Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luckat_po_30

VASER LIPO hd

Polecane posty

Gość Ama

Ja jestem właśnie po zabiegu :) ale w bandażowych spodenkach wiec czekam na efekt , cały czas leci dren i wycieka mi tłuszcz wiec działa napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy spotkaliście się z tym ze lekarz noe zakłada drenów po liposukcji? Trochę się tego obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadełko

Czy ktoś z Was robił vaser lipo u dr Mocnego w art med w Krakowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Czy ktos robil lub zna opinie po vaser lipo  W SkinClinic w Warszawie na Stawki? Nic nigdzie nie moge znalezc a mam umowiona konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2017 o 00:33, Gość V14 napisał:

Hej! Wracam po miesiącu i powiem Wam jedno. Te 10 tysięcy to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Brzuch jest totalnie płaski, a talia niczym osa. Brzuch jest jeszcze trochę znieczulony - "nieobecny" w dotyku. W niektórych miejscach pobolewa. Dzisiaj zdjęłam ubranko i naprawdę jestem zachwycona. Po miesiącu od operacji ważę 7 kg mniej. Naprawdę z całego serca polecam, warto przetrwać ten ból.

Gość V14 , jeśli tu jeszcze zaglądasz to powiedz czy skóra się obkurczyła? Nie zostaje zwis??? Tego się najbardziej boję . Zrobilam zabieg 3 stycznia , dziś jestem 3 dni po zabiegu, nie jest źle , nic się nie sączy dziś miałam 1 masaż .. Skóra oczywiście wisi ( 1800 ml odciągnęli z brzucha i talii ). Najbardziej boję się czy skóra wróci do formy.. Ktoś jeszcze może coś na ten temat powiedzieć ? Jak to wygląda po miesiącu , po pół roku , po roku itd .. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się Zrobienia liposukcji hd na brzuch i jeszcze zastanawiam się nad talia. Wybrałam Centrum Liposukcji w Józefowie pod Warszawa. Mój brzuch to moja zmora. Nawet gdy miałam tzw formę zycia był „flakiem” to mega motywujące kiedy trzymasz dietę i trenujesz sumiennie, a on i tak nie wyglada dobrze😕 tylko zastawia mnie co ze zwisająca skóra po zabiegu? Czy będzie taki flaczek czy wreszcie skóra się nagnie i brzuch nie będzie galaretowaty🤔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu reportażu Uwaga TVN( dostępny na youtubie pt. " obiecywał chorym kobietą idealną sylwetkę") odnośnie nieudanych zabiegów dr Bartlomieja J. oraz o praktykach placówki tj. usuwaniu negatywnych komentarzy i dodawania pozytywnych. To nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu reportażu Uwaga TVN( dostępny na youtubie pt. " obiecywał chorym kobietą idealną sylwetkę") odnośnie nieudanych zabiegów dr Bartlomieja J. oraz o praktykach placówki tj. usuwaniu negatywnych komentarzy i dodawania pozytywnych. To nie powinno mieć miejsca.

Konkretnie chodzi o

Klinika Genesis opinie forum Genesis Clinic: Klinika medycyny estetycznej i liporzeźbienia Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×