Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

mi maly robi herbatke i dba o mnie , czuje sie jak w niebie i z pasozytem jestem nieugieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad sprawdź gmaila. Caluję Was w zasmarkane noski. A teraz pa-bo mi zimno w łapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika chętnie wezmę pasztetu troszkę:) Chociaż lodówka pęka w szwach bo mama po sylwestrze dała mi sporo resztek, także tesciowa spakowała co mgła. Ale damy radę, zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam wieczorna kawusie i lody heheh , sama nie ruszylam bo trzymam sie moich postanowien ze zero slodkiego:) i trzymam sie dobrze hihih:) arpad i dobrze z tym pasozytem, tak trzymaj:) Monika pasztetyu niestety nie lubie jakos nigdy nie lubilam:) ale za to moj uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! mi też juz lepiej, miałam doła i źle się czułam, myslałam że sie udało i zaszłam, bo tak fajnie się miesiączka spóźniała, nawet mnie cycuszki bolały hehe staremu oczy błyszczały że znów będzie tatą, bo ja juz mialam regularne cykle, aż tu nagle dzisiaj zonk. aaaa miałam kupić test, ale wszędzie remanenty w aptekach. Dowi - ja też staram się sprawdzać owulacje testami owulacyjnymi i trafiać na chybił trafił hehe kupiłaś ten Beparent? ja już jestem w połowie pierwszego opakowania, moja kumpela zaszła po wybraniu 3op., a wczssniej cały czas inseminacje, hormony i lipa, a tu proszę :) Marcysia - potańczyła, popiła? to najważniejsze! ;) teraz się wykuruj, podobnie jak Dowi, Arpad :) i która jeszcze? hmmm nie wiem jak tjulip czy już aby wydobrzeli? wazka napisze ci jutro na maila, o co u mnie chodzi, boś nie wtajemniczona :) cieszę się bardzo, że synek ma już ładna buzię bez krostek ;) kochane ja właśnie pakuje walizkę, jutro ruszamy w góry, odsapnąć, bo ostatni czas mieliśmy bardzo pracowity i stresowy. W sumie to tylko kilka dni, ale trzeba naładować akumulatory bo ja padam na pysk, a mój małżon juz padł, jeszcze jest w pracy i tak przez najbliższy czas. Ja ze zmęczenia siedzę, klepie do was i oczy mi sie kleją do spania, a dla mnie to nie jest normalne bo spac chodzę kole 24. Ostatnimi czasy zasypiam przed tv na siedząco ok. 21-22. czeka mnie jeszcze tyle roboty że po spakowaniu walizki, klęcząc nad nia i upychając kolanem ostatnią młodego bluzę, fikne orła i ryjąc w jej ciuchach twarzą zasnę, tudzież myjąc prosząca się od 3 dni podłogę zaryje facjatom o glebe i strzelę kimę na mopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - co ci powiem, to ci powiem, ale ci powiem :P że ja ci e podziwiam, że ci się chce punkt 7 rano robić wymarsz z domu! dla mnie mega wyczyn, o tej porze roku 7 rano to noc, ciemno jak w dupie i w wolny dzień przewracam się o tej godzinie na drugi bok ;) nawet jakby mi za to płacili żebym tak wcześnie spacerowała to musiałaby być to ładna kasa żebym ruszyła zad :D także szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne kakao. Kobrietta a Ty za tego smsa się chyba nie gniwosz? Rzucam poduchę cobyś padła na coś miękkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - no co ty! za co miałabym sie gniewać? usmiechnełam sie i lepiej mnie się zrobiło na serduchu :) tylko nie miałam czasu odpisać, bo młyn był a potem pardomsik ale zapomniałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i herbata \_/&\_/ Kobrietta,bo jak już wysłałam,to tak się zastanowiłam,czy mój dowcip nie był za ciężki... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wybraliśmy na basen :O Już się przebraliśmy, opłukaliśmy pod prysznicem i szliśmy do basenu a tu nagle ratownik mówi,że wszyscy mają natychmiast wyjść z wody... No to my już nie wchodzimy tylko czekamy i obserwujemy co jest. Patrzę a tu po basenie pływa sobie statek-a w zasadzie łódź podwodna. Oczywiście te 6 osób które było w basenie od razu na rozmowę do biura ratowników. No i basen zamknięty... Więc wróciliśmy smutni do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z herbatka z cytrynka oj oj oj mam automatyczny wylew z nosa, samo leci cala noc, kuzzwa nic nie spalam, az padam...folmow nie ogladam , bo glowa mnie boli od tego przeziembienia... Kobrietta szacun za wczesne wyruszanie z domu, ty to masz sily..... Monia ty ranny ptaszku .... dziewuszki bawcie sie dobrze na likendowaniu..... ja dzisiaj robie duzo prania, pralka bedzie odpoczywac dopiero wieczorem, bo juz mam Mont Everest z ciuchow.... pozdrowionka