Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luckat_po_30

VASER LIPO hd

Polecane posty

Gość Kamilwawa
Pytanie do osób, które zabieg mają za sobą: jak długo utrzymywała się Wam opuchlizna/obrzęk nim ciało przybrało w miarę ostateczny kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ktoś robił ten zabieg u dr wilka jelenia góra czy wszystko było poprawnie bez komplikacji i doktor sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKU
Robiłam liposukcję Vaser - brzuch i uda wewnętrzne. Jestem bardzo zadowolona. Minimalne siniaki. Od drugiego dnia po zabiegu robiłam masaże, niewielki ból. Efekt bardzo dobry. Mogę śmiało polecić dr Mocny z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKU
Robiłam Vaser w Krakowie Dr Grzegorz Mocny. Rewelacja. Ma świetny zespół. Anestezjolog dr Król. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V14
Hej, odgrzebuję temat, bo sama jeszcze 3 dni temu szukałam jakichkolwiek odpowiedzi i opinii. Jestem po zabiegu vaser lipo, hmm 8 godzin? Była to moja pierwsza poważniejsza operacja, więc bałam się jak diabli. Gdzieś wyczytałam, że ktoś się wybudził, że bolało itp. Powiem wam, że strach ma wielkie oczy i nic takiego nie było. Wprowadzono mnie w stan sedacji, czyli takiej lekkiej narkozy. Ogólnie odsysanie miałam z brzucha i talii. Mam 4 dziury, a w dwóch są dreny. Co do bólu po wybudzeniu, nikły. W sumie do teraz jak leżę nie czuję żadnego bólu, tylko jakby ciągniecie(?). Gorzej jest ze wstawaniem do toalety, a jest to co mniej więcej 30 minut, bo piję i piję - wtedy dreny troszkę bolą, ale jest to zdecydowanie ból do przeżycia. Co do opatrunków, to mam tyłek jak Kim K Haha, wszystko wypchane pianką i innymi opatrunkami. Jutro pierwsza kontrola i zmiana opatrunków, a za 3-4 dni usunięcie drenów. Będę dawać znać o efektach i przebiegu rekonwalescencji. A co do ceny - duża, ale chyba warta. 11 tysięcy za brzuch i talię. Zabieg robiłam w Józefowie, nazwy kliniki na razie nie podaję, ale łatwo wyszukać. Lekarze profesjonalni, opieka po zabiegu również. Napiszę update po wyjęciu drenów. Pozdrawiam :) i nie bójcie się, naprawdę aż tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V14
Cześć, przychodzę z małym updatem. Jutro w końcu wyjmują mi dreny, ale cofam wszystko co powiedziałam o bólu. Aktualnie lecę na ketonalu, Ibuprofenie i paracetamolu. Ból jest nie do zniesienia, choć fakt faktem, że mam dość niską tolerancję na ból. Ledwo co mogę się podnieść, a zapinanie ubranka uciskowego po toalecie, to makabra. Na razie najbradziej bolą mnie plecy i żebra, sam brzuch wydaje się "obcy" i sztywny - przynajmniej nie boli. Następny post napiszę kilka dni po zdjęciu drenów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V14
Hej! Wracam po miesiącu i powiem Wam jedno. Te 10 tysięcy to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Brzuch jest totalnie płaski, a talia niczym osa. Brzuch jest jeszcze trochę znieczulony - "nieobecny" w dotyku. W niektórych miejscach pobolewa. Dzisiaj zdjęłam ubranko i naprawdę jestem zachwycona. Po miesiącu od operacji ważę 7 kg mniej. Naprawdę z całego serca polecam, warto przetrwać ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 25
Witam, proszę o polecenie kliniki we Wrocławiu która wykonuje solidnie zabieg lipo vaser hd i jest atrakcyjna cenowo. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest informacji na temat VASER lipo vs normal VASER. Trzeba powiedziec ze obie uzywaja tego samego sprzetu. HD odnosi sie tylko do techniki operacyjnej. HD zostalo opracowane przez kolumbijskiego chiruga plastycznego Dr Hoyos i oferuje on szkolenia dla lekarzy. Takze roznica w cenie za HD vs normal lip wynika pewnie z fakty ze za szkolenie w Kolumbii trzeba zaplacic. Dr Hoyos opracowal metode gdzie nie odsysa caly tluszcz ale robi to slektywnie, sa miejsca gdzie go zostawia a miejsca gdzie usuwa calkowicie, aby wueksponowac np miesnie. Takze kazdy musi sobie zadac pytanie po co robie liposukcje - aby miec plaski brzuch ze umiesniony bo wtedy metoda jest inna. Co do VASER i Body jet - z body jet przeszczep wlasnego tluszczu jest latwiejszy natomiast z VASER trudniejszy gdyz komorki tluszczow z VASER sa uszkodone. Mam nadzieje ze to troche pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P911
