Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Ja mam dośc ! Fajnie sie pisało,wspierało ale skoro ktoś ma mnie za idiotke to ja dziękuje... Wszystkim miłym osobom życze cudownej dzidzi. Mam nadzieję że jestem pewna się nie podda tym oszczerstwom... Ja mam za mało cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna daj spokój :p teraz analizuję str 18 i widać, że najpierw 2 posty pod rząd były jestem pewna 29, potem 3 posty po rząd Twoje. Jestem pewna 29 napisała, że kilka razy jej się post wkleił i stąd te nieporozumienie... Wszystko w podobnym czasie. Dajcie spokój już dziewczyny :p :classic_cool: Jako założyciela teo topiku Uważam spr za zamkniętą, bez dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można udawać dwie różne kobiety ? po co ? co za mądrośnice to wymysliły ? przecież napisałam już że wklejałam post za postem bo na kafe się coś wiehło i myślałam że nie dodało mi postu-stąd to całe zamieszanie. ej boże... na prawdę dziwne jestescie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zamiast napisać coś, wymienić się doświadczeniem to wkurzająco wciskają innym że wykryły spisek... troszkę mam napięty brzuszek i jakbym miała bardziej wrażliwą w dotyku macicę..mam też od dzisiaj bolące sutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było wogóle co to za kłótnie no dajcie spokoój co wyy przeciez jej się rzeczywiscie post zdublował bo kafe szwankowała a pannie młodej też się zdublowały po czym jestem pewna napisała że jej się zdublowały dajcie spokoój po co te swary i o co ja tu zrobie porządek no ;D heheh co słychać? umnie okres ręce opadają do podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny skonczmy ten temat raz na zawsze. Mamy tu ważniejsze tamaty;) robie te testy owu ale narazie wychodzą negatywnie, w moich tajnych obliczeniach ;) wychodzi że owu powinnam mieć w ciagu dwóch dni...i dziś śluz się zmienił na przezroczysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci powiem że testy są o kant du*py ż esię tak wyraże hehhe sory za okreslenie;D Ty z tymi testami to jeszcze owu przegapisz nie nożartuje jak jest śluz trzeba się bzykać! ja zakupiłam dziś wiesiołek na śluz i łykam i ma być śluz bo się wkurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widac testy są do dupy ;] nie ma co oszczędzać słów, tylko teraz tak jesli śluz pojawił się wieczorem to czy wstrzymać się z przytulaniem? czy już działać? nie chce żeby się okazało że za często bo ostatnio kochalismy się codziennie i nic nie wyszło z tego a teraz chciałam co 2 dni żeby żołnierzyki wzmocnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja jeszcze gdzieś z rok popróbuje na spokojnie a jak nic z tego niebędzie to niewykluczam najpierw inseminacji a potem in vitro gadałam z moim i on też jest takiego zdania będe próbowac wszystkiego.a narazie jeszcze na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dwa dni najlepiej .codzieńie to i tak nic nie da moim zdaniem jak jest sluz to się bzykac lepiej za wczas niż za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozzaa jak dlugo juz sie staracie? no ja mam nadzieje ze ujrze 2 kreseczki na dzien matki ale staram sie myslec racjonalnie szanse sa male z 1 próba moze sie uda ale nie licze na to jeszcze 29 dni!!!!duzo mnie to kosztowalo dosjcie az do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza masz racje lepiej nie przegapic okazji;) czyli intensywne starania czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten cykl będzie chyba 10 czy 11 niewiem już ale przez jakis czas niemiałam wcale owu dopiero lekarz mi teraz wywołał ale to nic niedaje bardzo przeżywałam każdą porażke ale teraz juz spokojniej podchodze bo wiem że jeszcze mam inne opcje i wyjścia chodz niepowiem że się nie boje daje sobie jeszcze rok czasu na spokojnie trzymam kciuki za Ciebie Paula mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to nie jest aż tak długo ale rozważam różne opcje już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka ty nie trać czasu i nie siedz teraz na forum pogadamy po owu teraz niemasz czasu powodzenia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza no niby do 12 miesacy masz czas a potem warto bylo by zrobic badania z zakresu nieplodnosci napewno monitoring owulacji badania