dla kazdej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZKA !!!!!! napisalam maila......sprawdz dokladnie , bo chyba dodalam tam osobe nie od nas i prosze nie odpisuj na tego wspolnego......wymaz ta osobe, koncowka 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki UWAGA !!!!! Nie odpisujecie na wspolnego maila, wcisnelam tam kogos nie od nas..WAZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Koncowka 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Monia za okladek....prosze przekaz dziewczynom , ze zrobilam blad w mailu.....to katastrofa....niech nie odpisuja na ostatni wspolny kuzwaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko,nie ma bólu. Po prostu po odczytaniu tego maila na wszelki wypadek wystarczy go skasować,żeby nie było,że ktoś zrobi odp do wszystkich. Reeelax kochana. A jak tylko wrócę do domu,bo właśnie wychodzimy na spacer,to wyślę jeszcze maila. Nic się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela2013
Dziewczyny spełnione kobiety te w ciąży i już po na pewno chcą dobrze wyglądać. Znalazłam sklep z odzieżą ciążową i dla kobiet karmiących www.sklep.brzuchatki.pl Mają ciekawą ofertę w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes genialna pod wieloma innymi względami :) no i przynajmniej jest wesoło :D dobra bo zaraz spadnę ze schodów albo drzwi nie zamknę z roztrzepania. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka wcale mi nie lepiej, ale nie będe Was zamęczać swoimi głupotami problemami kobrietta zazdroszczę Ci wypadu w góry, mi się marzą narty jak nic, ale to jak narazie nieosiągalne, chyba, chyba, że jakiś właśnie spontan, a ja miałam gości od świąt non stop i byłam w gościach, nawet nie miałam czasa zajrzeć gdziekolwiek, ale to dobrze, odstresowałam sie trochę i teraz w pracy nie mogę sie przyzwyczaić do monotonii hehe ruszam jutro na zakupy stroju sportowego i kupuję karnet na siłkę, wcześniej nie dałam rady, ale teraz to już postanowione jestem z lekka przybita, ale nie mozna sie załamywać poza tym ruszam z kopyta ciężkiego z angielskim i innymi materiałami powiedzmy i sie zaparłam, ale musze zdać mój egzamin, bo nikt za mnie tego nie zrobi, ani mnie nie doceni, bo wszyscy wszystkich mają w dupie ale mam humor co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt jak to nikt nie doceni? A my? Normalnie strzelam focha! O tak :p A my właśnie karmimy kaczki w parku-a w zasadzie mały je karmi a ja walczę o to,żeby go nie stratowały,bo podchodzą blisko i nie patrzą że on stoi-jak rzuci bułkę,to pędzą na nią...głodomory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Witam w Nowym Roku :D U mnie zara po byczeniu się w Nowy Rok trza było wpaść w wir codzienności, jakoś nie mogę się zorganizować i ogarnąć :o dobrze, że już piątek. Jeszcze ta depresyjna pogoda a moje starsze dziecię wyjeżdża dziś na rekolekcje, w planie były też narty a tu deszcz :( Sorki, że nie odnoszę się do Waszych wpisów ale piszę na szybciora z roboty..o już kogoś słyszę pod gabinetem :( Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i kawe popoludniowa stawiam wam dziewuszki :) monika no niezla przygoda z basenem, druga rzecz dziwie sie dla czego ludzie robia cos takiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak doszlyscie do ladu z tymi moimi mailami ? Boziu ja taka bzdure popelnlam az mi glupio. Tak jak Monia mowila skasujcie tego ode mnie ostatniego z ta tym dopisanym jednym z koncowka 29 przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w domie,dam małemu zupę i zaraz odpalę lapa to wejdę na pocztę. I przeslę zdjęcia od Wazki,bo dopiero teraz zobaczyłam,że prosiła żeby puścić dalej. Dowi tym bardziej,że z tego co zauważyłam to tam sami dorośli ludzie. Bo taki kilkulatek to może by i nie pomyślał,ale dorosły? a fe! Mam nadzieję,że ustalą kto to i przysolą karę. W regulaminie za wypuszczenie ubota jest 5tysięcy kary. To więcej tego dowcipniś nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad - ja Ci po prostu odpisałam na ostatniego maila, myślę, ze doszło:) Jeśli doszło do dziewczyn z forum to ja nie mam żadnych pretensji :) Trochę więcej napiszę później bo mały marudny jakiś dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam Waszego wspólnego maila wiec jeśli chcecie możecie mi go podać to jak będę chciała wysłąć coś do wszystkich to nie będę fatygować Moniki by wysłała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×