Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pego

Co jeśli mąż nalega na dziecko?

Polecane posty

Gość Pego

Nie chcę dzieci. Przed ślubem rozmawialiśmy na ten temat i też mówił, że nie chce dzieci. Ale teraz, najwidoczniej coś mu się odmieniło. Co mam zrobić ? Nie chcę być matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam takie:
a ja znowu mam odwrotny problem:/ Ja chcę driugie a mój NIE. Takie kluczowe kwestie powinniście omówic szczegółowo przed slubem. Któreś a was musi ustąpić,albo się rozstaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dwa wyjscia- albo sie zgodzisz i go uszczesliwisz, albo powiesz, ze nie chcesz i zaryzykujesz nieszczesliwy zwiazek i byc moze rozstanie. Mysle, ze to fundamentalna sprawa- jesli macie rozne poglady, jedno z was bedzie nieszczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaoscara
A mozna wiedzieć dlaczego nie chcesz być mama? ( tylko proszę nie pisz ze ze względu na figurę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pego
Po prostu nie jestem jeszcze gotowa aby zajść w ciążę. Ja mu mówię, tłumaczę, że za 2-3 lata, ale on chcę teraz się już zacząć starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w taj sytuacji kopmromis jest dużo łatwiejszy do osiągnięcia. Myślalam że Ty wcale nie chcesz... Jeśli nie jesteś gotowa to nie rób nic na silę. W końcu to Ty odwalisz 90% roboty. Ale pogadajcie szczerze. Czemu nie jesteś gotowa? Psychicznie, finansowo? I czemu on nalega żeby już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaoscara
Acha a myslalam ze wogole nie chcesz mieć dzieci a ty chcesz tylko pózniej :-) a ile masz lat? Zeby ci sie narządy nie przeterminowaly hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty mamamaciora
czy jak ci tam - a co cie to obchodzi czemu ona nie chciałaby mieć dzieci ? Powód jakiś musi być koniecznie, głupia kwoko ? A ty czemu popuściałaś szpary i dałaś się zapłodnić macioro ? Bo ci się po prostu zachciało, nie ? No. To jej by się nie zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×