Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katerina23

Cholera spać nie mogę :(

Polecane posty

Katerina23 - skrzyżowalibyśmy języczki w namiętnym pocałunku, resztę wytłumaczyłbym Ci w trybie relax :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
carolina_free tego tak jednoznacznie nie poznasz ale z miłą chęcią poczęstowałbym Cię moją spermą, Ty byś klęczała zaspakajając moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze to ja mam bardzo hmm namietne wizje koleżko :p co brunecik uspać mnie chcesz a potem wykorzystać :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
Katerina to jak Ty dominujesz nad facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dominuje? Hmm wszystko zależy od mojego i jego humoru i oczekiwań jakie akurat względem siebie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez nie moge usnąć
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
Katerina no bo dominacja tak dosłownie kojarzy mi się nieciekawie z pejczami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się że tak Ci się kojarzy ale ja aż taka zołza nie jestem bynajmniej staram się :p brunecik nie będe Ci tłumaczyć ty myśl swoje a ja swoje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka Też młody facet z ciebie musiałabym się zastanowić :p Ja tam mam ciągoty do tych po 30 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
hm jest kilka rzeczy które jestem w stanie zaakceptować np gdy kobieta siada sobie zgrabnym tyłeczkiem na mojej twarzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka To długo mozesz czekać juz mówiłam ze mnanie tak łtwo :p A co liżesz? :p chłopak Wiesz że koieta w różny sposób może zdominować csły seks może byc pod jej dyktando tylko to kwestia chyba charakteru troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
ja raczej to traktowałbym jako fajne doświadczenie, jeszcze nie byłem u stóp dziewczyny ani w życiu ani w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 - wiesz, co liże dobrze i profesjonalnie :P Moje pieszczoty, kruszyłyby Twoją nieuległość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik ile jeszcze bedziesz
Uwazajcie na Nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak wiesz mój facet jest tak zdominowany że mi buty na obu kolanach zapina :p Koleżka No nie wiem nie wiem jakos jak narazie nie czuje byś chociaż szczelinkę zrobił w tej mojej nieuległości. NowyWcieście Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 1980
Katerina no ja bym Ci zapinał ale pod warunkiem, że masz wyjątkowo zgrabne i seksowne nogi, ale wolałbym zakładać Ci wsuwane, zawsze łatwiej założyć i szybko można zdjąć i działać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×