nasienia,droznosc jajowodow wrogi sluz ,przeci ciala plemnikowe to takie podstawy ale to juz raczej sa badania gdy para stara sie conajmiej 2 lata przewaznie robia juz takei badania noi badania nasienia xrozza no nie dziekuje z iui jest tak albo sie uda albo nie wiec tak mozna liczyc na szczescie tak naprawde no maja sie musze pomeczyc a czekanie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitoring miałam owu jest po Clo teraz odstawiam Clo w tym cyklu chce zobaczyc czy bez Clo jest owu wiem że tyle jeszcze przedemną bo coś musi być nie tak skoro się nieudaje ale z drugiej strony musze troche wyluzowac bo zabardzo mnie to niszczi ostatnio ale jedno wiem na pewno wypróbuje wszystkiego do ostatnich sił będe modlic sie codziennie i o TObie tez wspomne aż nie padne i niewyczerpie się całkiem bądz wiek mi niepozwoli ale wtedy jest jeszcze jedna opcja wziąśc dziecko z domu dziecka ale za bardzo wybiegam w przyszłośc tylko ja tak bardzo pragne mieć swoje przeciez to takie naturalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a którego masz dokładnie maja? to juz nie długo spokojnie bądz dobrej myśli i założ sobie jakąś alternatywe na wszelki wypadek ja zawsze tak robie wtedy jest mi potem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza no ja 4 lata juz walcze nie poddaje sie albo brak mi juz sil za dugo to trwa wszystko za duzo mnie to kosztwalo cierpien ból u łez pieniadzy zeby byc na takim etapie na jakim jestem:O ale do konca drogi jeszcze przezyje wiem ze stres itd ale ja bym na twoim miesjscu dala sobie jeszcze troche czasu a potem powaznie zastanowila sie nad badaniami bo rozumie ze twoj nie mial badania nasienia jeszcze? lepiej zapobiec w razie czego bo kto wie moze rzeczywiscie jest co nie tak a moze jest dobrze no ale tov juz twoja decyzja aile macie lat z partnerem/męzem? mnie czas goni 30 na teraz leci z górki 30+ i tez marze o tym zeby wkoncu koszmar sie skonczyl:O bo juz mi brak sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) Ale się tu dzieje :))) Ja już jestem szczęśliwa bo mnie jajnki przestały po tym zapaleniu boleć :) tyle że dalej mam 37- 37,4 C. Więc trochę mnie to niepokoi. Dziś mnie zaczął brzuch boleć jak na okres więc pewnie się nie udało :( Mąż mówi, że może i lepiej jak te leki brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza iui 13,14 MAJ no niby ma sie ta nadzieje wiadomo ale jednak licze sie z tym ze 1 proba moze byc nie skuteczna ale tez to kosztuje troche niestety:O noli boli czy sie che czy nawet jak sie nie uda bo jednak czlowiek gdzies w glebi serca ma ta nadzieje czy sei chce czy nie moze bedzie mi dane cieszyc sie na dzien matki ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 mój M ma 24 wiem że musze porobić te wszystkie badania ale chce sobie jeszcze dać czas jakiś a słyszałam że można robić inseminacje na NFZ niewiem dokładnie jak to przebiega ale musiałabyś się zoriętować czy w szpitalu w twojej okolicy nie robia takiego czegos ? niewiem byc może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda nadzieja umiera ostatnia zawsze dopóki nie dostane okresu to gdzieś tam w środku samo z siebie "a może teraz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by co odpukać (mam nadzieje że teraz się poszczęści) myślałaś o in vitro czy może jestes przeciwna ? że tak zapytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza inseminacja kiedy byla refundowana ale teraz tylko odplatnie albo robisz ja w prywatnym gabiniecie albo w klinice szpitale nie podpisuja refundacji IUI na nfz :O koszto ok 800 zl a co do IVF póki co mnie na to nie stac napewno sprubujemy 3 prób IUI a dalej nie wiem nie jest to latwe ja czekam wystarczajaco dlugo i swoje juz przeszlam nie zycze najgorszemu wrogowi tego co ja przeszlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza wiesz jednym sie udaje drugim nie nadzieje mozna miec owszem ale niestety sa jakies normy i granice wytrzymalosci niestety ile mozna czekac i zyc nadzieje a mnie lata gonia nie jestem najmlodsza niestety z roku na rok coraz gorzej zajsc w ciaze wszystko zalezy tak naprawde od szczescia mysle,danego problemu organizmu i wieku statystycznie iui udaje sie za 1 próa co 6 osobie wiec jak mowic do 3 razy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×