Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **61 latka****

sex po 60 zwariowalam...

Polecane posty

Gość gość
Bawi minie to przekonanie starych dziadów, że oni są tacy wiecznie młodzi i atrakcyjni fizycznie, a proces starzenia dotyczy jedynie kobiet. Otóż nie. Młode kobiety to samo myślą o was starcy, co wy z obrzydzeniem myślicie o swoich rówieśniczkach. Oszukujcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem te ciekawe komentarze i nie znalazłam kompletnie nic co by wskazywało na jakiekolwiek przechwałki ,,starych".Co chcą uzyskać hejterzy negując sprawność ludzi starszych,zawiść???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc13:31 Co ty piszesz za bzdety ,jaki stary dziad myśli o kobietach w ten sposób ,nie wiem czy jesteś kobieta czy mężczyzna , wymyśliłeś ładne bzdety.fakt jest taki ,kobieta się starzeje szybciej niż facet ,lecz każdy wiek ma swoje niezaprzeczalne uroki . Niedawno jadąc tramwajem obok mnie stanęła kobieta 60 lat tak oceniłem ,na siedzeniu przy nas siedział facet 35-40 lat ,zsiadł lecz z komentarzem ,stara baba stanęła specyjalniebym ustąpił jej miejsca . Ja mam 70 lat ,dostał w mordę aż upadł .kazdy z was piszących kobiety i faceci od młodych lat przygotowuj się do starości . Jest faktem tez iż młode kobiety a zwłaszcza atrakcyjne szukają za partnerów tatusia z kasa .nie muszę podawać przykładu . Ja sam choć do bogactwa mi daleko (jestem wdowcem) mogę się poszczycić udanym seksem z kobieta 30 letnia Jest bardzo zadowolona z seksu ze mną a jest kobieta bardzo atrakcyjna ma faceta troszeczke starszego od niej ,z jej relacji wynika iż dla niego sex to zrobić sobie dobrze odwraca się i śpi ,jej słowa .Wynika z tego iż każda osoba jest inna i nie znaczy ze młody każdy jest złym kochankiem tak samo jak w starszym wieku znajdziesz wspaniałych kochanków i wspaniałe panie które i młodemu mogą dać rozkosz większa niż nie jedna młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabuńka
Mam 60 lat,mąż 70 i mu już nie staje.Mieszkamy już od dawna sami ,dzieci się wyprowadziły,więc uzywamy sobie ile wlezie.Parę filmów oglądnęłam i spodobało mi się być dziwką dla mojego męża oczywiście.Lubię paradować nago całymi dniami po domu.Do miasta chodzę bez majtek i bez stanika.Kupujemy różne duże warzywa żeby mąż mógł mnie posuwać.Lubię jak nagi leży u moich stóp i je całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze brakuje mi do 60-tki trochę, ale muszę powiedzieć, że nigdy nie odmawiam :) to wychodzi średnio co 2-3 dni. Mój jest w podobnym wieku i chciał by więcej, ale tylko możemy w weekend. Nie czuję się staro bo dlaczego mam się czuć, jak uprawiam sporty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak on jest po 50-tce a ona po setce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada dla młodych obu płci .Gdybys nawet stawał na rzęsach i tak czeka cie starość ,było by wspaniałe gdybyście zaczęli myśleć teraz jak będziecie wyglądać i na co was będzie stać . To samo usłyszycie od młodych co wy teraz mówicie o starszych ludziach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi myślą, że sex jest tylko dla nich przeznaczony. Nie mają pojęcia, że można i powinno się być aktywnym nawet w starszym wieku. Słychać tu i ówdzie, że 30 latek już nie może i to chyba dlatego jest ta frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz autorko 60 lat ale z kim ty się du.pcz.ysz bo chyba nie z facetem który ma 60 lat... przecież takiemu to już nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:32 nie wiem kim jesteś kobieta czy facet ,ja jestem facetem ponad 60 letnim ,owszem codzienny sex odpada lecz dwa razy w tygodniu mogę każdej wiekowo pani zapewnić sex na wysokich obrotach ,czyli pełne zadowolenie z partnera. Wielu młodych ogierów tutaj wypowiadających się zna się na erotycznych doznaniach jakie ma dać kobiecie i sobie tyle co ja na kosmosie ,chłopaczki wielu z was do pięt nie dorastacie facetowi po 50,60 jak oni zaspokajają kobiety ,pozostaje wam się uczyć i to mocno. Tak jak w młodym wieku mężczyzna nie każdy jest Rasputinem i w starszym tym bardziej ,lecz sex jeszcze jest potrzebny i całe szczęście iż coraz więcej starszych osób wypowiada się ze uprawia sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.32 ja mam 58 lat i nie robię dłuższej przerwy jak trzy dni. Moja kobieta ma 60 lat. My to robimy bo mamy takie potrzeby i wiecznie chata wolna. Chłopaki ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Por*******ie kilka lat dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman gdynia
