Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw-Preston

ZAKAZANE UCZUCIE - tv4, 19:00

Polecane posty

Gość hubabuba8
Teresa jest zajebista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
o ten koleś z wąsikami to nie kto inny jak Matijas z "kiedy sie zakocham" w tej fryzurze w ogole nie przypomina sam siebie, nie jest przystojny :O a ta Vanessa to chyba w morzu miłosci grała taką narwaną panienke co potem byla pielegniarką, nie? a kim jest ta blondynka co uratowała tego faceta na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ta pielęgniarka z MM ;D A ta blondyna to o ile się nie mylę w Rubi grała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowiec
na końcu ana paula będzie z tym na wózku ;], blondyn trafi do więzienia, tak jak ciotka ;p, niestety on już nie wstanie z tego wózka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaaa tym
Już bym wolała tego na wózku w dupsko cmoknąć niż tego farbowanego szczura w usta, ale niemilec,fu. Skoro główna bohaterka ma być z tym na wózku to co z tym czarnym inżynierem co jej życie uratował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba8
dlaczego ja to przeczytalam kurrr... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natis
Bardzo fajna telka. Tylko szkoda ze Ana Paula nie bedzie z Gustavo - jest o wiele lepszy i przystojniejszy od tego Rogelia. Wiem ze Gustavo umrze bo zostanie postrzelony przez Bruno a Ana Paula w ostatnim odcinku wyjdzie za Rogelio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popsuliscie mi
ogladanie tym linkiem:O obejrzalam i chooooj teraz z ogladania dalej:O eh koorfa po choooj tam wlazlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienili godzinę emisji. Fajnie dowiedzieć się teraz, że leci od 17. To już na bank będę oglądać ;/ Nie ma to jak puścić o świetnej godzinie, człowiek się przyzwyczai, wciągnie, a potem bez żadnego powodu zmienią i nie ma szans na oglądanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
wkurza mnie ta ciotka, czemu ana paula nie powie jej 'idz stara kurvo do pracy' ? przecież nie jest chora...tylko wykorzystuje wszystkich pazerna szmata a sama ana paula nie przypadła mi tu do gustu, nudna rola, slodkiej dobrej babki nie pasuje do niej, powinna grac wyrachowaną elegantke, bogaczke, z różową szminką na ustach i w fajnych kieckach i jeszcze tv4 pogmatwał godziny gdzies umknął mi odcinek Evy Luny facet na wozku jest stary ale ma w sobie cos pociągajacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrock
Rogelio jest boski i tylko czekam na sceny z nim i Paulą:) a piosenka Corre w tle wspaniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xyxy..
ja tez wole Rochelia ma cos w sobie a nie takie cieple kluchy jak inzynier :) wkurzyli mnie ze zmiana godz bo wracam z pracy po 18 i 19 byla dla mnie idealna a teraz musze w pracy cichaczem powtorki rano ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xyxy..
ja tez wole Rochelia ma cos w sobie a nie takie cieple kluchy jak inzynier :) wkurzyli mnie ze zmiana godz bo wracam z pracy po 18 i 19 byla dla mnie idealna a teraz musze w pracy cichaczem powtorki rano ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie mi tez sie podoba:) jak dla mnie to najlepsza tel jaka widzialam:) szkoda ze na dvd nie mozna kupowac:( ani sciagac wszystkich odcinkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrock
Ja tam też nie mogę czasem oglądnąć o 17, ale wtedy oglądam na komputerze odcinek, bo zaraz po emisji dodają. Szkoda, że z wyprzedzeniem są odcinki, ale nie w języku polskim. Całe dnie bym chyba oglądała, bo telka wspaniała a Rogelio ideał. I jak patrzy na Anę robi wtedy takie słodkie oczy...ech najlepsze 2h w ciągu dnia. A Corre już znam na pamięć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie te porownania genialne:) a Rogelio jest zabojczy:) zwlaszcza jak na Ane patrzy i sie usmiecha i te oczka:) ach:) ciekawe ile ma lat:) A Miguel to taka lajza, wygladu zero:) i tak najbardziej mnie wkurza siostra Rogelia:( i ta cala Vanessa, ciekawe czy ja z tej szopy uratuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupita00
Jesse y Joy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
Carrie jedynie mogłabyś go ruchać na jeźdzca ewentualnie jeszcze w gre wchodzi z boku od tyłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest kaleka 🖐️ Oho, dzis Gustawo pokazal rogi. Chcial sie napierrdalac. Bylam pod wrazeniem. Ale i tak jest mameją. :classic_cool: Ana dziś mnie wkurrwiła. Rogelio chcial sie pogodzic i wyciagnal do niej reke, a na niego to bardzo, bardzo duzo, a ta go opierrdoliła. Myslalam ze jej yebnę. 😭:classic_cool: Vanesa fajnie wygladala cala brudna. :D A ciotka Any mnie smieszy. Niby przebiegła, a głupia jak but z lewej nogi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość core, core corazon
fajna telka nie wiedziałam ze na kafe znajdę osoby które to oglądają. Rogelio jest strasznie męski, a Gustavo ryczy tylko po kątach za Ana Paula aż robi się to nudne ;/ ciotka jest the best łasa na kasę czasami jak coś powie to nie wiem czy się śmiać czy płakać hehe teraz dopiero sie zacznie akcja w tym serialu będzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Rogelio cisnie ta ciotunie :) zal mi Dany tak ja ten Miguel potraktowal :( powinna go w jaja kopnac bo to taka ciota... Carrie ale w realu on chodzi :P Myslalam ze Paula pojdzie do niego spac, on tak slodko sie usmiecha ;) a ta jej rozowa kiecka to dno :/ Ahh Carrie dzieki za ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×