Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dzien doberek..jak po swietach ? ja z malym lepilam pierogi , swietnie bylo....a sylwestra spedze z malym w domu....on ma szkole , wiec nie wiem jak wstanie potem na 6.30, zero wolnego coz....planuje zrobic nozki z kurczaka z pieczarkami i salatke ziemniaki , jajka i ogorek konserwowy i duzo czosnku, pychota, oboje to uwielbiamy..... Kobrietta a zubrowka super, najpierw wrzuc do szklaneczki pokrojone jablka, jedno slodkie , drugie kwaskowe, kilka kawaleczkow tych jabluszek, potem dodaj wodki i poczekaj kilka minut, dopiero na koncu dodaj soku...pijesz jak wode a po 3 nie wstaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dzis przywitam, ale kochane zdaleka odemnie, gardlo boli jakby mi ktos wrzucil kilo gwozdzi do niego, nic przelknac a codopierozjesc, heheh przymusowa dieta. plus goraczka,kaszel katar, i zimnomi jak cholera a w domu 25 stopni ciepla a mnie trzesie, Corcia tez to samo, zarazila mnie hihih, teraz nasz kochany musi sie nami zajmowac, jego jeszcze nie zaatakowalo. Wiec serwowane mamy cieple kako i capuccino hihih. Wiec kochane moje plany na sylwestra , taniz z lozkiem i kolderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! My właśnie wróciliśmy do domu,a zaraz trzeba się pakować do dziadków. Pojedziemy sobie dziś wieczorem to stary będzie miał bliżej do pracy i z pracy jutro. Miał mieć wolne ale jutro jakieś testy mają jeszcze robić. Kobrietta sql to nie program. To język do programowania baz danych. A po co Ci to? Dowi super pomysł. My dajemy po każdym skończonym roku taki album dziadkom. Tylko teraz jakoś nie mam weny i 3 część jest w lesie. Haneczka ja to poproszę trochę kapusty kwaszonej ;) Arpad i też fajny plan, nie ważne gdzie i jak,ważne z kim :) a rano mogę Cię obudzić. Dowi to wysyłam szklankę rosołu,żebyś szybko stanęła na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dziekuje kochana, ja juz niewiem co jest, ciagle trafia mnie cos , jak wczesniej po tym wypadku samochodowym mialam wiele lat spokoju nawet przeziebienie mnie nie lapalo a teraz ten rok to normalna katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście ten rok się już kończy a nowy będzie obfitował w same pozytywne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dowi to możesz podać sobie rękę z moim mężem...on też chłory:( kaszle ,gorączka i w ogóle do dupy wszystko. Ja wam powiem ,że to wszystko przez to ,że nie możemy się konkretnie wyleczyć,tylko zaleczamy te przeziębienia. A ja dzisiaj odnawiałam przysięgę małżeńską...to było bardzo wzruszające i się poryczałam jak R...ślubował mi miłość ,wierność itd. Teraz nawet nie możemy odnowić nocy poślubnej ,bo mój stary ,nowy mąż zasmarkany:P Tak mi się przypomniało ,że do ślubu szedł z podbitym okiem...dostał bęcki jak wracał z moimi braćmi z wieczoru kawalerskiego:DTak bronił przyszłych szwagrów ,że mu się oberwało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysie no to pieknie, a z tym okiem to heheh nieze , wspomnienia super :) noi akceptacja szwagrow najwazniejsza heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki z tym zdrowiem to ja chyba znam odpowiedz , nie wiem jak to u was jest , ale u mnie najwiecej sie dzieje przez stres...dalam sobie spokoj z wieloma sprawami, olewam polowe i jestem spokojniejsza, nawet nie chce sie denerwowac, panuje nad wieloma momentami rozdraznien i to pomaga. A pisalam wam o tym ,ze mi zaczely 4-5 miesiecy temu kielkowac nowe wlosy, kuzwa co jakis czas tak mnie swedzi glowa, juz myslalam , ze maly co sprzytargal ze szkoly , a tu niespodzianka. Smiesznie teraz to wyglada, bo ja mam dlugie , bez grzywki, a tu nagle widac mi taka malutka grzyweczke i tez z tylu glowy, jaja