Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny nie wiecie moze co se z PAULA dzieje? Bo sledze jej losy wiem ze stara sie kupe lat kibicuje jej bardzo,zreszta jak reszcie z was nic nie pisze i jestem ciekawa co z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wyjechala do Wolverhampton i tam uklada sobie zycie z mezem. Maja podchodzic do in vitro ale nie wiem kiedy - w uk jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co tam u was slychac? Szkoda ze to forum umarlo nie tetni juz zyciem jak na poczatku szkoda ze nikt tu sie juz nie udziela. Morelka paula trzymam za was kciuki morelko morelko odezwij aie co u ciebie????planujesz kolejne iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam, ale nie ma Was (gość, a jaki masz nick?). Ja jestem po transferze 2 zarodków. Czekam na efekty. Morellka i reszta, co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nicku poprostu czytam to forum i bardzo kibicuje morelce i pauli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelkaaaaa
Witajcie dawno mnie nie bylo ale nie moglam sie otrzasnac po stracie:(mam dla wa niespodzianke JESTEM W CIAZY naturalnej !!!!!! Wczoraj gin potwierdzil 8 tydzien tak sie boje ze znow poronie:/ Psioszka kiedy testujesz???? Mala co u ciebie jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktoś się pode mnie podszył. Nie wiem co ta osoba ma z tego, że zmyśla takie rzeczy. W ciązy nie jestem, we wrześnie miałam 4 IUI, nie powidła się. Jutro jade z wynikami badań i od nowego roku ruszamy z refundownaym IVF. Psioszka trzymam kciuki, za reszte dziewczyn też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Morellkoo, ale fajnie, że się odezwałaś! No już myślałam,że się udało, ale to tylko czas i niedługo do nas tak napiszesz. Ja dziś robiłam hormony i betę,ale mam się nią nie sugerować, bo wyniki były im potrzebne do ustawienia mnie na lekach. Ale jak tu się nie przejmować jak w 7dpt beta- 2 ?!Prawidłową betę mam zrobić we wtorek.Ale i tak czuję,że się nie udało. Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj na ugs, pecherzyk 20 mm, w pracy na zapleczu zrobilam sobie zastrzyk z Ovitrelle. A jutro o 13 druga IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim!!! Troszke mnie nie bylo a to dlatego e mielismy dac sobie przerwe ,ale i tak mielismy przerwy w leczrniu ok oku juz dzis idziemy sie zapisac do lekarza GP i mam nadzieje ze uda mi sie zaczac badania jeszcze w tym roku no a przyszly juz samo ivf ale chyba nie wczesniej niz polowa 2014 ..........zreszta mam kontakt poza forum z psioszka i mala jak same wiedza;)×××××××××××××××××××××××××××××××××××× Morelko. Fajnie ze sie odezwalas to widze ze obie bedziemy podchodzic ja moze nieco pozniej....chodz w powodzenie nie bardzo wierze ale jak mam za darmo przynajmniej sprubuje ... ***************-****************--**----******* Psioszka i jak samopoczucie? Trzymam w dalszum coagu mocno kciuki:) ***********************-*------*********** Mala to trzymamy kciuki za 2IU i czekamy na pozytywbe wiesci:) ***********************************---------- Oby ten nowy rok byl przelomowy i wszystkim nam sie udalo!!!!!!!dla mnie przynajmniej ten 2014rsz nakwazniejszy gdyz bedzie to zalezalo od tego czy bedziemy wkoncu rodzicami po latach walki czy bedzie trzeba zmienic plany zyciowr nie uwzgledniajac e nich dzieci:(nie z wlasnego wyboru... .wiec czekam na ten nowy rok jak na nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 21 listopada idziemy z M do lekarza w sprawie nieplodnosci troche to potrwa ,ale po roku przerwy wracamy do walki!!!!!!21 dowiem sie co i jak to jest lekarz ogòlny ,a potem bedzie kierowal nas dalej ....pewnie wiec moze uda sie,gdzies na połowe przyszłego roku ....uda sie podejsc do ivf chodz to potrwa troche pozdrawiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Was tylko poinformować,że nasze ivf nieudane. Beta ujemna:( Teraz chwila oddechu, na wiosnę spróbujemy ponownie. Trzymam za resztę kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka, bardzo mi przykro. Trzymaj się i nie trać nadziei. Mała za powodzenie akcji, trzymam kciuki. Paula, święte słowa, oby nowy rok okazała się dla nas wszystkich owocny w małę szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikacza, ale czuje ze sie nie udalo:) rano mialam na wkladce smuge krwi, myslalam ze @ sie zaczela, ale poki co nie ma krwawienia. Musze sprawdzic w dokumentach z tamtej IUI po ilu dniach dostalam @, bo moze faktycznie za wczesnie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, czyli przyszły rok należy do Nas:), głowa do góry! Macie jakiś plan co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu kolejna inseminacja, moze jeszcze w styczniu i lutym. A jak i to nie wypali, to bierzemy kredyt na in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, to szybciutko, kciukasy zaciśnięte! Oby stary rok skończył się 2 kreseczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko było teraz robione na wariata, IUI miala byc w poniedzialek ale mi sie pensja opoznila, przelozylam na wtorek. Sprawdzam wczoraj stan konta pensji nadal nie ma-musielismy kase pozyczyc. Szczerze to mialam ochote odpuscic w tym miesiacu i zdac sie na wlasne sily, ale maz jakos zorganizowal to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala ja bym nawet z takimi tragicznymi wynikami jakie ma twoj maz nie podchodzila do inseminacji :o bo i tak sie nie uda wspomnisz moje slowo owszem mozesz prubowac ale ja bym nie liczyla na powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ja się nie znam- nie mieliśmy inseminacji. Pamiętam tylko, jak lekarze mówili nam, że skoro mój M ma bardzo dobre nasienie, to nie ma sensu robić IUI, bo to właśnie zabieg dla gorszego nasienia, ale nie wiem jakie "gorsze" jest uznawane, a jakie nie. My zdecydowaliśmy się od razu na ivf. Co prawda się nie udało,ale spróbujemy na wiosnę. Za Was trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, ja miałam 4 nieudane IUI, chciałąm podjeśc do jeszcze 2 ale moja dr zaczęła nam odradzać. Tak naprawdę IUI ma bardzo małą skuteczność porównywalną z naturalnymi staraniami. W USA już całkowicie odchodzą od tej metody leczenia niepłodności. Mimo wszystko trzeba mieć nadzieję i walczyć o swoje szczęście, kciuki mocno zaciskam. My pod koniec stycznia podchodzimy do IFV. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×