Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość efffuuu

Laserowa korekcja wzroku

Polecane posty

Mojemu tez, ale tylko 1-2h. Pozniej piekly go oczy i trzeba je bylo zakralac co godzine 3 rodzajami kropli - bakteriobojcze, nawilzajace i jeszcze jakies :D Masakra to byla, a my 2 dni pozniej pojechalismy sobie na wakacje i tak mu zakrapialam to oko co chwile w pociagu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest chrosta
my tez wracaliśmy pociągiem, nie chciałam jechac samochodem bo nie znałam miasta i zestresowana byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko. Jesli masz mozliwosc, to ja bym na Twoim miejscu sprawdzila nie tylko jedna klinike. Moze ktoras ma lepsze opinie i powiedza Ci co innego? Bo mam takie wrazenie z tego co piszesz, jakby pani doktor juz sie asekurowala w razie gdyby cos nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest chrosta
właśnie miałam doradzić to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffuuu
Dzięki za opinie:-) Też o tym pomyślałam, aby tą decyzje skonsultować jeszcze z innym lekarzem, który zajmuje się korekcją. A może ktoś polecić jakąś dobrą klinikę w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati33
a co to za chrosta w jakim miescie mial robiony zabieg Twoj maz? myslisz ze kazde Optical express jest dobre? mieszkam w Londynie i za bardzo nie wiem jaka klinike wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dodam coś od siebie, bo miałam okazję laserowo korygować wadę (- 3), jakieś 1,5 roku temu w krakowskiej klinice Centre de la Vision. Nie jest to może bardzo tania metoda leczenia, ale za to jaka skuteczna. Teraz cieszę się bardzo dobry wzrokiem, nic się nie pogarsza. Zdecydowanie polecam, ja miałam lasik, ale są też inne metody - wszystko zależy od wady jaką posiadamy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodi
Ja miałem przeprowadzaną laserową korektę wzroku w klinice Weiss Klinik. Polecano mi ją jako jedną z najlepszych klinik w Polsce. Wyleczyli moją wadę metodą lasik. Jest to o tyle dobra metoda jeśli się ma grubą rogówkę. Ale są również inne metody w których nabłonek odrasta w naturalny sposób. W dobrej klinice wszystko da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ioglio
ja miałam sporą wadę ale pojechałam do Lublina i zdecydowałam sie na Lentivu w Optegrze. jestem dwa tygodnie po zabiegu i mój wzrok ma się coraz lepiej. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgabrysiam
logilo napisz proszę więcej o samym zabiegu i jak się czułaś po. Ja tez będę mieć w Optegrze w Lublinie zabieg i im bliżej zabiegu tym bardziej się denerwuję. Wiem, że tam mają bardzo dobrych lekarzy i sama metoda jest świetna, ale jednak kilka dni przed zabiegiem czuję strach. Lekarz mówił, że poi zabiegu wrócę szybko do siebie i będzie dobrze, ale będzie mi raźniej jak ktoś po zbaiegu mi powie, że naprawdę nie ma co się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsensula
Ja miałam zabieg metodą Lentivu i zero miałam komplikacji. Wadę miałam dużą, bo minus 6 i lekki astygmatyzm. Wiadomo, że się bałąm jak każdy, ale naprawdę niepotrzebnie. Po zabiegu na drugi dzień wróciłam do sprawności, normalnie funkcjonowałam. Bez komplikacji, bez bólu, więc naprawdę strach ma wielkie oczy. Ja robiłam zabieg w Optegrze w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaura

Różne opinie czytałam ale znam osobę, która jest bardzo zadowolona z laserowej korekcji wzroku. Moja znajoma ponad rok temu miała zabieg w  Centre de la Vision i bardzo sobie chwali. Gdyby moja wada łaskawie w końcu ustała, pewnie też bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remae

We Wrocławiu w Spektrum jest bardz dobry lekarz dr Ćwirko, z tego co słyzałam to nawet swojej córce robił zabieg laserowy w tej klinice. Jakbym miała robić to tylko tam, terminy podobno też mają w porządku, nie aż takie mega odległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyssa

we Wrocławiu ja  miałam laserową korekcję wzroku  w Optegrze. Nie miałam bardzo dużej wady wzroku, ale po 40 zaczełęłam dużo gorzej widzieć, nosiłam okulary do czytania. Doradzono mi zabieg metodą Clearvu, poszło zgodnie z założeniami lekarza. Teraz nie noszę już okularów, nie bolą mnie oczy wieczorem, nie ma porównania do tego co było przed zabiegiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funik

no wlasnie tez myślę o Optegrze i korekcji. i szczerze mówiąc jestem prawie zdecydowana na Lentivu u nich - moim zdaniem bardzo warto, zabieg bezbolesny i szybko przeprowadzony! jak dla mnie jest to bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to ta Optegra niezmiennie jest dobra i rzetelna! ja jestem zadowolona i szczerze polecam! bardzo fajna klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne też myślę ze dobre jest to miejsce. W Warszawskiej Optegrze pracują dobrzy i rzetelni specjaliści. Mi bardzo pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×