normalnie... http://www.youtube.com/watch?v=PatPVd5dCvc&list=LLEeGHzw1EJUnppC6QbboHKA&feature=mh_lolz zagladnijcie tam, mi to jeszcze bardziej pomoglo cieszyc sie kazdym dniem. Buziaki na Sylwka, spelnienia siebie i wplywow do budzetu, tego wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie stres nikomu nie służy. Ja przesyłam ciepłe myśli i buziaczki,a w Nowym Roku samych dobrych myśli i pozytywnych rozwiązań :) Arpad mi też co jakiś czas tak ordynarnie odrastają nowe włosy,bo to że odrastają to nic dziwnego,ale mi skupiają się w takie kępki,że wyraźnie je widać i śmiesznie to wygląda. Kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej imprezy chyba nici...stary ma gorączkę i jutro zamiast tańcować trzeba iść do lekarza 😭No zobaczymy co będzie. Ja go znam jak zrezygnował z nocy poślubnej ,to już nie jest wesoło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocą późną ;) Właśnie wróciliśmy od moich rodziców, obchodzili 40 rocznicę ślubu. Objadłam się masakrycznie :o mama przygotowała tyle specjałów, że żal było nie jeść :o Marcysiu czyżby u Ciebie też rocznica ślubu? Niedobrze, że mąż rozłożył się przed imprezą, może jakoś postaw Go na nogi lekami. Dowi rzeczywiście często Cię męczy Zdrówka dla wszystkich chorujących! Arpad fajnie, że starasz się pokazywać synkowi różne tradycje i chciało Wam się lepić pierogi ;) i masz 100% rację! Choróbska kochają stresiora! Trza go maksymalnie ograniczać i nie przejmować się pierdołami! Idę spać Dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Haneczka u mnie w lutym 20 lat pożycia minie:) a czuję się tak jak by to było wczoraj. R...pojechał do lekarza ,oczywiście żeby się zarejestrować był problem ,bo miejsc brak:(ale jakoś się udało. Mi to już się odechciało tego balu ,ale mąż powiedział że weźmie antybiotyk a alkoholu pić nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyś,to wpadajcie do nas! Położymy małżonkowi kota na nóżki,to się wygrzeje i wyzdrowieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane to ja wam dzis zycze pieknych bali, przedewszystkim , zdrowia szczescia , spelnienia wszelakich marzen, tych duzych i malych ,pociechy z dzieci i oby ten 2013 rok byl naprawde wyjatkowy dla nas i niechorowity ja na zloscwszystkiemu dostalam @ wiec moze postaramy sie w tym cyklu, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki....ja znowu do rana z filmami siedzialam , ale tylko do 4 , a nie do 6 , to juz lepeij....musze ogarnac chatke i pranie i zarcie zrobic...wiec dzisiaj tu dlugo nie pobywam..zycze wam wszystkim aby spelnilo sie to co ma sie spelnic, malego kaca jutro rano , zadowolenia z mezow , i aby dzieci napawaly nas duma kazdego dnia, niech slonko zawsze dla was swieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi z Nowym Rokiem nowe spojrzenie i trochę luzu i się uda! Wierzę w to całym serduchem i tego życzę. Jak to głupio ułożone że jeden z przerażeniem patrzy na dwie krechy a drugi z utęsknieniem. Właśnie jedna znajoma spośród tych co będą u nas dziś dowiedziała się rano że jest w ciąży i jest kompletnie zalamana. Od kilkunastu miesięcy miala zaburzenia i sądziła,że to już menopauza-jej mama i starsza siostra przeszły przekwitanie w wieku 39lat. A tu się dziś u lekarza okazało,że to 7tc. Ona jest złamana bo ma dwóch synów-21 i 19lat i mówi że teraz to ona babcią chciała zostać a nie matką w wieku 43lat. Także jakoś to tak głupio jest,że zawsze człowiekowi na przekór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Też z kawką z ekspresu bo jestem u mamy:) Arpad jakie filmy oglądałaś? My w ciągu 2 dni obejrzeliśmy półtorej sezonu serialu 4400, Atlas Chmur ( nie podobał mi się) Anatomię Strachu i Uprowadzoną 2. Starszy syn został po świętach u rodziców a my zrobiliśmy sobie dni