Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koralikowa

Do końca maja -10kg!!

Polecane posty

Gość niemniej mniej mnie
1.04 zaczęłam odchudzanie zaczynałam z wagą 72,6 dzisiaj mam 69,1 w święta tylko jeden dzień sobie odpuściłam mało jem, ćwiczę średnio (1-2 razy w tygodniu) jak zrzucę ok 6 kg to zacznę ćwiczyć więcej nie mam jakiejś konkretnej diety jem pieczywo chrupkie, dużo kawy piję, zjadam kilogramy jabłek, jogurty naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemniej mniej mnie
wzrostu mam 168 cm, pulpet ze mnie :( na swoją obronę powiem że to pociążowe pozostałości moja wymarzona waga to 50 kg ale tyle to ważyłam w liceum czyli z 10 lat temu :P Jak dojdę do 60 to i tak będzie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz mocny argument akurat na swoją samoobronę. takie pozostałości z tego co wiem to nie łatwo zrzucić. mama mówi, że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się odchudzam od 3 tygodni, jak na razie mam 4kg mniej:( a chciałabym jeszcze co najmniej 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z urozmaicaniem posilkow... zwyczajnie nudzi mi sie jedzenie ktore spozywam podczas diety i siegam po niezdrowe zarcie co skutkuje w totalnym poddaniu sie! wytrzymuje tak z 1.5 tygodnia a pozniej sie poddaje bo ile mozna jesc te same rzeczy? pomijajac obiady bo jem normalne tylko w duzo mniejszych ilosciach wie ktos jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką diete na której jem normalne obiady tylko o połowe mniej.Słodyczy zero,dużo zielonej i czerwonej herbaty.Kolacja najpóźniej o 18.Dodatkowo troszkę ruchu: spacery 2 razy dziennie, 100 brzuszków i 10 min na bieżni.Nie lubie diet,które mówią mi co mam jeść ponieważ szybko mi się to nudzi.Wolę jeść to na co mam ochote ale w dużo mniejszej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×