Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaaa565656

czy faktycznie moge byc w ciazy?

Polecane posty

Gość majaaa565656

Od czwartku bardzo źle się czuję, mam podwyższoną temperaturę praktycznie cały czas 37. W niedziele cały dzień wymiotowałam, wczoraj jeden raz. Mam napady ciepła i zimna i przede wszystkim nieustannie boli mnie brzuch, a także część ogonowa pleców. Czuje się osłabiona, tym bardziej że od niedzieli prawie nic nie jem, bo zaraz odczuwam mdłości. Byłam dziś u pediatry i po wykluczeniu wyrostka, pani doktor skierowała mnie do ginekologa sugerując ciąże, albo jak to nazwała inne problemy kobiece. Oczywiście udam się tam, ale mój lekarz może mnie przyjąć dopiero w następny poniedziałek. I tutaj moje czy takie objawy to faktycznie możliwość ciąży ? Dodam, że ostatnią miesiączkę miałam 5 marca i przebiegała normalnie (nie dostałam jej ani za wcześnie, ani za późno i trwała tyle ile powinna). Mam wrażenie, że lekarka nie potraktowała mnie poważnie, w zwiazku z czym bardzo się denerwuję... Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprosciej chyba zrobic test.Nikt z nas tu nie wie czy jestes w ciazy, takie objawy rownie dobrze moga byc objawem jakiegos stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia77
zrob test. to bedziesz wiedziala. ale skoro mialas okres to nie powinna byc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowaaaaa
skoro dałaś sobie zalać formę to w ciąży być możesz. Dla mnie to dziwne martwiswz się zastanawiasz. Po co czekasz. Idź do prywatnego ginekologa odpowiedź bedziesz miała od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowaaaaa
okres może pojawiac sie regularnie podczas ciazy nawet do 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polita .
Jesteście powalone z tym okresem w ciąży. To się praktycznie nie zdarza!!!!!!!!!!! Można mieć plamienie a nie okres przez normalne 5 dni!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu śmierdzi ... Jeśli okres miałaś 5 marca (a zakładam, ze wtedy Ci sie zaczał) i jeśli trwał średnio 6 dni, to skończył Ci się 10 - 11 marca. Czyli przy założeniu, ze miałaś stosunek po okresie, więc powiedzmy 12 marca - nie jest fizycznei możliwe, abyś już miała objawy ciąży !!!! Poza tym - piszesz, ze byłaś u pediatry. To ile Ty masz lat????? A w ogóle to uprawiałaś seks, czy nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×