Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dawajcie te linki ,może znajdę dla córci fajny płaszczyk na zimę. Bo w s klepach widzę tylko różowe a moje dziecko nie znosi tego koloru:)Dziwna jakaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samej górze swojego ekranu, jest pasek adresowy: http: coś tam i tam wyświetla sie całość i to zaznaczasz i kopiujesz, a potem wklejasz nam jakoś taki bełkot stworzyłam, moze Monia lepiej ci wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale linkami rzucacie :) Asiamt ja aż tak dobrze asortymentu h&m nie znam-bo ja mam u siebie w galerii sklep więc patrzę co tam jest,a na stronę to nie wchodzę. A z endo mi przychodzą na maila promocje to ewentualnie jak coś przyślą to dam Wam znać. Ja raczej unikam zakupów w sieci,bo mam u siebie dużo różnych sklepów w mieście-nawet reserved kids,czy jak to się tam pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten pasek o którym Asiamt pisała klikasz, z klawiatury ctrl+a, ctrl+c,a potem w oknie jak piszesz posta ctrl+v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzekuje za linki :) tak są mięciutkie te bluzki, ja jeszcze kupiłam mu bluze u tego gościa z marki minymo i powiem ci, że jakośc rewelacja, mięciutkie, super wykończone z b.dobrej gatunkowo bawełny. Jakiś czas temu skusiłam się i kupiłam 3pak nexta bluzek na allegro, to te z nexta się okazały tak cieniutkie szmatki, że po pierwszym praniu zrobiły się dziurki w kilku miejscach, katastrofa i szmelc po prostu :O I niby taki next. Sorrki tam wczesniej w poście napisałam że jakoś tych minymo tak dobra jak jak next, to sorry ubliżyłam tym ciuchom minymo,bo next w tej chwili się chowa w butach i nie umywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie to o czym pisaam z h&m to widziałam tylko w sklpeie w woli park, a zamawiam ze smyka to co najczęściej obczaję w smyku w woli, a potem sporo taniej kupuję w sieci, dobry myk co hehe chociaż ostatnio miałam też zniżkę 30% na kurtki i buty i kupiłam kutrkę zimowa młodemu, w sklepie stacjonarnym, nie internetowym, a zniżkę dostałam smsem, bo miałam tam kiedyś kartę, teraz je zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałaś kobrietta o pepco szczerze powiedziawszy nigdy nie kupiła stamtąd, sa różne opinie, ale jakoś mnie nie ciągnie, kiedyś byłam i obejrzałam i jakie liche mi sie wydawało moze teraz jets inaczej, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż w rzeczywistości wygląda lepiej, ma jako kutka narciarska zapinki wewnątrz, zeby niepodwiewało, na palce u rak, na kciuka dokładniej ma taką rękawiczę, zeby śnieg nie wpadał, palce widać na zewnątrz ma różne kieszonki, ale to nie naważniejsze kupiłam ją za 90 zł tydzień temu, bo miałam tą promocję -30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty to zrobiłaś? Kopiujesz to z adresu strony,do której chcesz dać link,a nie z adresu nowego wpisu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pepco zdarzają się perełki, że jest jedna bluzeczka na 30 innych dobra gatunkowo ale tam muszę organoleptycznie to wiem co warto a co sobie odpuścić, tam są też ciuchy niektóre mark&spencer dla kobiet - kupilam tam śliczną stalowa mieniąca się pod światło sukienkę - wszysycy pytali skąd taka wystrzałowa? noo od Diora, a niby skąd? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później będę się szkoliła jak wstawiać te linki ,także przygotujcie się ,bo możliwe ,że naśmiecę tutaj troszkę. Asiamt ja mam chęć kupić w smyku tą zieloną kurtkę dla małego ,tylko mam obawy ,czy nie będzie za cienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie że tej nie widziałam, ale na zdjęciu wygląda porządnie, na grubszą niż ja kupilam młodemu, a nasza ta kolorowa jest gruba, wszyscy to stwierdzili, pomimo, ze na zdjęciu na taką nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×