Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **61 latka****

sex po 60 zwariowalam...

Polecane posty

Gość Egon
Przed chwilą, Gość Egon napisał:

Skąd ten nit? Mam 65 lat i mi staje świetnie, bez żadnych tabletek i innych tam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon
Dnia ‎27‎.‎05‎.‎2018 o 02:17, Gość gość napisał:

Ja mam nadzieje ze po 60 nie bede musiała sie bzykac. W tym wieku ciało juz chryzantemami czuć

Może twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1

Cieszcie sie mlokosy jak dozyjecie tego wieku bo co pokolenie to szybciej konczy zycie a co starsi robia w lozku bez wspomagaczy to mozecie tylko zazdroscic 😛

Chryzantemami nawet Was nie bedzie czuc bo tego wieku nie dozyjecie tepe, mleczne gnoje.... ha ha ha....

Jak dozyjecie mleko z gipsem Wam nie pomoze pozostana Wam tylko wspomnienia jesli nie dostaniecie wczesniej sklerozy !!!!! 😄

😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77men

Lubię patrzeć na dojrzałe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 31lat mieszkam w Gdyni i mszy mi się sex z kobietą 60plus jest może jakaś realna kobieta e-mail krzysiek1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus
Dnia 21.08.2015 o 15:29, Gość gośćja napisał:

a jak byłaś młodą mężątką, to pytałaś się mamusi, ile razy w tygodniu możesz to zrobić, bo moja zona tak robiła

Ja miałem teściowa i żonę - pytam dlaczego tobie nie przyszło do głowy by zaciąć teściowa / wstydziłeś się nie była w twoim guście moja była trochę gruba ale robiła wszystko w łóżku wszystko ! Mało tego zawsze na urlop daw@ka kasę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryska

Zięć miał 25 ja w tedy 55 możecie mnie tylko pozazdrościć jak udajecie cnotliwe jak udajecie nie dozdobycia twierdze to tak wam mija życie pod nosem . Ja zauważyłam ze sie gapi na mnie wiec mu pomogłam się zbliżyć młodzi są nieśmiali a żądza ich rozsadza trzeba tylko odrobine podpowiedzieć zapytać reszta idzie automatysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×