Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw-Preston

ZAKAZANE UCZUCIE - tv4, 19:00

Polecane posty

Gość facet oblech atakuje boha
terkę, ta ciocia jej jest żałosna, myśli tylko o domu, a nie o siostrzenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ciotka widac, ze jakis kurrwiszon. Jak sie przytulała z Aną i ona mówiła, ze traktuje ją jak matke, to miała mine jakby sie miała zesrać. Ale fajnie ten Bruno(?), nie lubiłam tego aktora, ale wygląda tutaj jak człowiek i nawet go strawiłam i polubiłam. Ta siostra Rogelia, pamiętam ją z białego welonu, dawno jej nie widziałam, nadal sliczna jest i szczuplutka. ❤️ PS. Ana Paula ma fajne cycki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrie a Ty juz widzialas
ten serial wczesniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfjkfjkjfrij
lepsza jest Teresa ta telenowela to już wiadomo ze bedzie albo z tym na wózku albo z blondynem napewno zmieni złe zachowanie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfjkfjkjfrij
ta blondynka z ceny marzeń to tak dziwnie gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
kiedy był pierwszy odcinek? ps. jak dobrze, że ta szmira z Perroni i Lewym juz sie skończyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarrieBradshaw-Presto
Wczoraj. Wlasnie byl 2. Jestem zadowolona. Ana Paula jest zayebista. Rogelia mi sie zal zrobilo dzis. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
o to ta Maura z Sortilegio, na początku nie poznałam. Śliczna jest, chociaż w Sortilegio chyba podobała mi sie bardziej, jako taka pani i władczyni... a tutaj pielęgniarka...:O przypomina mi Diane Soriano w Osaczonej... podobny wątek chyba ale zobaczymy jak sie rozwinie facet na wózku - nawet niezły a ten blondyn to znowu grał ogiera takiego w osaczonej jakieś jeszcze znane postacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Główna bohaterka przypomina mi Muche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuncia ! ;-*
ta babka starsza co pracuje w haciendzie to matka Rubi z Ceny marzen ;D Fajny watek tego pracownika i siostry tego na wozku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec wam powiem ze glowna bohaterka wyjdzie za tego na wozku i to juz niedlugo bo bedzie ja szantazowal:P ogladalam w oryginale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretty_Girl_Kate
Wydaje Mi sie ze pod wplywem Pauli ten na wozku sie zmieni z charakterku na lepsze :PJemu pierwsza zona zmarla ? skoro kojarzy mu sie z Paula.. Mialam ogl tylko Zakazane uczucie lecz niestety wciagnela Mnie tez Eva Luna eh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on nie mial zony, Paula mu przypomina kobiete ktorej sie oswiadczyl i potem on mial wypadek a ta jak sie dowiedziala ze jest sparalizowany to go kopnela w dupala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretty_Girl_Kate
Ciekawe czy kiedys odzyska wladze w nogach ( podobnie jak Fer z Triumfu Milosci ) i wstanie z wozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Na bank odzyska, w tych filmach najpierw spadaja wszystkie plagi na bohaterów a na koniec wszystko jest cacy, jak w bajce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chyba nie odzyska z tego co czytalam, bo Bruno przeszkodzi w jego operejszyn. :classic_cool: Sweetie, a dzieki. Ladnie wyszlo. :D A co do tej blondynki, to wiesz, ze ona ma juz 33 lata? :O Zayebiscie, a wyglada na 10 lat mlodziej. Grala w Rubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak :) o jaa to tak o ladnie sie trzyma :) ale maite perroni tez sie dobrze trzyma mimo ze prawie 30 ma to ja bym jej dala z 20 :) ostatnio gdzies wynalazlam ze ta Jimena z triumfu milosci to polka :) ale zaplon co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananann
Oglada ktos teresa na tv7 ? ;D Moze ktos w skrocie napisac fabule ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa jest młodą dziewczyną zdominowaną przez ambicję. Pragnie wyjść z biedy, i żeby to osiągnąć zamiast ciężkiej pracy wybiera drogę oszustwa i zdrady. Jej rodzice wiele poświęcili, aby zapewnić córce godne i dostatnie życie, ale Teresie to nie wystarczyło. Jej chłopak, Mariano, zawsze otaczał ją wsparciem i szczerze kochał, lecz ona traktowała go jako swoją własność, zakochanego chłopca, który będzie jej bezwzględnie usługiwał. Niejeden raz odtrąci go, aby sięgnąć po władzę i fortunę, aż do momentu, gdy dostrzeże, że inne kobiety, takie jak Aurora, jej najlepsza przyjaciółka, zaczną się nim interesować. Pierwszą ofiarą Teresy jest Paulo, najlepsza partia w szkole średniej, do której Teresa trafiła dzięki stypendium. Gdy jednak wychodzą na jaw jej kłamstwa i prawdziwe pochodzenie, Paulo odwołuje ślub z dziewczyną i próbuje uczynić z niej swoją kochankę. Teresa odmawia, za co płaci poniżeniem. Zemsta Teresy przyjdzie później i sprowadzi na Paula uzależenie od narkotyków. Teresa sięga wyżej i używa swoich wdzięków, aby uwieść profesora Artura de la Barrera, który nie tylko opłaca jej studia w prestiżowej szkole wyższej, ale także nieprzytomnie zakochuje się w niej. Teresa wmawia siostrze Artura, Luisie, że rodzice jej nie kochają i znęcają się nad nią i w ten sposób trafia do rezydencji de la Barrera. Tam zaczyna kokietować Artura i doprowadzać go do szaleństwa. Arturo z trudem opiera się jej zalotom, ale nie zapomina o obietnicy złożąnej jej ojcu, że nie wyzna jej swojej miłości, dopóki ta nie skończy studiów i nie przestanie być jego studentką. Czas mija szybko i gdy Teresa kończy studia, odrzuca Mariana, i zgadza się zostać jego żoną, wyjeżdża do Europy. Krótko po ślubie poznaje Fernanda, narzeczonego Luisy, milionera. Arturo z czasem przestaje wystarczać Teresie, która zaczyna spoglądać na narzeczonego Luisy, którą nazywała swoją najlepszą przyjaciółką. Zaczynając od rodziców, Teresa będzie niszczyć, jeden za drugim, serce i szczęście tych, którzy ją otaczają, nie bacząc na to, ze prędzej czy później, przyjdzie czas wyrównania rachunków z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M09
Tak, Jimena z TM (Dominika Paleta) ma podobno babcię Polkę, czytałam o tym już kiedyś przy okazji jak w telenowelach grała jeszcze jej siostra, Ludwika... Stare czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
tak ludwika paleta jest dużo ladniejsza od dominiki i grała np. w przyjaciolkach i rywalkach, grala bogatą laske :D (fajnie że nie grała kuchty np. takiej jaką była Wendy Nayeli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaujjjjjjjjjjj
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×