Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Monika wybrałam- proste drewniane łóżeczko bez udziwnień, żeby pasowało i dla 3 latka i dla 7 latka jak dorośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu kupiłam stolik mamut. Moim zdaniem lepsze to niż stolik z przegrodkami,bo i tak dzieciak porządku tam nie utrzyma. A tak ma na stoliku położony swój plecak,w którym ma piórnik z kredkami i mazakami. Tym sposobem nie wala się to po całym pokoju a on jest już taki duży bo ma swój plecak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz rację, faktycznie jak mu zostawie te kredki i farbki w stoliku to będą zaś Pikassa i Rembranty na ścianach :D dobra to mnie powiedź kochana, jeszcze czy mam wziąć krzesla w róznych lokorach i sotlik też, np. stoli żółty a krzesełka niebieskie i zielone, czy stolik np. zielony i dwa krzesełka niebieskie? bo myslę jeszcze nad kolorami. W pokoju on ma dwa obrazki na ścianie jeden zielony i drugi żółty w piratów i małpke na drzewie. Ma elementy niebieskie np. firanke turkusową, niebieską lampe paierową i kilka misów na półce niebieskich, pozstałe elementy jak zabawki są kolorowe i dywam na podłodze mam beżowy. Ja to zawsze myślę długo zanim kupie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kobity zaszalały:) i dobrze chociaż mam co czytać:) Ja nieuk komputerowy ,walczę z drukarką-wymieniłam tusz a ta franca nie widzi czarnego tuszu.Muszę tyle materiałów wydrukować a tu dupa:( Znajomy napisał mi krok po kroku ,co mam zrobić ,ale to dopiero za 30 min---drukarka musi się zresetować ,czy jakoś tak:P Rozmawiałam z mamą i całkiem możliwe ,że to są sprawy kobiece ,a nie pęcherz. Tak się z niej naśmiałam ,bo przeżywała USG dopochwowe:D nigdy wcześniej nie była badana w ten sposób.Normalnie moja mama dziewica:D:D. I teraz tak myślę,że to może być zwyczajna bakteria.Ja sama bardzo często łapię takie infekcje ,ale już siebie znam i maść ,albo czopek załatwiają sprawę.U niej to trwa 6 tygodni i dlatego tak boli. Właśnie zadzwoniła ,że jutro do domu...grzybica jak nic. Całe szczęście ,uff. Nabrała się tyle antybiotyków , zero osłonowych i masz babo kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietto zła napisałam wyżej-ja mam żółty stolik i 2 niebieskie krzesła i taka kombinacja moim zdaniem jest super i odradzam krzesła w różnych kolorach...Ty mnie wcale nie słuchasz...:p Marcysia i dobrze,że wszystko się wyjaśniło, to można odetchnąć z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia tylko usun z buforu drukarki poprzednie polecenia drukowania,bo Ci potem 10razy wszystko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ,co ty do mnie mówisz? usunąć z buforu,a co to je?:D Odczekałam pół godziny i dalej nie widzi czarnego tuszu:( inne ok. Nic trzeba jechać na świetlicę i tam wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałałaś już? Wejdz w menu start,panel sterowania i drukarki. Następnie kliknij na swoją drukarkę i sprawdź czy ma jakieś zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobitki :) w moim domu smętny nastrój, miał być mecz a nie ma! A i tak znaleźli jakiś zastępczy ;) a ja chliptam przydział browarka ;) na zakwasy po 2 godz tańca ;) Marcysiu to dobrze, że to tylko grzybek choć to cholerstwo też potrafi dokuczyć! Pamiętam z czasu ciąży ile się namęczyłam.... Mamuty z Ikei są NIEZNISZCZALNE! Te, które kupiliśmy prawie 13 lat temu synowi służą już kolejnemu dzieciaczkowi :D tak, że polecam! Nawet wykorzystujemy je na imprezach kiedy zabraknie krzeseł i siedzą na nich dorośli o wadze więcej niż piórkowej ;) MONIKA trzymam jutro kciuki i myślami jestem z Tobą! ❤️ Wazka a Ty chiba dzis miałaś mieć wyznaczony termin i co? dobrej nocki ja jutro wstaję skoro świt i rano do roboty ale choć popołudnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę popisałyście :) Kobi, łóżko fajne wybrałaś. My kupiliśmy młodemu meble z BRW a w amach łóżka małą rozkładaną kanapę. Też myślałam wcześniej o czymś podobnym do Twojego, ale stwierdziłam, że zajmie za dużo miejsca, na krócej wystarczy no i w razie czego z dzieckiem się nie prześpisz, ani koło niego nie poleżysz żeby poczytać, czy pogłaskać jak chore np. Wiec wzięliśmy małą kanapkę i super się sprawdza. Moniś ja też trzymam kciuki :) Haneczko, jak mnie mąż po powrocie z pracy zapytał czy oglądam z nim mecz to zamarłam na moment. Także ja się w sumie cieszę że go nie było.Dzięki temu sprawdziany sprawdziłam, kawałek księżki przeczytałam, dziecko do snu utuliłam, łepetyne umyłam, a i tak brakło mi czasu na zrobienie pazurków. Witaj, Ważko! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :) Marcysiu i jak drukarka? Działa? Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! niech będzie dobry, bo ja na razie szaro, buro i nijako Tjulip - zabiłas mi ćwieka z tym przytulaniem na noc, hehe choć zaczęłam dedukować, że w sumie mały śpi od maleńkości w łóżeczku szczebelkowym i pewnie nie chciałby bym mu zalegała przy nim na wieczór, on taki trochce indywidualista. Bajku mu czytam wieczorami albo późnymi popołudniami raczej. Jak zasypia i do kapieli ma włączane bajki czytane z płyty - teraz to się chyba audiobooki nazywa. Tylko te jego bajki czytane to były nagrywane w latach 80-tych, typu Czerwony kapturek, baba jaga i takie tam. Najwyżej jak będzie mnie potrzebował to się na grubym kocu na podłodze położe - prawie jak w szpitalu będzie hehe ale w sumie sobie przypomniałam czego nie chciałam rozkładanej kanapy, choć masz rację zajmuje mniej miejsca. Bo miałabym dość ścielenia wieczorem i popołudniu, bo rano nie byłoby czasu... Ja mam dość ścielenia swojego lóżka na wieczór i po powrocie z pracy, bo ślubny z rana nie zawsze zdązy jak modego ubiera i odprowadza do babci. A ja wychodze do pracy jak oni jeszcze spią i wracam jak ślubny jest jeszcze w pracy:) zatem ten przywilej ścielenia spadł by na mnie.... ło matulu jak sie rozpisałam :P tjulip - wczoraj tez nie zdążym maznąć pazórów, bo do późna oglądałam film : Siostry Magdalenki - szokował i ja polecam jak lubicie oglądać filmy ;) marcysia - dałaś rade z drukarką? Monika i Haneczka - tenk ju za pomoc z krzesełkami i stolikami :) wybralam jednak stolik niebieski i dwa krzesełka zielone, o! Monika - trzymaj się dziś i niech moc będzie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)U nas z kolei słonko od rana,piknie. Drukarka niestety nie rozpoznaje czarnego tuszu i będę musiała kupić oryginalny ,a ten trochę kosztuje. Mój mały też ma kanapę rozkładaną ,ale sam już ją składa i chowa pościel:)Bo to duży facet przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Trafiłam dziś pierwszy raz na to forum i może mogę się przyłączyć? Nie wiem czy jestem super szczęśliwa i spełniona.... z pewnością jednak cieszę się, że mam zdrowe wesołe dwuletnie dziecko, męża który wkurza mnie umiarkowanie, przyjaciół z którymi mogę wypić piwo, jakieś hobby też mi zostało chociaż ubolewam, że mam mniej czasu na książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie pytam hihihihi kochane ale sie rozpisalyscie a ja malo czasu i z doskoku tak podczytuje przepraszam ze nie odpowiem kazdej indywidualnie:) mysle ze wybaczycie Mamo ciesze sie bardzo ze ci sie tam uklada wszystko i ze konczysz niedlugo leczenie az serducho sie raduje jestes dla nas taka podpora i nadzieja na to ze mozna dokonac wszystkiego jak sie chce:) a ja sie wczoraj pobeczalam heheh glupia jestem jak nic heheh ale opowiem wam wczoraj w pracy udala sie inseminacja koni az 3 zaskoczyly w tym samym czasie a ja w bek heheeh bo konie zachodza a ja nie