakiś dodatkowy papier w kieszeni i podniesienie kwalifikacji jakby nie było. Dobrze że mały zdrowy. Mój jeszcze smarka i pokaszluje, ale juz jest zdecydowanie lepiej, nie ma przynajmniej gili do pasa. my własnie zjedliśmy zupe kalfiorową, w nocy gotowałam, potem zabieram się za gołąbki -farsz też w nocy robiłam, narobie więcej to 3dni bedą z główki od garów. Chodze spać teraz przed 1 w nocy :O ale takie lajf i łan kozie deth :D Zaraz musze wybyć z małym, bo w domu go przeceż nie zostawie, załątwić coś. I tak to sie kręci ten młyn. marcysia - dziekuję ci kofana za propozycje przypilnowania małego :) ojjj co ja bym dała byś ty koło mnie mieszkała :)👄 yyyyy i coś mi mówi że twoja nieobecność na topiku jest spowodowana powrotem ślubnego :P;) MONIKA - trzymaj się kochana! niech moc bedzie z tobą, niech sie wszystko wyklaure 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie ciąg dalszy szaleństw przed komunijnych .Dzisiaj jeździłam i szukałam krawcowej która uszyje alby dla dzieci.Obeszłam wszystkie możliwe zakłady i na szczęście znalazłam fajną babkę, która uszyje i do tego nie drogo...uf następny problem z głowy:D A tak poza tym wszystko okij:P Mąż też zaganiany i nie ma za bardzo czasu dla żonki ,także kobrietka moja nieobecność na topiku nie ma nic wspólnego z powrotem męża:P Jeszcze dzisiaj muszę zawieźć córkę na warsztaty teatralne ,później do kościoła i dzień zleci. Moniś kochana ..trzymam kciuki mocno..ała aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,stawiam kawę \_/o Jestem,jestem-żeby nie było,że trafiłam tą szóstkę i zniknęłam :D Niestety trafiłam aż lub tylko jedną cyfrę :( Marcysia no to powoli kolejne punkty z listy znikają. Asiamt ucz się ucz,bo nauka to potęgi klucz,a jak zdobędziesz ten klucz to zostaniesz... woźną w szkole :p Tak zawsze mówił mój wujek ;) Kobrietta dziś piątek,więc miejmy nadzieję,że ostatni dzień takiego wariactwa. Niech małemu już całkiem przejdzie i babci tysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przywitam i siorbnę kawkę:) Dziewczynki u nas mróz...już się zaczęło:( jak ja nie lubię zimy😠 Oczywiście problem mają dzieci ,trzeba założyć czapki,najgorzej najstarszy ,bo przecież ma,, już'' 12 lat i mama mu każe zakładać ciepłą kurtkę i dziecko się spoci:D Tjulip ,haneczka wszystkiego naj,naj.. z okazji Waszego święta,jak najmniej trosk i kłopotów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja częstuje sie kawą, a właściwie dopijam ;) brakuje Moniki kawy nie sądzicie? mam nadzieję, że lada dzień bladym świtem znów nas będzie nią witać :) Marcysiu u mnie też mroźno, w pieruny! centralne włączyłam. Mój dzieć kończy dziś 3latka! nie mogę uwierzyć że czas tak szybko zleciał... jeszcze się na szczęście da tulić i wycałować, bo zanim się obejrzę to będę miec takiego 12latka marcysia co ty, że mamo przestań z tą czapką :P A Haneczka i Tjulip tysz mają urodziny? skąd wiesz? hehe W takim razie Haneczko i Tjulip sto lat i wszystkiego najlepsiejszego! 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobrietta to milion całusków w takim razie dla "maluszka" hehe wysciskaj go od wirtualnej ciotki 🌼 🌼 🌼 a Monia o 6 rano kawuche postawiła a tjulipki i haneczki jakie mają dziś święto? a zresztą nie ważne dla Was kobitki tez wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń dzieweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A widzicie jaka jestem mądra :P jak ma sie dzieci w szkole ,to się wie. Dzień nauczyciela przecie w niedzielę ,ale w szkołach obchodzą dzisiaj:) Kobrietta to wycałuj synka od cioci i życz mu duuuuużo zdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, ze to ten dzień hehe mój teścio był nauczycielem, muszę mu złożyć życzenia w niedzielę w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny expose premiera czytałyście? urlop macierzyński chce przedłużyć do roku czasu jakby to wyszło to byłoby pięknie, cudownie ale pewnie nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Was doczytam,teraz tylko do ostatniego wpisu- Asiamt-pomarzyć dobra rzecz. Parę rzeczy w poprzednim już obiecał i nie dotrzymał... Urlop macierzyński rok-a praca wtedy do setki i L4 ciążowe całkiem bezpłatne... coś za coś kasy z kosmosu nie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno macierzyński ma być 80% płatny, ale przez rok ma być ma być ciekawe co im z tego wyjdzie ja wiem, ze to złudne nadzieje, ale może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ślepotko-6.19 kawa była! To wszystkiego najlepszego dla 3latka. Tjulip naj z okazji święta,ale czy Haneczka też się łapie? Nawet jak nie to też najlepszego :) Asiamt politykom się nie wierzy. Najpierw niech dadzą obiecane podwyżki,bo część resortów te 300zł dostała,a część nie. Ja tam politykom nie wierzę. Zobaczyłabym to bym uwierzyła. Ale wtedy i tak komuś innemu zabiorą,bo pieniędzy nie dodrukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×