Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona_mięta

1000 kcal

Polecane posty

Tak dopiero drugi, no ale zawsze coś :) Dzisiaj 1050 kcal niecale, ale zmienilam zdanie i jutro przechodze na 600 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przed okresem i mam straszne napady głodu :( masakra. powstrzymuje sie oczywiście . ale jest cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może ja też się przyłącze mam 17 lat wzrost 170 i ważę o zgrozo 80kg;// kiepsko odchudzam się od zawsze :D zazwyczaj wytrzymuje do 2 tygodni i koniec zaczynam wpychać w siebie pełno słodyczy ale czas z tym skończyć piękna pogoda zaczynam ćwiczyć i skończyć ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) witamy u nas. ja wczoraj miałam napad i się najadłam.. ale dziś już staram się trzymać diety. gotowałam zupę pieczarkową, wyszła bardzo warzywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masakra troche ;) wczoraj zjadłam czekolade ale za to zrobiłam 12 km pieszo ;) nogi mnie bolaly i to strasznie ;) dzisiaj lekki obiadek. jednak sie nie ważylam może za tydzien. miałam iść na rowerek ale wiatr jest straszny ii jestem za bardzo zmeczona. pozniej wychodze z kolezanka wiec pewnie bedzie jakis dluższy spacerek;) mam nadzieje za tydzien waga pokaże jakies 60 kg ;) Zielona Mięta schudłaś już cos;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez może dopiero w środe . boje sie bo tez podjadałam. Mi sie wydaje ze nie schudne, jestesm troche pesymistką i czasami szybko się poddaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej juz bym ''rzuciła'' całą tą diete ale wiem ze bede sie źle czuła psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytaj. ostatnio bylo 62. a dzisiaj 62,5 załamka. a spodnie niby luźniejsze nie wiem co mam o tym myslec. chyba bd jadla max 800 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj z ograniczeniem kalorycznym, bo organizm dostając mało kalorii zacznie się bronić i gdy zjesz coś więcej to zacznie zamieniać wszystko w zbędne kilogramy. trzymaj dalej 1000 kcal. nie radzę też ważyć się codziennie, bo można popaść w paranoje - sama przez to przeszłam. wyznacz jeden dzień w tygodniu, w którym będziesz się ważyć. wtedy i efekty będą widoczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętko
to jak na nastolatkę duża jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz
Mięto zmienic na stałe sposób odżywiania tak aby nie była to dieta,bo będziesz się całe życie borykac z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz raccje, ja jem wiecej niz 1000 przewaznie 1200-1500 . jednak bd 3mac sie 800. jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj się :) trzymaj dietę, a kilogramy będą spadać. kilka dni temu nie miałam apetytu i zjadłam około 500 kcal. następnego dnia zjadłam dużo za dużo i źle się czułam. teraz gdy nawet nie mam ochoty to staram się jeść wyznaczone 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×