Witam mam 29lat z trojmiasta z Gdyni moze jest chetna Pani 50++60+na sex spotkanie email roman241@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan007
Czytam i... nic mnie nie dziwi. Mam 65 i jeszcze nie mam problemu z... Pewnie, że nie tak jak za młodu, ale mam szczęście mieć zonę wyglądającą dużo młodziej i z sylwetką, której zazdrościć mogą jej 30-ki. Pomijam już zalety dla zdrowia.... to mam kupę radochy z traktowania mojej panijak kobiety... Na 60-kę sprawiłem sobie prezent (za darmo) z 30-ki... Miało być raz, a było kilka miesięcy i to z inicjatywy młodej... Czy jestem odrłem z przyrządem wyjątkowym? Nie... Ale pewnie wiem nieco więcej o kobietach i sexie jak wcześniej... Trochę martwią mnie tu wypowiedzi młodych wilków zapominających o swoim niechybnym dotarciu do wieku 60... Trzeba być idiotą by nabijać się z kogośś, kim będzie się na pewno (chyba że wcześniej...)... Jesli chodzi o mnie gratuluję normalnym paniom i panom bawiących się nadal... I tak trzymać. I mam w d... (dla wiadomości idiotów) wasze nabijanie się, was... których dziewczyny (a często żony) "dożywiają się" u nas... weteranów.... hehe. Skąd wiem? Zgadnijcie experci od wszystkiego :). Pozdrawiam wszystkich normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:53 Zgadzam się z tobą co piszesz o osobach starszych .Oczywiscie w wieku powyżej 60 taki sex jest inny nie tak częsty to fakt lecz osoby które mogą uprawiać go są o wiele lepsi dla kobiet pod względem doznań niż młodzi ,Dlateg wiele młodych pan szuka starszego jeżeli dozna porażki z młodym .Przynajmniej pisze to na swoim doświadczeniu ,owszem mam żonę lecz przeszła taka chorobę iż sex dla niej jest niemożliwy diagnoza lekarska ma 65 lat . Nie szukałem daleko moja sąsiadka 32 mąż wojskowy ,z jej mowy wynika iż sex dla niego nie może istnieć raz w miesięcy wystarcza !jej słowa .Gdy pierwszy raz ja kochałem po wszystkim usiadła na skraju łóżka i płakała jak dziecko ,wystraszyłem się nie na żarty ,zrobiłem jej krzywdę ,ona płakała ze szczęścia gdy się uspokoiła zaczęła mojego penisa całować jak opętana a słów jakie mówiła nie napisze .Oczywiscie spotykamy się w jej mieszkaniu od czasu do czasy do dnia dzisiejszego ona szczęśliwa ja mam dobry sex i nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pierwszy raz przeżyła orgazm? Pomijając sprawy moralne, fajnie, że jej pokazałeś jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć 8:42 tak masz rację można mieć zastrzeżenia do moralności , lecz z drugiej strony ja potrzebuję jeszcze mieć prawdziwy sex , zona tego nie potrzebuje , nawet rozmawiając z nią na ten temat stanowczo nie interesuje się . Być może ja sobie tak tłumaczę lecz podejrzewam iż żona wie że uprawiam z kimś sex , gdyż kiedyś gdy nie miała ochoty to sama ręką mi zrobiła bym odreagował gdyż doskonale zna moje potrzeby. Teraz nie pyta ja milczę , dbamy o siebie nic się nie zmienilo i nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dojrzałej babki do dyskretnego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś? Ja 58 letnia zadbana ale zaniedbywana mężatka. Duży ładny biust wydepilowana cipka gotowa na szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Ja akurat jestem z Trójmiasta. W sumie miałem inne plany (spróbować czy młoda obca kobieta pociągnie druta za 200zł, może trochę więcej), ale napisałem w innym temacie, że chyba zrobię dziś coś głupiego, więc nic nie wiadomo jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ja z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z trójmiasta ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sponsoruje i nie chce być sponsorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Chyba nie dokładnie zostałem zrozumiany. Tam jest inny temat (jak zeździrzyć mężatkę), tutaj stukamy się gratisowo --- dla przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to jestem chętna. Możesz mnie brać jak tylko zapragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Taaak? A gdzie będę brał Cię --- w aucie? ;) O mnie możesz doczytać gdzie podałem, ale może kilka słów o Tobie, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byś chciał wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych specjalności, ale dobrze byłoby ustalić lokalizacje, bo Chylonia to mi się nie widzi ;) A tak naprawdę to najbardziej interesuje mnie czy jesteś ładną kobietą. Lecą na Ciebie 40-latkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjna duży ładny biust wydepilowana cipka ładna pupa i zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×