Cześć, jestem na etapie dojrzewania do Vaser lipo. Czytam tyle pozytywnych opinii że aż dziw. Jak długo utrzymuje się elekt? Czy skóra później nie jest zwiotczała? Zastanawiam się między Kliniką estetyki w Katowicach, kriocentrum, a Józefowem... w kriocentrum jest trochę taniej, ale czy taniej znaczy równie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P911
Plis help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_gość
Robilam zabieg w kriocentrum w Józefowie u dr .Dombek talia i brzuch a jesli chodzi o cene to wszędzie sa porównywalne tego zabiegu ,ktoś napisał ze w Krio o połowe taniej ,radzę sie rozeznac a dopiero pisac .Jestem bardzo zadowolona mineło dwa miesiące i caly czas wszystko się zmienia .Najważniejsze przy tego typu zabiegach jest pielęgnacja po czyli drenaż limfatyczny ,na początek polesaż a potem masaż bańką .Odessanie to 80 % a resztę trzeba wypracowac tak została poinformowana w klinice i stosuje się do zaleceń. I jest mega efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam dodać jeszcze bo sie wcześniej pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaW
Anna, to prawda że ceny są podobne. Ale też są kliniki, które za ten sam zabieg zamiast 6 tyś, chcą 12 tyś. Szukałam jakiś czas temu i zarówno sprawdzałam cenę w Kriocentrum, jak i w innych znanych klinikach. Mój wybór był taki sam i też jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 27
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, domowe masażery- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P911
Cześć, dokładnie 5 dni po zabiegu Vaser Lipo. Dzis miałam wyciągane dreny. Zabieg był wykonany na brzuchu, bokach i talii, rownież ściągnięte było troche z placów w kololicach zapięcia stanika. Bardzo szybko dochodzę do siebie. Na 4 dzien byłam juz na kilku kilometrowym spacerze. Jestem mega zadowolona z efektów. A zabieg był wykonany naprawdę bardzo dobrze. Nic sie nie sączyło z opatrunków, siniaków tez niewiele. Ale mysle ze to rownież jest bardzo indywidualna sprawa. Teraz tylko wytrwać w ubranku kolejne tygodnie i bedzie bosko. Polecam wszystkim kobietom które mają dyskomfort i chcą aię poczuć w koncu dobrze we własnym ciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Cześć dziewczyny. Czy któraś robila ramiona? Chciałabym wiecej wiedzieć na temat rekonwalescencji! Czy równiej jest przymus noszenia ubranka przez 6 tygodni? Jest lato i nie wiem czy wytrwam:( Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P911
Anka! Czy wiesz moze po jakim czasie można się opalać ? Idą wakacje i nie wiem czy do tej pory bede mogla swobodnie sie rozebrać ma plazy i korzystać ze słońca. Z góry dziękuje za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka 123
Patrzcie! natknęłam się na mega wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Wystarczy kilka kliknięć. Musicie tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 88
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać co wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek 58
Witam, czy ktoś wykonywał lipo vaser w klinice dermamed wrocław? Zastanawiam się nad zabiegiem i chciałabym uzyskać informacji od osoby, która przeszła ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikey

Witam Drogie Panie,  Jestem mezczyzna i obecnie szukam odpowiedniego miejsca na przeprowadzenie zabiegu Vaser Hi Def. Trzeba w tym watku rozdzielic Vaser od Vaser Hi Def, wiec piszac komentarze warto dodac, ktory zabieg sie mialo. Druga sprawa jest taka, ze caly czas czytam wypowiedzi na temat miast/miejsc/klinik a prawda jest taka, ze to trzeba znalezc odpowiedniego lekarza a nie klinike. To tak jak chodzicie do salonow fryzjesrkich. W danym salonie moze byc 10 fryzjerow i tylko jeden swietny. Tym bardziej powinno sie zwracac uwage na to kto operuje. Zabiegu sie jeszcze nie podalem, ale szukam lekarza wykwalikowanego i zaufanego w obszarze HI def. Jesli ktos takiego zna i moze polecic to prosze o informacje. Dzieki i powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikey

Zastanawia mnie tez to dlaczego w Niemczech sa tylko dwie kliniki specjalizujace sie w Vaser HI Def (Essen i Monachium) a w Polsce mozna naliczyc wiele. Czy przypadkiem Hi Def nie jest naduzywane? odesanie tluszczu to jedno,ale wyrzezbienie ciala to juz wieksza sztuka. Zalezy mi efekcie naturalnym (mowa o brzuchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oponka

Witam wszystkich,ja jestem dwa lata po Vaser lipo HD i robiłam w klinice w Katowicach u doktora M.Mi zależało na sportowym brzuchu z wymodelowaniem mięśni .Pan doktor jest mistrzem w swojej profesji,nie wierzyłam ,że można wymodelować brzuch,długo się zastanawiałam czy nie lepiej żeby był płaski jak u modelek.Po wielu rozmowach zaufałam lekarzowi i nie żałuje.Mi pojawiły się nieznaczne komplikacje dwa tygodnie po zabiegu i Pan doktor przyjął mnie w klinice w niedziele o 7 rano żeby odsączyć płyn i zrobił to za darmo.Jeśli chodzi o cenę to jest trochę wyższa niż w innych klinikach ale ja chciałam blisko miejsca zamieszkania.

Gość MIckey :jak już pisałam wcześniej jestem mega zadowolona ale miałam okazję widzieć rezultaty u dwóch mężczyzn i to był efekt wooow!!!

Napiszę jeszcze o czymś co nurtuje pewnie nie jednego z was czyli jak to jest przytyć po liposukcji ;)nie pytajcie jak to zrobiłam ale po roku miałam 8 kilo na plus i to,że tłuszcz nie odkłada się w miejscach odessanych to PRAWDA!!! Ja z natury jestem wąska w biodrach z małym tyłkiem więc nadwyżka ulokowała się w ramionach i plecach.To tylko moje odczucia ale porównując efekty ćwiczeń na siłowni z koleżankami śmiało mogę powiedzieć ,że trudniej zbić te kilogramy.Bardzo długo trwało zanim moje bary stopniały a wałek pod pachami i na linii zapięcia biustonosza znikł.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w utrzymaniu zgrabnej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchatka

Witam.

A możesz Oponko napisać w jakiej klinice robiłaś zabieg? Jestem z okolic Katowic więc chciałabym znaleźć coś blisko domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika L.

Ja też wybieram się do Centrum Liposukcji na metodę Vaser Lipo HD, bo już dwa lata po ciąży próbuję dojść do sylwetki, którą miałam wcześniej, a na brzuchu nadal pozostają niedoskonałości. Zabieg mam w kwietniu i wtedy będę mogła podzielić się opinią. Zanim podjęłam decyzję, to czytałam o kilku metodach np body jet, liposukcja laserowa itd. Wybór jest dość przemyślany, bo widziałam u nich sporo zdjęć przed i po, a także jest dostępny film z liposukcji na stronie. Jedyne czego się obawiam, to jak zrezygnuję z palenia fajek, bo każdą odstawić przed zabiegiem 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colacao

Hej, miałam wczoraj liposukcję Vaser brzucha i talii - ile czasu mija, nim przestanę czuć takie jakby mocniejsze zakwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colacao

Ok, nikt mi nie odpowiedział, ale juz wiem, bo u mnie trwały 5 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×