Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawi z uszkodzonym słuchem

Mam uszkodzony słuch - będę nosił aparat słuchowy - witaj wieczne prawictwo

Polecane posty

Gość Prawi z uszkodzonym słuchem

Jestem prawiczkiem. Już myślałem, że jakoś się wszystko ułoży. Studia skończone, mam pracę, kupiłem nawet pierwszy samochód, stać mnie już na naprawdę fajne ciuchy, a tu taki wyrok :( Będę prawiczkiem do śmierci :( Nie wyobrażam sobie podbijać do kobiety nosząc aparat słuchowy :( To -10 w skali atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuskie orange
nie przesadzaj. z drugiej strony gdyby jakaś panna nosiła aparat słuchowy miałaby u Ciebie szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
podejście... Daj spokój :D Mój narzeczony ma wadę słuchu, nosi aparaty i jakoś mi to nie przeszkadza. Zresztą teraz jest duży wybór aparatów "dousznych" tak, że prawie ich nie widać :) :) Głowa do góry! Mówię serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawi z uszkodzonym słuchem
Ja już się czuję kaleką. Gdybym chociaż nie był prawiczkiem to bym miał fajne wspomnienia. A tak czuję się zmarnowanym dziadkiem. Mam 27 lat i do tego jeszcze łysieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
jasne tylko tak mówicie, a tak naprawdę odrzucacie faceta np. za to że: łysieje, kuleje, nosi wielkie okulary, kiepsko sie ubiera, ma pryszcze, więc nie masz sie co łudzić kolego bedziesz prawiczkiem całe życie tak jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
kolego jak łysiejesz to już w ogóle nie masz szans no chyba że masz miesięcznie z 7 tyś zarobku to jakaś na ciebie poleci. Kobiety to materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawi z uszkodzonym słuchem
Okulary można kupić fajne, ubrania zmienić, łysiejącą głowę ogolić na gładko, ale z tym byciem kulawym czy wadą słuchu to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Nieprawda!!!!! Nie słuchaj tego kolesia... Mi nie przeszkadzają tego typu dolegliwości. Jeśli jest na pewno jedna taka kobieta( ja) to na pewno jest ich więcej. Wyjdź do ludzi, pokaż, że wcale Ci te aparaty nie przeszkadzają, bądź ponad to. Uwierz mi, jeżeli ty sam nie bedziesz do tego przykładał dużej wagi to inni tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
I jeszcze coś ci powiem. Pomimo tych wad, mój narzeczony ma sporo znajomych, ma mnie i jest szczęśliwy i aparaty mu w tym absolutnie nie przeszkadzają! Tak jak już pisałam wcześniej, jest teraz wiele modeli, nawet takich maluśkich wkładanych do ucha, których praktycznie nie widać. Część może Ci zrefundowac NFZ a resztę będziesz musiał dopłacic, nie są to jakies duże pieniądze bo ok 400 zł a jest dużo większy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
ta tylko tak mówisz koleżanko jak taka jesteś to sie umów z którymś z nas ! dlaczego tego nie zrobisz ? no chyba, że jesteś strasznym bazylem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O taką ciężko się starać
Dla mnie to już jakieś upośledzenie, a mi zależy żeby być człowiekiem w pełni zdrowym. To już nigdy nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak
ma aparat,do tego z powodu kiepskiego słuchu od dziecka bardzo niewyraźnie mówi,a kobiety szaleją za nim nieprzeciętnie-co szczerze mnie wkurza ;) Ale jakoś przez to na atrakcyjności nie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arda34
Wszystko zależy od kobiety - szukaj rozsądnej, takiej która nie jest pustułką. W dzisiejszych czasach wady słuchu będą coraz bardziej popularne niestety i niedługo osoby z aparatami będą traktowane jak okularnicy. Każdy ma jakieś słabsze strony, wady czy tiki, gdyby wszyscy się tym tak przejmowali naprawdę niewiele byłoby ludzi w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Kolego ja mam narzeczonego(z uszkodzonym słuchem) więc się nie umawiam. I nie mówię tych wszystkich rzeczy od tak. Piszę jaka jest prawda. Dlaczego nie chcesz uwierzyć? Łatwiej Ci jest się zamknąć w domu i użalać nad sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
ta a poznałaś go jak już miał tą wadę czy jak już byliście razem dopiero zaczął nosić aparat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczkagierifilmow
Ejjj, dla mnie z tym aparatem sluchowym stalbys sie jeszcze eksowniejszy :) serio, pociagaja mnie mezczyzni z drobnymi wadami takie jak blizny, aparat sluchowy, jakanie czy poparzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Poznałam go na studiach, już miał tą wadę. Niedosłyszy od urodzenia, tak samo jego 2 rodzeństwa. Więc nie dość, że ma aparat to jeszcze wiem, że to jest genetyczne i jakoś nie płacze z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snow20
Tobie nie chodzi o to, żeby znaleźć miłość, chcesz tylko zaliczyć jakąś lalę :) Znam zezowatych, z brodawkami na twarzy i z krzywym zgryzem, którzy nie mają problemu ze znalezieniem jakiejś chętnej. Mam nadzieję, że samochód i pieniądze to nie jedyna rzecz jaką możesz się pochwalić. Patrz kobiecie prosto w oczy, nie udawaj bufona, bądź czuły, miły, wykaż inicjatywę, zaskocz ją, spraw by czuła się jak bogini. Czy do tego potrzebny jest samochód,brak jakiejkolwiek protezy, aparatu i wygląd Brada Pitta? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
musicie być strasznie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Buhahaha :D tylko czekałam aż powiesz "musicie być brzydkie"...no cóż. Myśl co chcesz :D bawisz mnie ze swoim "problemem". Powodzenia w zaliczaniu lasek. Powiem tak, myśląc, ze tylko brzydkie na Ciebie polecą to faktycznie możesz mieć depresję :D :D uśmiałam się jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
jasne jakoś ja jestem wartościowym człowiekiem i żadna na mnienie leci oprócz bazylów, a ty zapewne pięknością nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Zdziwiłbyś się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
no to pokaż foto ? ja też moge napisać że jestem Bradem pitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Czy ja napisałam, że jestem Angeliną Jolie? Nie. Publicznie zdjęć nie wysyłam. Zresztą Twoja ocena mi nie jest do szczęścia potrzebna. Myślałam, że założyłeś posta bo Ci naprawdę ciężko. Szkoda, że jedynym twoim problemem jest zaliczenie laski. A bycie prawiczkiem w wieku 27 lat mówi samo za siebie. Skoro do tej pory żadnej "nie zaliczyłeś" to chyba jest coś nie tak. Bay chłoptasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
no bo jesteś bazylem i sie przyczepiłaś do jakiegoś biednego kolesia niepełnosprawnego bo wiesz że tylko taki by cie chciał na pełnoprawnego nie masz szans, a on na normalną laskę, więc dobraliście sie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Tak, tak oczywiście masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ci powiemmmm
ja noszę dwa aparaty słuchowe, wewnątrzuszne, niewodoczne, od 5 lat jestem mężatką, jakoś mój mąż problemu nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkk
kobiety, ale wy głupie ! ni ebede z wami gadał i zniżał sie do waszego poziomu tylko niepotrzebnie robicie kolesiowi nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
No widzisz kolejna normalna osoba się wypowiedziała. Aha i jeszcze jedno! Nie uważam, żeby osoba niesłysząca czy tez niedosłysząca była niepełnosprawna... Dla mnie to są normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...śmieszne jest twoje
Sam jesteś głupi. Lecisz stereotypowo po każdym temacie. zero własnych przemyśleń i doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×