Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekając na niego ...

dzisiejsi faceci są beznadziejni - albo buraki albo maminsynki

Polecane posty

Gość dfsgfsdgfsdg
nigdy nie badz desperatka bo sobie gorzej zycie zmarnujesz a faceta sadze ze w koncu znajdziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg to prawda w polsce jest ciężko, a będzie coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg oczywiście, ze desperatką nie będę, nawet sobie tego nie wyobrażam, żeby brać byle kogo, żeby nie być sama :( jeśli nie znajdę odpowiedniego faceta to dalej będę niestety sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ciezko jest i dlatego lepiej szukac czegos za granicami niz wegetowac tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ale ty pewnie w polsce dobrze zarabiasz ze sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zone ukrainke i nie
narzekam na polskie pasztety jak wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg kokosów nie zarabiam :( , ale starczy mi na wszystko ja mam zone ukrainke i nie - to fajnie, dbaj o nią i sam też się pokazuj z dobrej strony, żebyś Polakom robił dobra opinię wśród naszych sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ja w polsce roznie zarabialem zaczelo sie od 1 200 a skonczylo na 2000 do 2200 ale po odliczeniu wydatkow nic nie zostawalo :o i nie mam studiow bo nie mam czasu zeby to zrobic a p odrugie co mi to by dalo jak teraz kazdy studiuje a nie ten co jest madry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
teraz na studia to jest jak wyscig szczurow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2_prawdziwy
Kiedyś stwierdziłem, że nie muszę i nie będę spełniać niczyich oczekiwań. Żyję tak, jak ja uważam za stosowne. Jeśli ktoś widzi we mnie nieudacznika czy melepetę, bo wolę póki co mieszkać z rodzicami niż wydawać dodatkowo kasę aby wracać do pustego mieszkania to jest to bardziej jego niż mój problem. Tak samo nie zamierzam spełniać oczekiwań innych ludzi w innych dziedzinach życia : np wyglądu - nie będę za wszelką cenę usiłować zrzucać piwnego brzuszka, bo wiekszość uważa to za co złego podczas gdy kondycje i się mam pewno lepszą niż przeciętny kolo (nawet płatki,smukły i wysportowany), nie będę chodził w tzn modnych ciuchach, gdy mi się nie podobają, a moje ubrania są wygodniejsze a i czasem nawet droższe od tych tzn modnych (aktualnie), nie będę chodzić po dyskotekach,skoro mi się to nie podoba itp. Z drugiej strony nie wykluczam możliwości kompromisu z drugą osobą - nie o to chodzi. Nie zamierzam tylko spełniać oczekiwań innych ludzi co do tego jaki być powinienem aby być w ogolę interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg - tak masz rację, w Polce nie ma perspektyw, a co do studiów to teraz każdy łoś może studiowac co tylko zechce, wystarczy zapłacić, a nawet Ci powiem że na państwowych uczelniach jest słabiutki poziom. i często faktycznie jest tak, ze osoby inteligentne nie ida na studia, a osoby o niskim iq robią sobie kolejny fakultet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
skoro sobie radzisz i starcza ci na wszystko to ci gratuluje :classic_cool: ja nie mysle robic na tych beclawow w naszym sejmie, mam godnosc i nie bede robil za tysiac zlotych, a kilka lat w polsce przerobilem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
wiesz jak masz kase to nawet studia kupisz tzn ten papier kolega kumpla nawet zalatwial kiedys lewe papiery ukonczenia studiow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg no widzisz wszystko jest na sprzedaż :( nie dość, że prywatne uczelnie powstają u nas jak grzyby po deszczu, to jeszcze niektórym nawet nie chce się tam uczęszczać tylko wolą sobie kupić magistra .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
bo w Polsce wszystko kuleje, bo rzadzi sie kieszeniami :D wiesz czasem mysle ze jakby w polsce rzadzil jakis kawaler lub panna i to typowo bez wlasnego zaplecza rodziny toby cos sie zmienilo bo by mysleli o dobru narodu a nie o sobie :classic_cool: czlowiek oddaje sie temu co ma a jak ma tylko narod to robi wszytko dla narodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Kobieta
a ja mam 2w1 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
w Polsce kto ma dojscia to wszystko ma taka prawda :o wiesz myslalem skonczyc jeden kierunek na studiach ale jak juz jest tylu w tym kierunku to co mi da papierek :o strace lata a i tak bede musial wyjechac :o uczelnie teraz dzialaja nie na nauce tylko na kasie, zauwaz ze kto madry to robi w Polsce kase nawet taka uczelnia :D w Polsce trzeba umiec robic kase zeby godnie zyc taka jest niestety prawda bo nikt ci nie da zarobic tylko mysli jak cie oskubac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
a ty jestes zadowolona ze swojej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
nie wazne to pytanie rozpisalem sie za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg - wiesz lubię swoją pracę i lubię pracować,lubię przebywać między ludźmi, i naprawdę nie jestem jakąś księżniczką która tylko czeka na kasę od swojego faceta :( w związku każdy musi coś dawać od siebie, tak jest zdrowo i nikt nie będzie miał pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
troche odbieglem od tematu - wybacz 🌼 pamietaj ze porzadni sa i szukaj bo wierze ze ci sie w koncu uda :classic_cool: mam troche znajomych i wiem ze porzadnych nie brakuje ale oni czesto nie mysla o zwiazkach bo chca cos w zyciu soba prezentowac lub mysla ze nikt ich nie chce :-) jak lubisz swoja prace tzn ze w porownaniu do mnie ci sie w Polsce udalo :classic_cool: zwiazek to wzajemne wsparcie i milosc :classic_cool: nie twierdze ze jestes ksiezniczka chodz mozesz na taka wygladac a skoro przebywasz miedzy ludzmi to az sie dziwuje ze sama jestes ? czasem nie bylo tak ze byl jakis facet w twoim typie ale nie zagadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI POSTU
Czekając na niego ... nie masz co narzekać. Faceci są tacy jakie kobiety chcą. Obecnie kobiety w większości nie szukają faceta tylko opiekuna który będzie je utrzymywał. Wobec tego facet może być maminsynkiem, metroseksualny, po solarium itd. Jeżeli ma kasę reszta dla większości kobiet nie jest ważna. Narzekają ale za takich wychodzą. Więc po co faceci mają być inni? Druga sprawa , ktoś tych facetów tak wychowuje. Kobiety. Jak widzą iż kobiety oczekują od nich tak naprawdę tylko przyniesienia kasy to po co mają robić cokolwiek więcej? Jak sama widzisz z takimi siedzą. A narzekają sobie na kafeterii. Mężusiom i facetom nic nie powiedzą gdyż są od nich uzależnione finansowo wiec siedzą cicho. Nawet nie warto tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahaha, baby to jak zwykle bezmózgie ...ki, co to wymagają od innych ale soba nic nie reprezentują (polki szczególnie nie grzeszą ani inteligencją ani urodą). Same patuski i i córeczki tatusia, one moga mieszkać z rodzicami całe życie ale męzczyzna to już nie XD

No i oczywiscie chcą iść na gotowe zamiast pracowac razem z partnerem na własny kąt. No i jak was nie uważać za tępe worki na spermę, jeśli macie mentalność gorszą niż niemowle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×