Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

dziewczyny, prawie 2 tyg przeleżałam w szpitalu, była to ciążą pozamacicza... Podali mi 2 x Methotrexat i beta zaczeła spadać. Teraz czekam aż spadnie do 0 i zacznę ronić. Ogólnie gdyby było zagnieżdżenie w macicy yłoby ok, bo beta wzrastała prawidłowo. Jestesm kompletnie załamana. Teraz muszę odczekać jakieś 3-6 miesiący, ponieważ ten lek jest bardzo toksyczny i wypłukuje kaws foliowy. Mała trzymaj się , nast cykl, nowa nadzieja. Psioszka, ja też tak miałam, że zamiast pięknej owulacji torbiel się robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko przykro mi wiem co czujesz przezyłam to w tamtym roku w grudniu tylko że moja niebyła pozamaciczna tylko od początku beta źle rosła..potem spadła...znam ten ból jedyne co Ci powiem na pocieszenie to to co powiedział mi mój lekarz Pani wreszcie zaszła a to jakiś sukces następnym razem nam się uda do konca trzymaj się jakoś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, dziękuję za pocieszenie. Też sobie tak myślę, że zaszłam, beta rosła dobrze, więc to już połowa sukcesu. Nast razem może się uda i maleństwo zagnieździ się w macicy, a nie jajowodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkoo, bardzo mi przykro...Wiem,że słowa teraz nic nie pomogą, życzę Ci siły przede wszystkim do dalszej walki i przetrwania tego ciężkiego okresu w Waszym życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morelka przykro mi:(ehh napewno znow sie uda i wszystko bedzie ok nie zalamuj sie ...ja narazie nie mysle o ciazy dalam sobie narazie spokoj z in vitro musze sie jakos urzadzic w Anglii itd a wraz z przyszlym rokiem napewno bede myslec nad ivf zobaczymy pozdrawiam to ja paula 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morellko jak się trzymasz?Paula powodzenia i dawaj znać co i jak w UK. Ja wyjeżdżam na tydzień i pewnie nie będę miała dostępu do neta, więc odezwę się w następnym tygodniu, powodzenia staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster 123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka8.6
cześć dziewczyny, nie iem czy mnie pamiętacie..pisałam z Wami 'dawno' temu, często tu zaglądam i podczytuje..trzymam za Was wszystkie kciuki aby i Wam się udało! życzę Wam tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie bz, nadal biorę tabsy anty do końca sierpnia: raz żeby torbiel się wchłonęła , a dwa to już przygotowania powoli do ivf. Czekam na M aż wróci w pt z delegacji- 3 tygodnie się nie widzieliśmy, więc tęsknię bardzo. Jak wróci to idziemy zrobić wszystkie badania potrzebne do zabiegu, i pod koniec sierpnia zaczynamy. A co u reszty, mała, xrozza, paula, morelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORELKO co tam u ciebie bedziesz znow podchodzic do iui?co u reszty dziewczyn paula pisalas ze wyjezdzasz do uk co tam u ciebie?kiedy podchodzisz do in vitro?bo czytalam ze czekasz juz pare dobrych lat:( Mala co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nerwowe oczekiwanie na czwartek. Tego własnie dnia umawiamy sie na wstepna rozmowe z pania redaktor z tvn. Odpowiedzialam na jej maila, który zamiescila na naszym forum jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, pamiętam tego maila, nawet się zastanawiałam czy nie napisać- podziwiam Cię za odwagę. Daj znać co z tego wyjdzie. Paula jest już w UK, mamy kontakt na gg- pisała, że przynajmniej rok daje sobie przerwy, że na razie odpuszcza, a później ivf w UK. U mnie bz, czekam na @, zaczynam ostatnie tabsy anty i po wakacjach idziemy już do kliniki na ivf. Wczoraj byliśmy z M na badaniach do ivf, zostawialiśmy w laboratorium 600zl jakaś masakra te ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morelka paula odezwijcie sie kobietki:)paula czemu dopiero za rok chcesz robic in vitro????nielepiej od razuvprubowac?bo na co czekac? Morelka jak samopoczucie?startujesz znow z inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka, beta da prawdziwy wynik, ale na moje oko udało Wam się, Gratulacje! Dziewczyny, wyjeżdżam dziś na urlop,więc podejrzewam,że nie będę tu zaglądać, trzymam za Was kciuki. My z M odebraliśmy badania do ivf, musiałam doszczepić się na żółtaczkę i po powrocie startujemy! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
