Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

ja tez nie mam zamiaru siep oddac i bede walczyc do konca ile starczy mi sił no chyba ze faktycznie 1,2 ,3 moze 4 próba sie nie uda to moze pomysle o adpcji ale na dzien dzisiejszy bede robic wszystko zeby miec swoje wyczekane malenstwo wam równiez zycze dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko 2,5 roku sie staralismy..nie nie jestem na l4 niestety kilka miesiecy temu stracilamprace...redukcja etatow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 roku to szmat czasu... Uważaj teraz na siebie i na maluszka :) Co do pracy, przepraszam nie wiedziałam, nie chciałam wyjśc na wścibską... paula, nie możemy się poddać, wspólnie damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa niby tak ale u mnie to juz za dlugo trwa niestety nadziei coraz mniej a sil to juz wogóle jest ciezko i to bardzo nikomu tego nie zycze jak narazie czekam do 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać u pozostałych? xrozza, czarna... Proszę się podpisać na liście obecności dzisiaj , niech wiem, że wszytsko u Was ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka 88, gratuluje:) i życzę dla Ciebie i fasolki duzo zdrówka aby wszystko się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka spokojnie nie wyszlas na wscibska:) dziekuje dziewczyny:*:* teraz czekam na wasze wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się:) uleczka gratuluje ci bardzo:) a ja siedze smutna moje kochanie miało wrócić dzisiaj a będzie dopiero jutro wieczorem:( powiem wam że boję się że utyje po duphastonie bo mam problemy z tym że mogę szybko utyć, już mam kilka kilo nadwagi i ciężko mi je zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka,gratulacje...coraz wiecej tych fasolek,az serce rosnie i mozna sie wzruszyc...dbaj o siebie wtedy malenstwu tez nie bedzie niczego brakowalo czarna,ja tez bralam duphaston podczas staran o pierwsza ciaze i wogole nie przytylam natomiast bardzo zle sie czulam,bylam otumaniona i bolala mnie glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tyle lat sie czlowiek zabezpiecza przed ciaza bo mysli ze to tak latwo, a potem chce i nic z tego. paradoks ;-) meczy mnie to troche i te pytania rodziny kiedy kiedy kiedy jak z tym sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bociany szaleją... przylatujac do Polski nie zapomnialy o malych zawiniątkach ;))) trzymam kciuki aby w koncu dodarly pod dobry adres;)) czarna dupek i na mnie nie dzialal pod wzgledem wagi, a tez sie tego obawialam....zreszta juz niedlugoo i tak przytujesz pare kilo ;))zycze Ci tego (i sobie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa, przyłączam się do dyskusji.Z mężem staramy się 1.5 roku o maleństwo i nic,przeszłam już chyba wszystkie badania włącznie z HSG,Jeden jajowód przyjął płyn z lekkim opóźnieniem, ale mój lekarz twierdzi że to nie jest powód...Mó mąż badania ma rewelacyjne. Czasami mam wszystkiego dość, ale trzeba walczyć i się nie poddawać.Pozdrawiam wszystkie staraczki i gratulację tym którym się udało:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna masz szczęście, że się odmeldowałaś :p ale co się dzieje z xrozza, zaczynam się martwić hmm... Nie brałam nigdy dupka więc niestety Ci nie pomogę... Kochana co Ty sama porabiasz bez swojego M, musi Ci być ciężko :( ruda, najważniejsze się nie załamywać.... Walczyć, iśc do przodu i nie obracać się za siebie... Anamo, witaj :) zapraszamy :) Najgorzej jak się przechodzi tyle badań, a diagnozy brak... Pozostaje cierpliwość i wiara, że się w końcu uda :) Buziaki dla pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZYCZE WAM UDANEGO WEEKENDU...POZYTYWNYCH MYSLI...DUZO MILOSCI I ZROZUMIENIA.....BUZIAKI :-********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam też życzę owocnego weekendu:) ja się lepiej czuję trochę, mąż dziś nie idzie na noc do pracy więc humor od razu lepszy ;-) on też był przekonany że jak zaczniemy starania to od razu będzie sukces. nasi znajomi o dziecko starali się 2 tygodnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie..a ja się martwię, boję jak to będzie czy faktycznie teraz jest dobry czas, czy sobie poradzę, czy dziecko będzie zdrowe, czy donoszę ciąże, bo tyle się czyta i słyszy.... Masakra...Mętlik w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna napewno doasz radę a dziecko bedzie zdrowe i najwspanielsze na swiecie, wszystkiego powolutku bedziesz wiedziala, tak jakby to bylo naturalną rzeczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, także udanego weekendu i naładowania baterii do dalszej walki :) CIężaróweczką, duuuużo odpoczynku i spokoju :) 👄 Ja drugi dzień z CLO, ale nie czuję żadnego bólu jajników, tak jak w poprzednim cyklu, więc chyba pęcherzyki za bardzo nie rosną :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka brak bolu jajnikow to zaden znak- lepiej jak rosna "normalnie: niz mialy by powstac pecherzyki gigany, ktore maja male szanse na pekniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, mam nadzieję, że masz rację, bo zaczynam się nakręcać, że nic z tego. Kochana brałąś też CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualicowałam tabelkę, mamuśki z fasolką proszę o dopisanie się :) STARACZKI nick.................wiek............jak długo?......woj. ..........data nast.@ morelkaaa..........28 lat ........10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.........zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie.....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie ...........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy............śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat..........3 m-e............śląskie...........30.IV.12 ruda kura szuka sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56.............25 lat.........1 miesiac.........kielce..............09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek............data rozwiązania.......woj. .....w przyszłości płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bralam tez CLo ina poczatku bylo ok ale od 3 cyklu moje pecherzyki zaczely wariowac i zamiast pekac rosnly do wymiarów 30pare i zaczely robic sie torbeiele- cale szczescie ladnie sie wchłaniały. Ale za to po odstawieniu CLO ani razu nie udalo mi sie aby pecherzyk pekl ;( nawet pregnyl go nie ruszal ;(.... mam nadzieje ze teraz wszsytko sie zmiani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualicowałam tabelkę, mamuśki z fasolką proszę o dopisanie się STARACZKI nick.................wiek............jak długo?......woj. ..........data nast.@ morelkaaa..........28 lat ........10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.........zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie.....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie ...........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy............śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat..........3 m-e............śląskie...........30.IV.12 ruda kura szuka sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56.............25 lat.........1 miesiac.........kielce..............09.04.201 justaa27a...........32 lata....... 2lata..............mazowieckie.........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×