luzu i relaksu, juniorek ciągle spał więc mieliśmy czas odpoczywać:) Teraz wróciliśmy do Piły i tu sylwestra spędzimy. Zaraz po fajerwerki jedziemy, mamy już dwie morskie race kupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika też mam koleżankę, która wpadła po 40, mając dwóch dorosłych synów ( ma wnuczkę i córkę w małej różnicy wieku). Ale podobno chłopaki oszaleli na punkcie siostry, ona twierdzi, że teraz jakoś inaczej wszystko przeżywa, że bardziej z małą związana i że nie załuje:) Także Twoja kolezanka też będzie szcześliwa ale oczywiście potrzeba czasu by się otrząsnąć. Dziewczyny życzę Wam spełnienia marzeń w nowym roku i miłej zabawy dzisiejszej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja ogladam seriale na http://iitv.info/ogladaj/ rozne..... i mam spokoj od pasozyta juz kilka dni......obrazilam sie o cos i tak juz sie nie odzywamy...polazlam do kina dwa razy.....a dzisiaj mialam wiele planow i jakos tak nic mi sie nie chce.....musze sobi ekupic smieszna pizamke, bo tak chcialam przesiedziec sylwka, wlasnie w pizamce, kolorowej cieplutkiej.......coz zbiore si eza godz , moze dwie i rusze do akcji....prysznic, sklep i gotowanie, i gdzies jeszcze pranie wcisne w rozklad dnia, bo mi juz sie nie miesci w koszu, a pralka tylko sie na mnie patrzy i smieje.....czasami mi zle , ze ja tu zupelnie samiusienka.....ostatnio czesto dzwonie do rodzicow....eeehhhh nos kuuzwa brakuje mi tu kogos.....teraz szukam dziewczyny , ktora moglaby tu przyjechac na 3 miesiace, w wakacje, ja pracuje kilka dni w tyg i nie chce aby maly siedzial sam...moze sie uda kogos znalezc.....maly jezdzi ze mna do pracy , ale to katorga, na nogach ponad 22 godz i nic przyjemnego, szkoda mi jego wakacji, lepeij niech siedzi nad morzem ,albo w basenie...... wczoraj bylam na wywiadowce w szkole i same pochwaly uslyszalam, ciesze sie ogromnie. Mialam zamiar sie wyprowadzic abypojsc na 2 letni kurs, to daleko ok 300-400 kilometrow, i trzeba zmienic malemu szkole, no i nauczycielka powiedzial, ze w zadnym wypadku, ze szkod amalego , bo dopiero teraz zaczal sobie lepiej radzic ...no i dupencja, plany diabli wzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Aż trudno uwierzyć, że to na prawdę koniec roku... Nie tak dawno był 2000 witany bardzo hucznie... Im jestem starsza tym czas bardziej pędzi... U nas za oknem wiosna, góry lekko poprószone śniegiem. Ogarniam chałupę na wieczór i muszę ugotować zupę cebulową i pomalować pazurki coby eligancko wejść w Nowy Rok :D W garderobieam furę ciuchów do prasowania co wróży, że w 2013 będę dalej borykać się z tym dziadostwem ;) ale mam to gdzieś :D "Stary Rok sie kończy, Nowy sie zacyno. Za Stary Bogu dzinkować, na Nowy winsować!" Dziewczyny wybawcie się! Życzę Wam wszystkim byście w 2013 roku zawsze czuły się szczęśliwe i spełnione jako kobiety, matki, żony, partnerki... Zdrowia dla Was i Waszych najbliższych, spełniania marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku. Kochane niech dziś będzie pierwszy dzień Waszego szczęśliwszego życia,a najgorszy dzien tego roku będzie co najmniej taki jak najlepszy ubiegłego. Stawiam noworoczną kawę \_/o i herbatę \_/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nowy rok dla wszystkich był lepszy niż stary:) Arpad ja też oglądam na ittv. Teraz ten 4400, ale też Walking dead i supernatural, tylko że już dawno nowych odcinków nie dodano. Sylwester spędziłam z dziećmi, mężem, rodzicami i z babcią i już o 3 spać poszliśmy:) Miłego pierwszego dnia nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę,że mojej porannej kawy nie wysłało :( w takim razie kawa \_/o i zielona herbata z jasminem dla Arpad oraz 👄 na poprawę humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×