Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thithmitw

W poszukiwaniu łechtaczki

Polecane posty

Jak to możliwe, że atrakcyjny (nawet bardzo), 28 letni mężczyzna nie wie gdzie zlokalizowana jest łechtaczka, a co za tym idzie nie potrafi sprawnie używać palców i języka do jej stymulacji. Przecież to nie jest igła w stogu siana....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha heh, no to ładnie ma :D Facet jest "obeznany" w temacie jak rzadko który. Wiesz, jeśli chcesz mieć z niego jakiś pożytek, to albo musisz go wyedukować, ale zmienić na lepszy model. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie staram się, ale chcę to zrobić bardzo delikatnie, żeby nie urazić jego dumy ogiera haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, 28 "ogier" który nie wie, co i jak z cipką, to istne objawienie musi być :D Co on robił, przez hmmm...Pewną cześć swojego życia? On jest prawie w moim wieku, z tym, że ja lizanie mam w jednym paluszku. Gra wstępna do podstawa, pieszczoty łechtaczki, warg, rozgrzanie partnerki, ze mną szybko miałabyś pięknie, z paluszkiem w ustach. Cóż, widać chłopak ma zaległości, powinnaś mu udzielić ostrych korków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka!...sama se chlopa wybrala do bzykania i jeszcze stawia pytania :O....nie lubisz prawiczkow to zostaw i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookookoo
to pokieruj mu ręką i daj do zrozumienia, że tu chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry3456
moj tez ma z tym problem!!! ma 27 lat, nie powiedziałam mu tego bo nie wiem jak ale wspominałam tysiac razy żeby poczytał w internecie o grze wstępnej itd a on nic samolubbbbbyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżko 11 mogę tylko pozazdrościć Twoim partnerkom. Owy "ogier" nie jest prawiczkiem, od dawna uprawia seks, ponadto miał długoletnią dziewczynę, dlatego nie rozumiem czemu zachowuje się jak naturszczyk. Jestem za tym, aby rozmawiać o tym co nas podnieca, dlatego staram się mu jakoś pomóc, subtelnie podpowiadając: niżej, mocniej itd. Fajnie jest przez chwilę, ale on potem znowu zbacza na złe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×