Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemm załamana

związałam się z bratem mojego byłego i teraz on mści się na nas :(

Polecane posty

Gość jestemm załamana

Byliśmy razem prawie 4 lata, ale od dawna pojawiały się problemy aż wszystko skończyło się kiedy zachorowalam i trafiłam do szpitala. Zupełnie się mną nie interesował i bagatelizował moje problemy zdrowotne. I właśnie wtedy pojawił się w moim życiu jego brat. Oopiekowal się mną, woził na badania, pocieszał, pomagał. Powiedział że od dawna był we mnie zakochany, ale ze byłam związana z jego bratem to mnie unikał żeby to ukryć. Poza tym jest 3 lata młodszy ode mnie (teraz ma 22) i bal się, ze będę go traktować jak jakiegoś dzieciaka No ale kiedy się rozstalam to w końcu mogliśmy być razem No i tu zaczął się nasz koszmar. Mój były obwinia go, ze to przez niego się rozstalismy, nastawia przeciwko nam rodzinę puszcza plotki. Na dodatek zaczął pić i nawet jego rodzice maja go dosyć. Wszyscy sa właściwie po naszej stronie, ale przez to jak się zachowuje ten idiota to ludzie zaczynają się od nas odsuwac żeby nie robić sobie kłopotów. Wynajelismy sobie mieszkanie na drugim końcu miasta, myślimy o ślubie ale ja powoli zaczynam się bać tego do czego może się posunąć. Ostatnio jak spotkał moja mamę na ulicy to zaczął za nią wykrzykiwac czy się cieszy, ze taka kur*ę wychowała. Powoli wariuje od tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×