Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koralikowa

Do końca maja -10kg!!

Polecane posty

Gość ljkhg
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljkhg
myślałam ze Ty masz jakis ja tak 1200 moze zdrowe kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc moje drogie, od jutra się porządnie bierzemy za siebie! I miejmy nadzieję, że jeszcze ktoś się do nas przyłączy. W grupie RAŹNIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie zdradzę, bo się wstydzę. ale powiem w przybliżeniu. około 50kg przy 1,6m. powodzenia życzę kochane. macie moje wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja zaczęłam od dziś odchudzanie. :) Dieta 500 kcal+ćwiczenia. Przez siedem tygodni chce schudnąć 10 kg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykończysz się przez siedem tygodni na 500kcal? No ale i tak życzę wytrwałości, bo to nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chętnie się przyłączę :) Jestem swieżo uświadomionym grubasem . Do wczoraj sądziłąm że jestem "przy kości", ale waga i dietetyk te iluzje rozwiali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Margoo :) Dietetyk u którego byłam był ze znanej firmy Her**fe i bardzo mnie przekonywał żebym kupiła ich kotajle etc które są obrzydliwie drogie. Nie mam zamiaru ich kupowac, nie wierze w owe metody :P Zaproponował mi diete 1400 kcal, ale myślę że zejdę poniżej do 1300. Z kolei mój(były? :O ) chłopak, który ma ciało Apollo :P przekazał mi diete od jego trenera, na której zrzucił mega szybko dużo tłuszczu.Generalnie tak: 6 posiłków 1) odżywka białkowa (serwatkowa) z wodą 20g białka 95 kcal 2) Mięso (kurak, schab, ryba etc) 100-120 gram plus ryż brązowy/kasza 50 gram 3) Mięso 100-120 gram 4) punkt 2 5) punkt 3 6) on mi radzi 6 białek z jaj ale chromolę, nie będę tyle żółtek wywalać :p więc pewnie np makrela 100gr+ogórek świeży+cebulka+1 białko z jaja gotowane. Dodatkowo DUŻO warzyw surowych a z gotowanych to zielone typu szpinak, brokuł, kalafior. Ważny punkt tej diety to ZERO nabiału. Głównie mleko, ani łyka :P Ewentualnie jogurt naturalny.kefir (to moja propozycja) bo zawiera podobno mniej laktozy i kazeiny. A kazeina (ciekawostka) powoduje cellulit bo osłabia tkankę łączną... Oprócz powyższych godzina aerobów dziennie (szybkie marsze/marszobiegi) i ćwiczenia siłowe z płyty (ok.pół godziny). Włala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Margoo :) Dietetyk u którego byłam był ze znanej firmy Her**fe i bardzo mnie przekonywał żebym kupiła ich kotajle etc które są obrzydliwie drogie. Nie mam zamiaru ich kupowac, nie wierze w owe metody :P Zaproponował mi diete 1400 kcal, ale myślę że zejdę poniżej do 1300. Z kolei mój(były? :O ) chłopak, który ma ciało Apollo :P przekazał mi diete od jego trenera, na której zrzucił mega szybko dużo tłuszczu.Generalnie tak: 6 posiłków 1) odżywka białkowa (serwatkowa) z wodą 20g białka 95 kcal 2) Mięso (kurak, schab, ryba etc) 100-120 gram plus ryż brązowy/kasza 50 gram 3) Mięso 100-120 gram 4) punkt 2 5) punkt 3 6) on mi radzi 6 białek z jaj ale chromolę, nie będę tyle żółtek wywalać :p więc pewnie np makrela 100gr+ogórek świeży+cebulka+1 białko z jaja gotowane. Dodatkowo DUŻO warzyw surowych a z gotowanych to zielone typu szpinak, brokuł, kalafior. Ważny punkt tej diety to ZERO nabiału. Głównie mleko, ani łyka :P Ewentualnie jogurt naturalny.kefir (to moja propozycja) bo zawiera podobno mniej laktozy i kazeiny. A kazeina (ciekawostka) powoduje cellulit bo osłabia tkankę łączną... Oprócz powyższych godzina aerobów dziennie (szybkie marsze/marszobiegi) i ćwiczenia siłowe z płyty (ok.pół godziny). Włala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te koktajle o których pisze Mucha to pic na wodę. Moja mama kupiła i nie schudła. Natomiast moja ciocia schudła ponad 10kg, jednakże był efekt jojo. Teraz wygląda gorzej niż przed tym całym odchudzaniem. Nie dajmy się zrobić w balona drogie panie. Witam nowe osóbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajlowa, jestem tego samego zdania chociaż nawet nie próbowałam. Sciema że hej, o niebo lepsza jest zwyczjna odżywka np Trec Whey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajlowa, jestem tego samego zdania chociaż nawet nie próbowałam. Sciema że hej, o niebo lepsza jest zwyczjna odżywka np Trec Whey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika31
Witam! To i ja się przyłącze.Ja ważę 91,5 przy wzroście 1,69 cm.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika31, cześć, cieszymy się, że do nas dołączasz. Jaki wybierasz sposób odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika311
Ja jestem na diecie mż,jem 3,4 posiłki dziennie.Przy tej diecie schudłam 8 kg kiedyś.Tylko najgorzej z tym głodem.Jak sobie dziewczyny radzicie z głodem?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że na głód to picie wody, chociaż mi nie pomaga ani picie wody, ani żucie gumy, więc piję herbatę i wmawiam sobie, że po niej nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! :) Dołączam do Was od dzisiaj jeśli można. Miałam dziś głupi pomysł zrobienia przedodchudzaniowych zakupów i poobżerania się wieczorem, ale zmieniłam zdanie w sklepie i zamiast słodyczy i chipsów kupiłam dwa opakowania mussli fit, mleko, chleb pełnoziarnisty i owoce :P Także i ja zaczynam od dziś! Ważę 66kg, mam 160zm wzrostu. Chciałabym schudnąć do 60 i będę zadowolona. Moje marzenie to 55kg, ale wiem, że mój organizm nie będzie w stanie takiej wagi utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że można. Witam. Moim zdaniem jedną z większych głupot to jest obrażanie się przed odchudzaniem, naprawdę. Dodajmy sobie niepotrzebnie czasami nawet 0,5kg do zrzucenia. A przecież można tego uniknąć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×