Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw-Preston

ZAKAZANE UCZUCIE - tv4, 19:00

Polecane posty

Gość dziś na pomarańczowo
od 16 lat nie obejrzałam żadnej telenoweli, a ta mnie musiała wciągnąć :P widzę, że Wy się tutaj znacie, to może mi ktoś powie, czy te dwie laski Ana i Vanessa, to w realu siostry? bo mają to samo nazwisko i tak się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanice
Zna może ktoś stronkę gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki nawet bez tłumaczenia ?? Bo mnie tak strasznie ciekawość zżera ze ledwo co wytrzymuje do następnego odcinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onanice wiem ze jest cos takiego ale sama nie mam pojecia gdzie szukac:) co do tego czy sa siostrami to trzeba Carrie pytac bo ona uwielbia ta aktorke co gra Ane Paule;) a wlasnie Carrie wracajac do tego seksu to tam byla scena ze Bruno mowil do Rogelia ze on nic nie moze dac kobiecie bo jest niesprawny i nie ma mowy o namietnosci (cos takiego, moze slowa inne ale sens ten sam) to ja sie pytam czy ten Rogelio moze sie kochac czy nie?? bo juz nie ogarniam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba8
tez sie zastanawiam czy moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
A skąd Carrie ma wiedzieć czy Rogelio może się kochać? hahah ,w rozporku mu przeca nie grzebała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matyldo!jestem w szoku
WY TO NAPRAWDE OGLADACIE??????????Ja cie krece,zeby to ogladac trzeba miec niezle zryty beret:-o GRATULUJE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie są siostry. Zbieżnosć nazwisk. :classic_cool: Rogelio moze sie dymac chyba, bo potem beda sceny w lozku z Aną, wiec moze po wypadku zrobil sie bezplodny. :classic_cool: Uwaga. Wymyslilam konkurse na najwieksza płaczke Televisy. Mam dwojke kandydatow: Maite Perroni za wszystkie role, no moze oprocz Mi pecado :classic_cool: Jose Ron za role Gustawa w Zakazanym uczuciu :classic_cool:🖐️ Głosujcie. :classic_cool: Onanice - zaraz Ci podrzuce stronke, jak znajde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite, bo w kazdym swoim tasiemcu gra biedote i ciagle wyje:) No nareszcie Ana Paula sie przelamala i cos z Rogeliem zaczyna gadac:) a ten Gustavo to chyba bedzie z matka tej Meliny (ale imie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze jak sie skonczy serial? starsznie mnie ciekawi, mam nadzieje, ze nie z gustavem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co znalazlam stronke laska dodaje streszczenia, doczytalam do 50odcinka i sie zalamalam ;( ale juz niedlugo Paula z Rogeliem beda w lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bez kitu, Dany niech sobie znajdzie lepszego:( a dzisiaj nie ma:( dlatego ja ogladam MM dla zabicia czasu:P Carrie farba sie trzyma, czy cos zmienilas juz?? ja chyba nie wytrzymam w zapuszczaniu naturalkow (chce je pozniej pomalowac na praline lub miodowy braz) a bpje sie rozjasniac zwlaszcza ze leca garsciami, juz nawet nie prostuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz poprawiać czy zmieniasz na coś? w sumie to mnie trochę przestrzegłaś bo bałam się rozjaśniać a dzięki Tobie wiem że nie warto 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka88888
ta tela jest zajjjjebista !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgfg
wkoncu jakas inna mniej przewidywalna telenowela,najw ze ana bedzie z rochelio-niespodziewane zak jak na telenowele ale fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmnn
mnie w telenowelach wkurza ze sa takie wlasnie przewidywalne i przez to niezyciowe ta jest inna super ze ana bedzie z rochelio,wkoncu nie lzawa romantyczna telenowela tylko zyciowe dylematy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi tego Rogelia:( zakochal sie ale bedzie cierpial bardziej niz po Vanessie bo ana ucieknie od niego... Carrie mam takie dziwne pytanie: co Ty myslisz o nakladaniu kremu nivea na koncowki wlosow? jest duzo watkow na wizazu o tym:) i tak sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wcieralam ale duzo wlosow mi sie polamalo przy wcieraniu, wiec nie polecam, chociaz efekt koncowy spoko. Od kilku dni mieszam 5 kropli jedwabiu z 5 kroplami olejku arganowego i na noc wcieram we wlosy. Rano nie musze uzywac odzywki, wlosy sa w super stanie. Oczywiscie po tym rano myje wlosy. Kurrde, ale Rogelio mnie jara 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie a gdzie można kupić ten olejek arganowy? To bym wypróbowała jak u Ciebie są takie efekty 😍 Kurde mnie też jara:) a jest ode mnie o 20lat z hakiem starszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka888
dolaczam sie do klanu tych, ktoryh jara Rogelio :D Kurrrrr... jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×