Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Mój mały pewnie będzie chciał żółte...:) ale w perspektywie ono jest rozkładane i ma długość 185cm,więc weźmiemy taki kolor na którym i trochę starszy chłopak będzie chciał spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane npo my z mezem powoli sie szykujemy do szpitala dzismatermin tej operacji reki zobaczymy czy zrobia wkoncu czy znow odesla do domu z jakiegos powodu?? wazka gratulacje zostania mamusia ponownie :) kobrietta gratulacje kroliczka oby sie dobrze chowal:) kochane napisze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka czekamy na nowiny o maluchu. Dowi trzymam kciuki za męża i pomyślność zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - trzymam kciuki za operację ślubnego Monika - co robisz na obiad na weekend? bo mi pomysłów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka ja na chwilunię tylko Monia trzymam kciuki za wyniki dowi za męża też kobrietta gratulacja z powodu nowego członka rodzinki hehe całuski do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt mam nadzieję,że Cię w kajdanach nie wyprowadzą :D :p Kobrietta a nawet jeszcze nie myślałam. Chodzą za mną placki ziemniaczane i może zrobię jutro gulasz węgierski i placki ziemniaczane,a w niedzielę zapiekankę dyniową z farszem z mielonej wołowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ja pomyślałam, że asiamt ma przerwę w przesłuchaniach :D Monika jak robisz tą zapiekanke dyniową? kurka wstyd się przyznać, ale ja z dyni nigdy nic nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujesz małą dynię-aby przybliżyć pojęcie małą ujmę to że taką wielkości głowy Twojego dziecka :D myjesz, wycinasz od góry taką pojrywkę tylko żebyś nie uszkodziła i nie połamała tej pokrywki. Wydrążasz pestki i nitki ze środka,myjesz-ja zawsze biorę ją pod prysznic ;) Mięso mielisz lub siekasz i dodajesz cebulę,czosnek,zioła,jajko i ja daję trochę kaszy mannej. Farsz podsmażam. Potem wkładam do czystej dyni, później warstwa pieczarek,warstwa świeżej papryki i starty żółty ser. Zamykam pokrywkę i piekę aż dynia zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenk ju :) zarąbisty przepis, tylko gdzie ja teraz dynie kupię? tak sobie smaka narobiłam tym przepisem że mnie skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta w każdym markecie i na targu-wszędzie ich pełno,bo to sezon. I już tłumaczę się skąd to porównanie do głowy... dzwoniła do mnie dziś koleżanka i właśnie pytała o wielkość dyni do tej zapiekanki. I pyta czy taka 3kg może być... a ja mówię,że nie mam pojęcia. I na pewno taka 12kg będzie za duża. A ona pyta jaką w takim razie kupuję,więc mówię,że taką wielkości głowy małego :p od razu wiedziała jaką wziąć,bo to było obrazowe ujęcie rozmiaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dobrze, że mi opisałaś dynie - dyńką :D bo ja też by nie wiedziała jaka to jest dynia 3 czy 5kg hehe a ja dopiero zjadłam śniadanie, pół kubka jogurtu malinowego, chyba sobie zasuszyłam żołądek, bo coraz mniej jem, ale to dobrze, żeby tylko kg ze mnie schodziły adekwatnie do zmniejszenia jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemy frytki :) to tak odnośnie tematu o matce,która dała dziecku frytki z parówką na obiad ;) Odkąd to przeczytałam to miałam taką ochotę na frytki że mnie nosiło,ale nie chciało mi się kroić ziemniaków. Mam nakładkę do robienia frytek w robocie ale jakoś na dwa ziemniaki mi się nie chciało robota brudzić. Frytki palce lizać :p Dziewczyny-MIŁEGO WEEKENDU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzisiaj dopiero mąż mi netbooka przywiózł. Synus przyszedł na swiat o 10.15 z wagą 3800 - więc mniejszy niż zakładaliśmy ale zdrowy, 10 pkt agpar i cały czas spi - dosłownie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratka moje gratulacje :) Jak się czujesz? Wszystko poszło zgodnie z planem? Lekarze nic nie skomplikowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek wielkie gratulacje wazka:) my wlasnie wrocilismy ze szpitala operacja sie udala , wszystko poszlo zgodnie z planem . odbylo sie wszystko pod calkowita narkoza , slubnemu w glowie sie troche krecilo ale teraz juz jest dobrze uffffff kamien spadl mi z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi to super,bardzo się cieszę! Gratka z tym komplikowaniem chodzi mi czy od razu przeszli do meritum i nie marudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka - GRATULACJE!! :) 🌼🌼🌼 cały bukiet dla ciebie! jak się cieszę, że wszystko ok! ucałuj maluszka ;) Dowi- super że wszystko się udało :) Monika -jedź, jedź na zdrowie! :) opiniami kafe sie nie przejmuj hehe małemu tez czasem robie bo wiem, że lubi a swoje frytki są zdrowsze niż kupne, o! u mnie bliskie spotkania 3 stopnia, czyli młody kontra kjójik :D na szczęście obchodzi się z nim delikatnie i sam powiedział, mamo delitatnie głaskaj klólicka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to już mały Cię nauczy obchodzić się ze stworzonkiem :) a mój dostał jakiegoś szału-skacze,biega,śpiewa-skąd, pytam skąd to małe rozrabiactwo ma tyle powera? Kobrietta ja opinie innych mam w nosku, a tamten temat narobił mi smaka na kilometr. A do obiadu dziś zrobiłam sałatkę z kapusty pekińskiej-pekinka,pomidor, ogórek kwaszony, seler naciowy, por, pieczarki, marchew. Sos-majonez,jogurt naturalny i musztarda. Wyszło pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad dziś miałam danie na wynos hehe znaczy sie gołąki :) Monika co dziś za mięcho pichciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×