Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Dziewczyny walczymy dalej bo co nam innego pozostało :) Na pewno się nie poddam, ale troszkę smutno się robi jak kolejny raz nie wychodzi :( Trzymam kciuki za Was :) Ja czekam na okres i od 5 d.c. zcazynam od nowa stymulację z CLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Powoli zaczynam się lepiej czuć :) Jeszcze tydzien do @ a juz bym chciala zrobic test ale to bezsensu bo nic nie wyjdzie zapewne :( @mała- az przykro mi sie to czytalo, mam nadzieje ze sie jakos to pouklada u Was. Wlasciwie to czemu mu sie odmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zalamujcie sie:)bedzie dobrze:)pamietajcie co nas nie zabije to nas wzmocni:)wiem co to znaczy takie oczekiwanie i rozczarowanie;(ale zawsze sobie tlumacze ze jak w koncu nadejdzie ten dzien to ta nasza dzidzia bedzie najbardziej wyczekiwana i najbardziej kochana:*:*glowa do gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to umnie już @ bo juz krew widze jutro się rozkręci na maksa ;/ och jakie to ciężkie ale dziewczyny damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa..........28 lat ........9 m-cy..........wlkp..............ok.21.04.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie. .....??????? ruda kura szuk sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56......25 lat...1 miesiac........kielce.......09.04.2012 uleczka88........23lat......29mc....dolnoslaskie.....15.04.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu odstawiam Clo zobacze czy będzie owu bez Clo teraz się zaopatrzam tylko w wiesiołek na śluz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 10tej wizyta u gin.. Troszkę sie boję że dowiem się że będę miała problemy z zajściem w ciążę z powodu tych małych torbielików ...no nic czas pokarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ile kosztuje ale jakos nie dużo bo to jest tylko taki wspomagacz skutków ubocznych niema pod warunkiem że bierze się go tylko do owulacji bo po owulacji wywołuje skurcze a my tego niechcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze nadal jestem w tabeli musial zmienic nick na paula_30_ bo na tamto nie umiem wejsc ja jeszcze nie caly miesac i moja pierwsza IUI zobaczymy odliczam dni ale sie nie nastawiam zbytnio za 1 razem udaje sie malo komu co 1 na 10 kobiet moze noi co za tym idzie koszta duze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki xrozza .Ja raczej nie będę narazie z niego korzystać ale jak bedę bardziej zdesperowana to na pewno po niego sięgnę:):):) Xrozza nie łam się okresem,przejdzie i będą nowe nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda ja to wypróbuje wszystkich wspomagaczy póki mi sie nie uda narazie mam czas ale będe walczyc do końca w tej nierównej walce!!!!!! Puldrini44 jest najlepszym przykładem że niemożna się poddawać teraz troche odpuszczam wrzucam na luz biore sie za trening . Paula do maja zleci nienastawiaj się masz racje daj sobie czas nie ta IUI to nastepna potem rozczarowanie bardzo boli wiem jak to jest trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza no wlasnie nie nastawiam sie swoje juz przeszlam inaczej na wszystko patrze ale niestety jest ciezko i przychodza momenty ze brak sil nadzieji i wiary juz na to wszystko bo w koncu ilez mozna kazdy ma swoja cierpliwosc niestety !!! a iui wypada mi na polowe maja takze nie dlugo przygotowania zobaczymy moze bedee miec to szczescie i na dzien matki bede miec prezent zobaczymy ale nadzieji zbytnio sobie nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mnie nie wygonicie to bede pisac jak maja sie sprawy ,a wam zycze duzo cierpliwosci jesli ja dalam rade to wy tez dacie uwierzcie wiem co mowie!!!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski czemu los tak nierówno rozdaje?????? Ci co nie chcą mieć dziecka to wpadają a Ci chcą i sa na to gotowi muszą się starać latami!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda21 hm na to niestety nie ma odpowiedzi czesto sama sobie zadaje to pytanie dlaczego akurat mnie to spotyka i nie ma na to odpowiedzi u mnie siostra i to sporo mlodsza zaszla w ciaze 2 miesiace po slubie a zaraz po niej szwagierka ale swoje przezylam i nie bylo to mile jak sie dowiedzialam o ich ciazach bardzo mnie to zabalalo i przykrosc nie samowita czasem tez przychodza mysli takie ze to moze jakas kara albo nie zasluguje na to byc byc matka ile trzeba wycierpiec ile juz lez wylalam swoje przezylam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna młoda bo tak to już jest popie*przone mnie tez to wkurza jak sie słyszy że usuwają sobie dla widzimisie to mnie krew zalewa!!!!!1 Paula jasne pisz jak mają się sprawy zawsze chętnie Cie wysłucham Ty powinnas być nastepna bo już dosyć się naczekałaś.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna mloda21 Tez sie nad tym nie raz zastanawialam...poprostu ten swiat jest niesprawiedliwy jak patrze na niektore kobiety/albo malolaty ktore nie chca a odrazu im sie udaje to az mnie sciska... ja mam troszke inny problem niz wy..bo ja z zaplodnieniem nie mam problemow gorzej z utrzymaniem ciazy..a najgorsze ze dokonca nie znamy przyczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Paula,. Nie mam może dużego stażu ze staraniem się ale tez jak usłyszałam ze ta i tamta w ciąży to przykro mi sie zrobiło...:( Bardzo bym chciała poczuć to jak to jest nosić dziecko pod sercem przez 9 miesięcy jak sie rusza -PRZECIEŻ TO PIĘKNE!! A jak się urodzi patrzeć na nie z dumą -patrzeć na istotę,osobę stworzoną ze mnie i z osoby którą bardzo kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka88 a nie macie konfliktu seriologicznego czasem? moja znajoma 4 razy poronila:( bo jednak cos musi byc kurde na rzeczy ze ronisz ,ale powiem ci nie powiem ze cie rozumie bo nigdy tego nie przyzylam i nie moge sie w to wczuc moge powiedziec jedynie tyle ze mi strasznie przykro ale uwierz nie moc zajsc w ciaze jest równie bolesne chodz stracic dziecko to cos o wiele gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka czytałam własnie co napisalaś to straszne niewiem już co gorsze ale chyba jedno i drugie i tu jest nie moc i tu dziewczyny ja mocno wierze że kiedys wspólnie będziemy się cieszyć ze swoich dzieciaczków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula_30 wiem co czujesz moja szwagierka miala termin ten sam co ja i ona ma wspanialego chlopca ktorego bardzo ale to bardzo kocham ale czasem jak przyjezdzaja do nas jest mi tak przykro i czasem boje sie go przytulic bo nie moge pozbyc sie mysli ze moje dziecko bylo by tak samo juz duze:( czasem nie moge sie powstrzymac i troszke lez wyleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda21 i na ciebie przyjdzie czas jestes bardzo mlodziutka jestem na samym poczatku ,wiecej optymizmu a napewno sie uda napewno masz czas do roku minium na zajscie w moim wypadku zegar tyka 30 juz mam i nie wiadomo co to bedzie tak to juz jest wiecie ze jedni staraja sie miesac ,drudzy ,pare miesiecy a jeszcze inni po pare lat ja robie co moge walcze do konca ale tez juz mam dosc a nadzieja tak juz nie pomaga jak wczesniej jest ciezko xrozza naprawde dzieki za dobre slowo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mamy konfliktu..wiekszosc badan tez ok...moj M wyniki ksiazkowe...teraz nas czekaja kolejne badania i wtedy sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×