Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

teraz juz wiem czemu was tu nie ma. Kurcze , ale mail naskrobalyscie....kobitki zgadzam sie z wami w 100 % we wszystkim co robcie, a jak mi sie spodobalo o pancernych i psie, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt zrzucić to Ty możesz - dywan ze schodów. Tylko byś narzekała, a szczuplejsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rob Marcyska, oohhhh to sobie popatrze jutro. i Balwana zrob tez , takiego z marchewka , w nosie, nie miedzy nogami hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -twoje podejscie calkowicie rozumiem i przyjmuje, ok. To chociaz dobrze ,ze dla sasiadki bedzie niespodzianka. Super. Moze i masz racje , poszukac blizej i pewniej. OOO tak masz racje tak zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D widzę, że cosik kombinujecie ;) ja niestety teraz nie mam dostępu do swojej skrzynki, sprawdzę później. U nas pada ale deszcz :( taki smętny dzień, głowa boli, na szczęście zaraz ide na zumbę to humor się poprawi :D nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą! tak się dziś źle czuje, brzuch, osłabienie, nie mam apetytu, rano zjadłam tylko troche sałatki, na obiad 2 male kabanosy, na kolacje mała miseczke pomidorowej, to wszystko. Wmuszam w siebie, bo wzięłam leki na zołądek, a na pusty nie chce się dobić. Boli mnie wszystko i cały czas mi słabo :( spadam się połozyć, nie ma siły nawet siedzieć. Dowi - 100lat dla córci! :) 🌼 Monika - jak wyniki? 👄 miłego wieczora kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie najlepsze życzenia dla córci Dowi 🌼 🌼 🌼 Kobi, a kiedy możesz zrobić test? ;) Bo coś mi te Twoje objawy brzmią znajomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kobrietta oby to nie grypa a tak jak dziewczyny piszą, może coś fajnego:) Chociaż u mojego syna w klasie panuje jelitówka i mam nadzieję, że do domu nie przyniesie. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wazka - masz ślicznego synka! tylko całować :) jak popatrzyłam na twoje zdjęcia i jego tak słodko śpiącego to tak mi się zamarzyło drugie że ahhhh ...;) wieczorem jak znajdę chwile podeśle ci moje foty i mojego czorta. A mi się od wczoraj cały czas chce płakać, nie wiem czemu, weźcie mnie kopnijcie z rozpędu, to mi mózg wróci na swoje miejsce. I Arpad - obejrzałam wczoraj o tej dziewczynce chorej na pęcherzyce, ci rodzice sprzedali mieszkanie i auto, by ja ratować, mieszkają w wynajętej kwaterze, on stracił pracę, rozpacz po prostu. Masz jakiś numer konta? to ja bym kase przelała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip - aaaa test hehe mam na dniach dostać @, więc zwalam to kark huśtawki przez okresem. Ja w ciąży z młodym nie miałam takich objawów, zero, w całej ciązy się czułam super - jak nie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .U mnie ciągle pada:) najgorzej ,że muszę jechać z dziećmi do kontroli.W ogóle mam dzisiaj zakręcony dzień wszystko w biegu.Wizyta u lekarza ,M...będzie udzielał wywiadu dla gazety i to w jednym czasie ,nie wiem czy nam się uda jedno i drugie.Później A.. ma dyskotekę w szkole ,pierwsza jej dyskoteka:) wczoraj mi oznajmiła ,że idzie na dyskotekę w nocy od 16 do 18 tej :) Kończę po mężu mi się dobija na skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przywitam i kawe postawie i dziekuje wszystkim za zyczonkadla corci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzięki za maila:) Kobrietta - dzięki:) Myślę, że niebawem Ty takie zdjęcia nam pokażesz:):) A listopad to taki okres że plakać się chce bez powodu, u nas wczoraj cały dzień lało, ciemno było i nic się nie chce w taką pogodę. Ja dzisiaj jadę na kontrolę wagi małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę i zaraz muszę szykować dzieci na disco:) Byłam u lekarza i dzieci zdrowe,starszak co prawda dostał jeszcze zwolnienie z w-f na tydzień z czego nie jest zadowolony:) ważka-->jaki słodki Twój synuś,cukiereczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi no z tym linkiem do maila i konta , to on jest podany w tamtym topiku , jako drugi , tylko w moim kompie sie nie otwiera. Wejdz tam jeszcze raz , moze tobie sie otworzy. Odebralam dzisiaj nowe okularki i kreci mi sie w glowie. Za duzy plus...no ja mam i plus i minus i boczny cylinder, wszystko w jednym, ale ten plus za mocny. Poszlam z malym na zakupy , ciuchy do szkloy kupic, on cala zime chodzi w podkoszulce i bluzie z kapturem.....goracy chlopak.U nas dzisiaj ladnie, 27 stopni, zabralam go do kawiarni , fajnie bylo. Kurde oczy mnie bola w tych patrzalkach eeehhh.Milego likendu zycze, buziole. Dovi urodzinowe gratki dla malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a gdzie moje obiecane zdjecie sniegu i balwana , no gdzie ? A marchewki na miejscu ? Wazka to widze ,ze u ciebie tez dziwnie bylo z latami nauki...ja po ogolniaku poszlam na 2 lata do pomaturalnego a potem mialam przerwe i skonczylam studnia dopiero jak mialam 28 lat. Zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Weekend hura! Ściągam pocztę, pestka tylko 244 wiadomości ;) to Wy tak skrobałyście bo na topiku słaby ruch ;) Dowi jak paluszek? Wypoczywajcie miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toscie poszalaly , wlazlam na skrzynke a tam ok 70 maili, nos kuuuzwa , kochane jestescie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad przepraszam,ale dzisiaj miałam taki zakręcony dzień ,że nawet nie miałam czasu pstryknąć fotki:( a zresztą dzień był taki brzydki ,szaro buro i ponuro.I jak byś zobaczyła takie szare zdjęcie na pewno byś nie zatęskniła:)A ja chciałam wprowadzić Cię w świąteczny nastrój :) Buziaczki dla wszystkich..idę do wanny bo padam😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad ja po ogólniaku poszłam na studia, ale rok zawaliłam i potem już na bieżąco:) Dziewczyny jakie plany na weekend? Ja to pewnie jedyną rozrywkę będę miała film jakiś, moze coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar , jak zwykle ogladac filmy, duzo......rozne.....raz na kompie raz na dvd. Maly mi zasnal a mielismy wspolnie ogladac. Zadowolony z nowej pizamy. Ja pije kolejna herbatke...... wazka ja wszystkie filmy lubie tylko nie wojenne i nie historyczne...westerny, fantastyka ciut mniej, lubie troszke horrory. Uwielbiam komedie i cos o morderstwach i badaniu trupow, i o policji i o wampirach tez , i jakies dziwaczne stworki tez......Jak moge to dzien i noc siedze i ogladam....a ze teraz 1,5 miesiaca wolne , wiec sie naogladam do bolu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad ja lubię wszystkie filmy ale nie przepadam za romantycznymi komediami ( musi być naprawde fajna) Najbardziej lubię thrillery i horrory:) Ale pogoda zrobiła się piękna wiec chyba pójdziemy na łyżwy, mąż z wózkiem a ja ze starszym synem pojeździmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) u nas też dzisiaj ładnie:) sonko świeci i lekki mrozik:) ważka to my całkiem blisko siebie mieszkamy:)rzut beretem. Jak mi się nie chce sprzątać, a dzieci jeszcze sobie zażyczyły pierogi. Słonecznego fikendu Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×