Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

efekt jojo miałam po dukanie. Ale moja siostra miała jeszcze większy. Ja swoją wagę wyregulowałam, ale to masakraka była jakaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21lat
U mnie pomogły ćwiczenia (1 x w tygodniu sala plus każdego wieczora pół godzinki na rowerku treningowym przy oglądaniu TV, patrzeć można tak samo, a przynajmniej czas lepiej spożytkowany, przy okazji na tapczanie zawsze można cos przegryźć, na rowerku co najwyżej uzupełnić płyny), do tego więcej warzyw, np zamiast batonika dwie marchewki. Po trzecie do tego dorzuciłam polecony przez koleżankę suplement ForeverSlim i waga znacząco spadał oraz nie pojawił sie efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlekoKokosowe
Czesc dziewczyny mam nadzieje ze znajde tutaj pomocna dlon :) Bardzo chcialabym zaczac wykonywac cwiczenia turbo fire ale mam problem ze znalezieniem ich w internecie ;/ Czy ktoras z Was moglaby podac mi linka do strony na ktorej sa udostepnione filmy z cwiczeniami bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdvdbvfbfbfbfbfbfb
Ja też mam problem ze zmobilizowaniem się, a chcę żyć zdrowo i odchudzić się racjonalnie. Najlepiej motywacyjnie działają na mnie zdjęcia gwiazd ;) Jest jeszcze kilka blogów, które pomagają wytrwać. Najlepszy jest ten, bo laska pokazuje swoje prawdziwe zdjęcia co tydzień: http://fit-pamietnik.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×