Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatha884

1 spacer z maleństwem

Polecane posty

witam dziewczyny :) jest cudowna pogoda, termometr wskazuje +15 stopni. Idealny czas, aby wybrać się na pierwszy spacer z maleństwem :) pozostaje dylemat .... jak ubrać naszego skarba odpowiednio ??? dodam tylko, że wcześniej było werandowane i krótkie 20 minutowe wyjścia przed domem ???? proszę o podpowiedź... jak wy ubieracie swoje maleństwa , nie chce, aby moja córeczka sie przegrzała, albo zmarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
Ja bym ubrala tak. Body na to jakas bluzeczka.Rajstopki i jak masz moze byc welurowy kombinezon.i przykryc kocykiem. Powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgdhivb
Ja ubieram dziecko tak samo jak siebie plus jedna warstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgdhivb
Kombinezon ? I jeszcze kocyk zwariowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
taki ala pajacyk z podszewka z plarku. Ja w tym czasie rodzilam corke i tak wlasnie ja ubieralam i bylo wszystko dobrze. Trzeba patrzyc na kark jesli nie jest mokry to znaczy ze dziecko jest dobrze ubrane. Wiadomo nam jest cieplej bp chodzimy a dziecko przeciez lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ubrać NOWORODKA
na pierwszy spacer? u nas jest 20 stopni, córeczka ma 5 dni i chciałabym skorzystać z pogody, bo widzę, że pojutrze już ma być 10 stopni jak ubrać takiego maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ubrać NOWORODKA
i jaka czapeczka? wystarczy bawełniana, wiązana pod szyjką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj26
tak samo jak Ty plus podkoszulka:) no i mysle ze jakas lekka czapeczka nie zaszkodzi na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj26
ja urodzilam rok temu w kwietniu i maly byl na podworku praktycznie jeszcze tego samego dnia po powrocie do domku:) no i pamietam ze mial lekka bawelniana czapeczke: body z krotkim rekawem+welurowy spioch i taki leciutki kocyk ale bylo 16 stopni tez:) a ja sie spocilam a on spal i nie plakal wiec mu wystarczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ubrać NOWORODKA
dzięki za odpowiedź:) to tak jak ubiorę;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
to ze jest ladnie to nie znaczy ze dziecko trzeba lekko ubrac. ta pogoda jest zdradliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy "zdradliwa pogoda"? chyba kazdy czlowiek ma oczy i zmysly odczuwania temperatury? no chyba ze nie kazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
widze ze juz troche mamy zmieniaja podejscie do ubierania dzieci. wcesniej to jak przyjechalam do polski i moja roczna corka nie miala na glowie czapki w kwietniu (bylo bardzo cieplo) to sie wszystkie babcie w parku obuzaly i mowily co ze mnie za matka.... bez komentarza. A teraz widze ze cora wiecej kobiet zauwaza zaleznosc miedzy przegrzewaniem dziecka a jego pozniejszymi wiekszymi sklonnosciami do chorowania. dodam ze moja corka chodzi do zlobka od kiedy skonczyla 13 miesiecy a teraz ma ponad 2 lata i tylko raz byla chora i nie poszla do zlobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w londynie i jak by te polskie mamusie zobaczyly jak tam dzieci ubieraja to by sie biedne zaplakaly:) ja tam nie biore z nich przykladu-nie o to chodzi ale trzeba myslec logicznie: jak dziecko ma za cieplo to bardzo zle bo wtedy najmniejszy wiaterek powoduje choroby. roznica temperatur od rozgrzania do powiania itp. a jak sie utrzyma mniej wiecej stala temperature to bedzie wszystko ok:) ehh za duzo by pisac-ja tam wiem ze moge se pisac a i tak kazdy zrobi swoje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek też nie chorował
do czasu pójścia do przedszkola, czyli do ukończenia 2-go roku życia, nigdy! nawet najmniejszego przeziębienia, potem w przedszkolu przeziębił się moze 3 razy, ale też nic poważnego;) ale ja właśnie jestem z tych mam, które rajstopki zakładają dziecku dopiero, gdy na dworze jest około 0 stopni, czapkę do max 15 stopni;) być może to dlatego? nie wiem;) w każdym razie dziecko mam - okaz zdrowia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminkaa
nie pzresadzacie ? to co ze bedzie 10 stopni to co dziecko będzie zamkniete w domu do kolejnego dnia w którym będzie 15-20 stopni ? smieszne jest to ze bawicie sie w jakies werandowanie,co innego gdy na podworku jest grubo poniżej zera,mozna werandowac ale powyzej zera... nasz pierwszy spacer odbył się przy temperaturze 1 stopnia syn mial rajstopy body z dł rękawem,kombinezon i kocyk i oczywiscie czapkę :D ale i są mamy ktore tak jak dzis powyzej 15 przykrywaja dzieci kocami,pozapinane po szyję i w spiworach :D normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiedziwie
dziwie sie ,że matka nie potrafi sama sobie poradzic z ubiorem własnego dziecka,to na prawdę dziwne,każda matka wie co ubrać a nie zadaje pytania obcym kobietom co ma założyc własnemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtywinga
Jeśli wózek ma budę, wystarczy bawełniana czapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
niby cieplo ale dopiero co wrocilam z corka ze spaceru i wcale tak cieplo nie jest. Wieje wiatr.Bylysmy na placu siedzialam na lawce i mi bylo zimno. Corka ma 3 latka i dzis ja ubralam. Podkoszulek, bluzeczka bluza i lekka kurteczka i bez czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtywinga
Szkotka: zauważ - babcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×