normalnie glupie to wiem wiem , ale jakos tak mnie wzielo normalnie hormony chyba mi buzuja bo mam stany placzu radosi i to w niedlugim odstepie czasu. ale mezus uraczyl mnie wczoraj pyszna kolacja i lampka wina. na koniec zrobilismy sobie domowe karaoke do 3 w nocy sobie spiewalismy,az sie dziwie ze od mojego szwargotania szyby nie popekaly, bo spiewak ze mnie zaden. wydaje mi sie ze jelenia podczas rykowiska wypadaja lepiej niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam takze nowe uczestniczki :) mebelki sa super i mysle ze dokonalas super wyboru moja corcia takze indywidualistka ma juz normalne lozko takie ksiezniczkii ale wielkie takie sobie zarzyczyla i takie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo witaj! czy się dołączysz jest uzaleznione od dobrego kawału na dzień dobry! ;) żartowałam :) napisz cos o sobie Dowi - spoko, zobaczysz my jeszcze w tej ciąży będziemy:) jak nie w tym roku to w następnym! ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta mam nadzieje , choc juz zaczynam sie poddawac teraz 23 mamy wizyte u naszego ginekologa zobaczymy co nam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi:) no wiesz 3 konie:D:D toż się uśmiałam jaki z Ciebie fachowiec . Mój mały dalej zasmarkany i siedzi w domciu,ale jak się zapytałam ,czy chce do przedszkola ,to odpowiedział ,że chce ,ale do szkoły:)bo będzie się uczył,angielskiego ,francuskiego i polskiego:) skąd mu się ten francuski wziął-nie wiem :) Po mamę niestety nie pojadę ,bo się okazało ,że ma za dużo bakterii w moczu i muszą to wyleczyć.Mama jest zachwycona lekarzem-taki opiekuńczy. Karo,ale bez kawału się nie obejdzie:D:D Kobrietta ,będziecie ,będziecie :) ja to czuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i wysyłam trochę słońca,bo u nas ślicznie świeci :) Dowi spokojnie doczekasz się i Ty,spokojnie. Kobrietta promyk słońca i dla Ciebie :) Marcysia,żeby tylko Twoja mama się nie zakochała :D Tjulip a mój syn dziś przyszedł do mojego łóżka w nocy... i usiadł mi na głowie ;) My się wieczorem przytulamy w naszym łóżku,a potem Maly wędruje do siebie. Dzięki za trzymane kciuki będą potrzebne o 15.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dosłownie na minutke weszłam tylko, zeby życzyć Moni powodzenia i trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę a wam życzyć miłego dnia, bo raczej już dzis nie wejdę tu, pisze ogłoszenie o ... na wczoraj, pilne jak cholera, nade mną wisi minister hehe, albo nie, straszą nas nim jak nie ogłosimy czegoś tam hehe ja sie nie boje, ale szefunio pęka, więc robie, zwłaszcza, ze to nie moja praca a koleżanki, a ta jest na szkoleniu 3 dni i fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo jestem pierwsza! zatem zapodaje kawe na stół (_)o śpię..... muszę się pochwalić, że zczoraj zmontowaliśmy nowe łózko, stare wyrzuciliśmy, szczebelkowe poszlo do piewnicy i nagle w pokoju jest tyle miejsca, że jak nie nasz pokój :) wuytarczyło zmienić mebel i mały ma tyle miejsca do zabawy że hoho! to mnie cieszy ta zmiana :) Monika ja kciuki trzymam nadal i nie puszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - jak tam twoje zakwasy po tańcach? asiamt - dałas rade z ogłoszeniem? minister nie stał nad tobą? ;) Marcysia - jak przygotowania komunijne? idą do przodu? a ty w knajpie robisz komunię czy w domu? tjulip - trzymam ckuki za twoje łapki! :) a Monice trzymam kciuki za pomyslne diagnozy i w tym momencie proszę mi już żadna więcej nie chorować bo mi rąk braknie :) Arpad - jak po wyjeździe rodziny? już wszystko oki toki? wypoczywasz? Dowi - dajesz rade z tymi końmi? :) i jak przygotowania do przeprowadzki? Mama rocznik 75 - ❤️ syćkiego dobrego! wazka - masz juz termin cc? trzym się zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×