Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość rivava
puldrini44 moje samopoczucie coraz lepsze.juz prawie nie mam mdlosci i nie wymiotuje. ale ciagle sie boje.moja ciaza jest ciaza ogromnego ryzyka i ciagle siedzi mi to w glowie.jezdze raz w miesiacu do poradni patologi ciazy i 2 razy w miesiacu mam prywatna wizyte .ale wierze ze sie uda. co do badan prenatalnych to mi gin powiedzial ze nie ma potrzeby.badania prenatalne zaleca sie po 35 roku zycia i wtedy sa bezplatne. a przeziernosc karkowa i tak ci zrobia w 12 tc bo robia wszystkim.u nas wszystko bylo dobrze wiec nawet nie mysle zeby robic cos jeszcze.bo tak jak piszesz to i tak nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivava, dzięki ale nie skorzystam, jeszcze tylko 2 cykle będę na CLO, potem zmieniam na inny. Mam zapas do końca kuracji CLO, także sama rozumiesz ;) Może inna staraczka będzie chętna... puldrini, ciesz się ciążą i nie zamartwiaj na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu fajnie dzisiaj, jakoś dziewczyny takim optymizmem powiało:) Ja też mam CLO na ten miesiąc i niby już ostatni, więc na razie dziękuję. Miałam wczoraj dostać @ ,ale do dziś jej nie ma...Pewnie po tym hsg się przesunęła. Nie chcę się napalać ,bo hsg miałam w 21dc i minął dopiero tydzień, więc raczej nic z tego. Pozostało czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, jak skończysz brać CLO, przerzucasz się na inny lek?? Mnie gin mówiła coś o Gonalu, dużo droższy, ale ponoć skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
psioszka mi po hsg okres sie nie przesunal,wiec jesli u ciebie sie spoznia to ja bym juz brala pod uwage to ze sie udalo:) i tego ci zycze. a robil ci lekarz usg przed hsg??? bo mi robil i mowil ze jestem przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
hsg w 21dc???/dobrze czytam?? ja jak robilam w 13 dc to mi lekarz mowil ze to juz ostatnia szansa,ze pozniej nie mozna.ale widze ze co lekarz to inna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz mówił,że powinno się robić wcześniej hsg,żeby uniknąć wczesnej ciąży, ale że u mnie termin nie pasował i zobowiązaliśmy się,że nie będziemy się przytulać do czasu badania to zrobił w 21dc. Wątpię czy się udało,bo byłam już po owulacji, chyba że jakimś cudem. Co do CLO to już ostatni cykl- bo już 4 miesiąc go biorę. Powiedział,że jeśli nie uda nam się w 1 cyklu po hsg to odstawiamy na razie leki i na laparoskopie mam się szykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś doszły mi testy pocztą... boje się.. że nadzieja pryśnie... nie wiem sama co gorsze wiedzieć czy nie.. Brzuszek mam lekko wzdęty choć wiem że równie dobrze mogę to sobie wmawiać. Co jakiś czas mam lekkie bóle jak przed okresem ale ustają i okresu brak... Wieczorem będzie chwila prawdy... Tak mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 jeszcze sie nie smuć bo kto wie a może jednak się tym razem udało? a test chyba lepiej rano zrobic niż wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna29,czekam z niecierpliwoscia do wieczora...trzymam kciuki za ciebie!!! a test mozna zrobic tez wieczorem,jak jest sie w ciazy to nie ma takiej sily zeby nie wyszlo...tez robilam wieczorem i po poludniu i jak bylam w ciazy to kreseczki pokazywaly sie w oka mgnieinu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tylko co slyszlam/czytalam ze lepiej rano:) ale mocno trzymam kciuki aby pojawiły się te upragnione dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna i jaki wynik? Dziewczyny mam glupie pytanie ale naprawde nie wiem-czy przed staraniami warto brac kwas foliowy i czy jest on na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy jest bez recepty, kosztuje "groszę" ( z porownaniu z innymi lekami dotyczących starań o dzidziusia) i należy go zacząc brać na 3 miesiące przed planowaną ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... dziewczyny 2 kreski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj rano zrobiłam test ! Już po minucie pokazał 2 kreski mocne... Ja piernicze ! To chyba znaczy że... będę mamą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 gratulacje :) :) Ile się staraliście? Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :) Spokojnych 9 m-cy :) Co branych leków najlepiej skonsultować to z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 gratuluję!! cudowna wiadomość! życzę Tobie i fasolce wszystkiego dobrego:** dziewczyny kto wie może to bedzie szczęśliwa wiosna dla nas wszystkich:) a co do leków to też myśle żeby poroznawiac z lekarzem, ale na pewno będzie wszystko dobrze:):)a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie moge w to jeszcze uwierzyć! Nie wiem czy to prawda bo jeszcze to do mnie nie dociera... No chyba test nie kłamie...?!? Nie mówiłam nikomu oprócz mężowi... Chyba zrobię jeszcze raz test bo nie mogę uwierzyć.... Od grudnia/stycznia się starałam....ale nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia przez tą grypę... Nadal bolą mnie sutki... ale tak to czuję się zupełniej normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 najlepiej zrób badania z krwi a wtedy nie będzie mowy o żadnych wątpliwościach:* ach i jak mąż zareagował?:) mój m tak na takie wieści czeka..czasem sobie myśle czy powiem mu tak od razu czy może coś specjalnego przygotowac.. nie moge się doczekać kiedy i ja będę mogła poczuć tą radość jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna...suuuuuuper wiadomosc!!!!!!!!!GRATULACJE OGROMNE....ciesze sie niesamowicie,ze kolejna z nas bedzie miala malenstwo!!! WYGLADA NA TO,ZE WRAZ Z NADEJSCIEM WIOSNY KIELKUJA NIE TYLKO KWIATY ALE I NASZE FASOLKI!!!!BUZIAKI DLA CIEBIE I MALENSTWA...DBAJ O SIEBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babiniec-2012
witam zapraszamy na forum www.babiniec.myforum.pl super przyjazna atmosfera dostęp mają tylko zerejestrowane osoby dodatkowo zaakceptowane przez administratora takze nie będzie tam wyzwisk i pomarańczy jak tutaj na kafe... chętne osoby prosimy o maila na babiniec-2012@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby te leki mogly zaszkodzic dziecku,wprawdzie nie powinno sie ich zazywac w ciazy,ale sama w pierwszej ciazy,niewiedzac jeszcze o niej,bylam strasznie chora i tez bralam ferwex.poza tym w tym czasie akurat byl sylwester i jak to w sylwestra troche wypilam,a bylam juz w ciazy,choc o niej nie wiedzialam. potem strasznie sie martwilam,ale na szczescie wszystko bylo dobrze i u ciebie tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×