Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

paula, kochana trzymam mocno kciuki, Ty najdłużej walczysz z nas wszystkich i powinno Ci się udać za I razem :) Njgorsze pewnie oczekwianie na tą IUI... Ja z natury jestem niecierpliwa więc dla mnei byłby to koszmar ;) Ja od dzisija zaczynam brać CLO... Miłego dnia laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak samopoczucia dzisiaj? u mnie piękne słońce, ciepło ach wiosna wiosna:) m wyjechał więc na ten cykl koniec starań... heh mam taką cichą (pfff ogromną) nadzieję że tym razem się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzień dobry ! Robiłam test rano innej firmy( AMIL ) płytkowy i... jest druga kreska co prawda trochę bledsza niż ta na tym pierwszym teście paskowym. To chyba potwierdzenie ze jestem w ciąży ?? Tak mi się wydaje że zaszłam w kwietniu....bo około 10-12 kwietnia tak mnie bolały jajniki i macica była jakby wrażliwsza...a nigdy wcześniej nie działo się tak u mnie. Choć jak już pisałam brak @ i grypa też nie dawały mi spokoju... Tylko czy tak szybko test mógł wykryć ciąże ?? Czy też zaszłam jeszcze w marcu....?? Sama nie wiem...tak mi się to rozregulowało..... Jem śniadanka (wcześniej nie jadałam) , popijam witaminki... na razie czekam, a w środę za tydz idę na wizytę do dr gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, dlaczego Ty nie biegniesz zrobić bety? Ona da Ci 100% pewność i jeszcze w przybliżeniu określi, który to tydzień?! Dziwie się trochę, ja jutro lecę na betę, choć nie podejrzewam jakiś wielkich cudów, ale @ nadal nie mam po tym hsg, a to już 31dc. Tak czy inaczej trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sobie podjadę do laboratorium bo dziś bez samochodu jestem..a tak zimno i szaro nie chce mi się łazić po mieście.... ale przed weekendem będę na pewno chciała wiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bałam , że po 3 latach stosowania antykoncepcji będę mieć problemy z zajściem w ciąże, ponieważ rozregulowały mi się cykle... Nagle miałam cykle po 35, 40 , 29 dni.. a zanim stosowałam antykoncepcje to były bardzo równe i zawsze te 28 dni. W styczniu też myślałam ze jestem w ciąży bo @ spóźniał mi się 12 dni... i tak co miesiąc liczyłam na cud.. Teraz też nie dowierzam gdy zobaczyłam te 2 kreski... Życie jest czasem niesprawiedliwe, bo jak kobieta chce być mamą a nie może to boli...podczas gdy wszystkie dookoła koleżanki są ciężarne.. Nie poddawajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29, o ciężarnych koleżankach nawet mi nie mów ostatnio mam jakieś szczęście co pare dni wpadać na koleżanki z dawnych lat, i w większości mają piękne brzuszki albo dzieciaczka w wózeczku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak minął dzień? U mnie całkiem ok, planujemy z moim M wyjazd w góry w week majowy mamy już rezerwację i jestem mega szcześliwa, w końcu człowiek się zresetuje i nabierze sił do dalszej walki :) Ajka, 3mam kciuki, teraz pozostaje czeakć :) To jest chyba z teo wszytskiego najgorsze... heheh jestem pewna, to już na bank ciąża :) psoszka, czekamy na Towją betkę, a może jednka coś z tego wjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka my też jedziemy w góry na majówkę, a gdzie się wybieracie? Ja mam nadzieję wypocząć i intensywnie się przytulać, mam nadzieje,że górki klimat pomoże:) A co do mnie to dziś miałam małe plamki krwi, więc chyba nie pójdę na betę ,bo @ chyba przyjdzie. Nawet się cieszę, bo to będzie pierwszy cykl po hsg i stymulowany, więc może Tatry nam pomogą i będzie szczęście!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, to dobrze, że wszystko układa się tak jak należy w sensie, że okres przyszedł i możecie ze spokojem zacząc staranka :) My też jedziemy w Tatry :D Oby okazały się szczęśliwe dla nas ;) Chociaż podzas wyjazdu ja już będę po owulce, ale taka odskocznia od zeczywistości nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek dziś lekko mam wzdęty od czasu do czasu lekkie pobolewanie, skurcze jak przed @ ale tak to czuję się dobrze.. Ja już nie moge się doczekać kiedy temperatury przekroczą 20 st.. bo jestem zmarzluchem. Wiecie już mam imiona dla dziecka :) Olga - dziewczynka lub Oleg, Olgierd - chłopak ale wiem że nie powinnam... przecież to jeszcze 8 miesięcy i oby dziecko było zdrowe i żebym nie poroniła.... bo tyle tutaj na kafe takich przypadków.. Po prostu się zaczynam bać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie odzywalam sie dzisiaj,poniewaz bylam dzisiaj u swojego