Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropula

Temat znany - wódka weselna - Stock?

Polecane posty

Gość gość
Stock jest całkiem w porządku, ale jeśli tylko budżet wam pozwala to lepiej wejść na poziom Gutt Pure Vodka - znacznie delikatniejsza, fajniejsza wódeczka. Też się zgadzam z tym, że akurat na wesele lepiej mieć mniej wódki, a żeby po prostu była o wiele lepsza jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkakaa
U nas będzie Wódka Weselna z Polanina już nawet zamówiliśmy odpowiednia ilość butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę Poniatowskiego albo Polanina. To ten sam alkohol tylko Polanin ma butelki typowo weselne. Myślę, że warto też na ich ofertę spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie też wziąć pod uwagę PANA TADEUSZA :) A gdybyście poszukiwali jeszcze jakiś pomysłów, oprawy etc. to polecam sprawdzić portal www.gdziewesele.pl bardzo duży wybór pod każdym względem i bieżące informacje. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co robią z wyborową, ale już drugi raz jestem struty jak pies ! ponoć podrabiają na hektary wódę ! ja po wyborowej i to po max 3 setki , zaliczam taki zgodn jak bym wypił litra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Żubrówka biała 0.5 l 16 zł za sztukę ok. nowy targ woj małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fachman
Finlandia jest dla bogatych dla biednych krupnik i wyborowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Stocka - nie jestem przekonana, wiem natomiast, że dobrymi opiniami cieszy się Pan Tadeusz. Zresztą sama planuję postawić właśnie jego na weselnym stole ;) Jeśli ktoś ma podobne plany, dalej można wziąć udział w konkursie weselnym Tadka z wódeczką do wygrania: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×