Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **61 latka****

sex po 60 zwariowalam...

Polecane posty

No to wypadałoby się nam skomunikować. Nie jesteś jako zalogowana, więc mój pomysł jest taki: 1. Wystawiasz swój mail (najlepiej jakiś poboczny) 2. Ja piszę do Ciebie na niego i dodaję kod. 3. Ty mówisz, czy odebrałaś. 4. Ja podaję kod na kafe. 5. Potwierdzasz. Wiesz, że ja to ja, chociaż ja nie wiem, że Ty to Ty. Ale to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam naprawde chce sie tutaj produkowac? Nie lepiej robic niz paplac mordeczka?znaczy klawiatura,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu widzę (słyszę) dużo suczego szczekania, a mało konkretów. Strach Was djupeczki obszedł, że wreszcie ktoś może Was opierdulić nie tylko z klawiry, ale wyrvchać naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddr walnij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman gdynia
Ja jestem z trojmiasta mam 29lat i mazy mi sie sex z 60latką email roman241@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłe panie po60 młodsze ,starsze o ile są na tym forum ,jeśli macie ochotę porozmawiać lub popisać prywatnie bez tłumu podaje muj e -mail jestem facetem 62 lata Olga-pie - 48@wp.pl Odpowiem na każdy poważny list .Olga nie oznacza kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację tu niema kobiet , tak się domyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są ale faceci jacyś dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc15:43 jeżeli jesteś kobieta ,to musisz nauczyć się odróżniać idiotów ,zboczeńców ,napalencow ,którzy chcą się podniecać tym co piszemy .Jestem tez facetem i niestety takich typów tutaj jest mnóstwo .jesli masz ochotę na eksperyment to podpisz fikcyjnie z kimś bardzo świntuszyć o seksie to zobaczysz ilu chętnych będziesz miała na korespondencje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich zadanych kulturalnych i dobrze obdarzonych panów okolo 40 lat którzy chcieliby zaspokoić sexualnie 60 letnią zadbaną wydepilowana z ładnym biustem i pupa rozwiedziona pnia w jej apartamencie w Międzyzdrojach. Będę tam przebywać od 1 do 5 maja. Pozdrawiam Ewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł44
Jestem chętny el_moreno@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze może kolegę zapomniałam dodać że najlepiej dwóch panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzna ,wysportowany ,28 lat ,przystojny brunet mam paniska 17 cm .Mam swoją firmę kasy starcza ,bardzo dobre autko ,będę w Międzyzdrojami od 5do 19 maja ,chętne panie na znajomość serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men39
Zniesmaczona skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysportowany 28 latku a może byś wpadł troszkę wcześniej do Międzyzdrojów zaspokoić spagniona 60 łatkę zapraszam możesz zabrać ze sobą kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna zadbana z dużym biustem pani 60 letnia , muszę panią rozczarować , lecz mój Wacek pozwala mi tylko na sex do pań mających lat 18- 40 , dla reszty on odpowiada flaczkiem . Bardzo mi przykro . Jeżeli decyduję się jakąś panią zadowolić to tylko i wyłącznie sam we dwoje to tłok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwił byś się jak byś mnie zobaczył i spróbował ze mną sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł44
A jak można Panią zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na butelce z denaturatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać dowolne bzdury na tym forum to norma ,tutaj żadne zdanie słowo nie jest prawda.Nawet kobiety kłamią bez mrugnięcia okiem . Nie wspomnę o dewiantach !od nich wiadomo nie można wymagać rozumu ,lecz kobieta ,dziewczyna z natury ciepła miła ,wyrozumiała ,tutaj wszystkiemu przeczy ,zimna wyrafinowana suka . Polka dająca d.....y za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie śliczne nasze dziewczyny , kobiety, i kobiety mężatki , idzie lato rozbierajcie się i pokazujcie wdzięki swoje , ja poproszę byście nosiły zwiewne sukienki , oczywiście bez bielizny i bez stanika sukienka lub spódniczka bardzo krótka , by przy nachyleniu było widać cudowną pupcię .Ej stary? ale ci się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 62 lata i lubię często czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam62 lata i lubię często. Pisząca osobo wypadało by napisac jestem kobieta lub facet ,czy to jest zabronione tak myśleć gdy się pisze . Wiem ze na tych forach pisze się bzdury wyssane z palca ,i siedzą zboki ,lecz mam taka nadzieje ze choć kilka osub to normalni i uczciwi w pisaniu osoby .Zwlaszcza w dzisiejszej dobie po dojściu PiS do władzy wszelkiego rodzaju szumowiny ,narodowcy ORN ,kibole za głosowanie na PiS dostali dużo swobody i dzisiaj takie zboki się produkują .Lecz do tej hołoty przystępują młode dziewczyny ,kobiety ,tego nie mogę zrozumieć ,co się dzieje z dziewczynami ? Z jednej strony walczycie ze złym traktowaniem was ,molestowanie g***ty a wy towarzyszyli tym zboczeńcom intelektualnym ,dla których zabicie człowieka to jak zdepniecie komara. Wam natura i społeczeństwo daje role mediatorów i wyciszania sporów by świat był poprzez was lepszy i bezpieczniejszy ,wy macie wymagać od facetów dobrego zachowania i szanowania innych ,to wy kobiety będziecie i jesteście matkami i macie tak wychowywać synów by szanowali dziewczynę kobietę . Nie jesteście stworzone do agresji ,a jednak się mylę ,wielu z was potrafi być gorsza od faceta ,to bardzo przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat i regularnie posowam 60 letnią zadbaną kobietę i muszę wam powiedzieć że masakra co ona wyprawia,wulkan energii i bogini sexu i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:01 spadaj durniu na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×