Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boginka25

Odchudzanie na poważnie :)

Polecane posty

pieczarki pieczone w piekarniku bez tłuszczu...wyrywasz ogonek, a pieczarkę przykrywasz kawałeczkiem szynki...pieczesz ok. 10 minut w 180 stopniach, a po wyjęciu troszkę soli i szczypiorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna to pieczone w piekarniku jabłka...środek wydłubujesz nożem ( tylko część z pestkami i łupinkami), a do środka troszeczkę miodu (lub cukru)...pieczesz przez 10- 15 minut w 175 stopniach...pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...Pusto u mnie :(...Mam dziś wolne od studiów więc mogę troszkę popisać. Brak mi czasem konceptu na smaczne i dietetyczne potrawy, dlatego kupiłam masę przypraw, żeby jakoś urozmaicić dania. Np: świeża bazylia do dietetycznej pomidorówki wkrojona, albo na wasę z chudą szynką i ketchupem jest pycha :). 3. 59 płaciłam za całą doniczkę z bazylią...Wam też polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Rozpocznij odchudzanie z programem Elavia 4321 Slim, a na pewno efekty będą piorunujące. Jest to nowa marka na rynku oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Zapraszam na elavia.pl, gdzie możesz zapoznać się ze składem preparatów. Czekam również na pytania, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×