gina,ktory prowadzil moja pierwsza ciaze. ciaze potwierdzil inny gin,poniewaz ten moj byl na urlopie i dopiero wczoraj wrocil...tak samo jak ja byl pozytywnie zaskoczony,ze tak szybko to poszlo;-))) mialam dzisiaj robione badania ogolne i wszystko w nalezytym porzadku,zarodek dobrze przyrasta i jest bardzo silny,takze wszystko na najlepszej drodze!!! ach dziewczyny mowicie o urlopie!!! my tez mielismy leciec na poczatku maja do moich rodzicow do holandi,ale lekarz odradzil z powodu tego ze ciaze jest jeszcze tak mala,ze kazdy stres i przesilenie moga jej na tym etapie zaszkodzic...a tak chcialam zobaczyc sie z mama...ale coz...WAM MOJE KOCHANE ZYCZE CUDOWNEGO URLOPU...WYPOCZYWAJCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje puldrini! Jestem pewna byłaś dzisiaj na tej becie??? Ja właśnie wróciłam, bo @ dalej nie mam, wczoraj nie wiem co to były te 2 plamki...Wyniki po 11:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka21
hej :) no ja tez juz sie staram 2 cykl wczesniej tez jakos zesmy sie nie zabezpieczli myslalam ze juz wszystko na tak a tu wczoraj po 2 tyg spoznienia gdzie nigdy mi sie to nie zdazalo plamienia a dzis normalna @ :( blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik już jest, poniżej 0,1 więc ciąży brak. Dzwoniłam do gina, mam poczekać do poniedziałku ,jak nie dostanę @ to luteinę przez 5 dni i będzie. Powiem Wam,że nawet się cieszę, bo nie liczyłam ,że się uda,ale chociaż wiem,że znowu PCOS zatrzymało mi @. Teraz tylko niech przyjdzie, CLO, monitoring i działamy . Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jestem pewna, już po becie??? puldrini, dobre wieści :) Wszystko układa się jak należy, super :) Co do lotu samolotem to lepiej dmuchać na zimne, lekarz ma racje. psioszka, najważniejsze dobre nastawienie :) pomarańczka, napisz coś więcej o sobie ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Byłam dzisiaj o 10.45 na becie ale wyniki dopiero po 13.00 w poniedziałek... Niestety nie dowiem się przed weekendem... Jedynie co to mogę zrobić dziś kolejny test... Szkoda bo bardzo chciałam już wiedzieć..a tak znowu 2 dni niepewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie laski,pytlam na poprzednich stronach czy ktoras z was jest z kujawsko-pomorskiego? nikt nie odpisal wiec chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Mam wyniki bety i tak jak myslalam nic z tego. Nie wiem jakos mi smutno i boje sie ze u mnie to bedzie trwalo i trwalo... ale i tak lepiej ze nie jestem w ciazy teraz bo biore takie antybiotyki i w takiej dawce ze dobrze by sie to nie skonczylo. przytul ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Ja dolaczylam do was ale bylam jak to moj lekarz mowi na odpoczynku..mialam badania robic...tabletki bralam...a tu od tygodnia okresu nie mialam...dzisiaj moj M polecial do apteki bo sie smial ze mi ciagle ryba smierdzi naprawde co nie powachalam to ryba mi smierdzialo..kazal mi zrobic test ale nawet nie myslelismy o tym i co...2 czerwone krechy...ide do lekarza na 14 ale nie wiem czy mam sie cieszyc tak sie boje zeby historie sie nie potwierdzily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka, super wieści :) Gratulacje 🌻 No w tym tyg. obrodziło nam bobasami, oby passa trwała i na mnie przyszła kolej w końcu ;) Daj znać jak wrócisz od gin :) To który to może być tydzień? jestem pewna, nie denerwuj się bo to szkodzi dziecku, z pewnością wszystko jest ok :) ruda kura, głowa do góry, razem przejdziemy przez to wszystko, zobaczysz :) Trzeba się wspierać i nie załamywać się :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na wiosnę człowiek inaczej zaczyna się odżywiać i generalnie organizm lepiej sobie radzi...sąd często kobiety zachodzą w ciążę wiosną latem i jesienią... zima jest przesrana.... No to fajnie ! Coraz nas więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaAaaaaaaaaaaaaa
czy panie myślały o adopcji ,warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że warto jeśli się wie że nie bedziesz mieć dzieci ale to są młode kobiety które mają szanse i niech próbują... Adopcja też jest piękna ale o własne dziecko trzeba zawalczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...jestem ju po wizycie...lekarz potwierdzil ciaze..widac pecherzyk...dostalam pelno lekow..zastrzyki w brzuch ..i mam uwazac na siebie..choc lekarz nie daje 100 % pewnosci ze sie historia nie powtorzy...7.05 mam kolejna wizyte..3mam kciuki zeby i wam sie udalo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×