czesc dziewczyny:) dzis odebrałam wyniki z bety i byłam u lekarza. Z badan wynika ze jestem w ciazy chociaz na usg nie bylo jeszcze nic widac. Dostałam luteine i spasmoline na bole brzucha. Nastepna wizyta 20.08. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Az boje sie cieszyć z tego ze prawdopodobnie zostane mama, żeby nie zapeszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula morelka szkoda ze nic nie piszecie:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jesteśmy po wizycie. Podpisaliśmy dokumenty, zdecydowaliśmy się trochę jajeczek oddać innej kobiecie, a dzięki temu zmniejszyć koszty ivf. Wystartowalibyśmy już 2 września,ale nasz dr wyjeżdża na wakacje, a nie chcemy iść w innej ręce,więc poczekamy na niego.Pod koniec września zaczynam stymulację, a koło 12 października punkcja,a później transfer. Jestem taka podekscytowana!!! Dziewczyny co u Was??- Mała, Paula, Morelkaa , Xrozza i reszta, odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka tak mocno ogromnie trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje że Ci się uda !!!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze to będzie nadzieja dla mnie też, taki promyczek umnie postarem naraźie podchodze do inseminacji ale dopiero w październiku jestem po jednej nie udanej ...może tym razem będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam wolna chwilke:) zagladam tu regularnie ale ostatnio nic nie pisalam bo mialam po pierwsze problemy z internetem a po drugie kilka dni temu wrocilam z 10dniowego urlopu z Leby. Nasze spotkanie z pania redaktor bylo 1 sierpnia i trwalo okolo poltorej godziny. Wypytywala nas o wszystko-jak i kiedy sie poznalismy, kiedy pojawila sie mysl o dziecku, plany na przyszlosc, praca i plany na przyszlosc. Bylo przy tym sporo smiechu ale i sporo lez jak zeszlismy na trudniejsze tematy. Powiem Wam ze jestem w 12 dc, mam potworne bole prawego jajnika do tego stopnia ze musze brac leki przeciwbolowe a poza tym sluz "leje sie ze mnie" strumieniami. Czyzbym miala owulacje? Przy moim PCO? I bez brania hormonow od maja? Psioszka trzymam kciuki za Was bardzo mocno! Jak mozesz to opisz po krotce cala procedure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkafasolkaolka
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa. Od 4 miesiecy staramy sie z mezem o 2 dziecko ale narazie nie wychodzi. W zeszlym miesiacu dowiedzialam sie, ze mam nadzerke. Robilam cytologie i okazalo sie, ze jest ok lekarz kazal sie nie martwic i dalej starac sie o dziecko. Aja jednak mam obawy bo z nadzerki moze zrobic sie rak. Jak zajde w ciaze to jednak 9 miesiecy nic z ta nadzerka nie bede mogla robic i teraz nie wiem obawiam sie. Zawsze cos sie zwali na glowe. zycze wszystkim powodzenia w staraniu sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, jak tylko wrócimy za tydzień od gina i będę wiedzieć co i jak to na pewno dam znać. No ale napisz co z programem, wystąpicie w nim, jak z Waszymi planami, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takich pewnych planów to jedynie tyle mogę Wam powiedzieć, że wykańczamy dom. Obecnie skończyliśmy hydraulikę w srodku, w przyszłym roku podlaczenie z wodociagow i moze pomalu tam zamieszkamy i stopniowo bedziemy wykanczac reszte. Psioszka jak coś to moj nr gg 44844629.Inne dziewczyny rowniez zapraszam do kontaktu:) Nawet teraz piszę z Paula na FB:) Nasza Pani redaktor jeszcze nie dzwonila, trzyma nas w niepewnosci ale coraz bardziej mnie korci zeby zadzwonic i zapytac co dalej. Jolka nie martw sie na zapas, staraj sie byle owocnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×