Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

APEL DO WSZYSTKICH KIEROWCÓW !!!

Polecane posty

Nie zatrzymujcie samochodów przed zakrętem :o Przez jednego takiego idiotę prawie zaliczyłam czołówkę. Trzeba myśleć trochę, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 😘 Może po to by jechać dalej, hmm? Czy może mam stać przez godzine albo i lepiej aż jaśnie Pan rozładuje LKW? Powinien zjechać gdzieś na bok, a stanął pajac na środku i chciał z buta do sklepu zasuwać po kierownika czy kogo tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..SVSS..Petard
Nie zatrzymujcie samochodów przed zakrętem, nawet kiedy zjazd na waszą posesję znajduje się tuż przed zakrętem? Tu jednak jesteś głupsza niż myślałem:D:D:D . . . hehehehehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tłumacz
tak sobie tłumacz czyjąś winę to że jestes beznadziejnym kierowcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
zawsze się zwalnia przed zakrętem. Może nie na stop ale się zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za blachara kolejan
o LKW jak szpanujesz niemiecka bladzio :D myslisz że jedna jedyna znasz ten język? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
powinnaś zachowywać ODSTĘP !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treboraa
. . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . .. . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
dokładnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMS nie chodzi mi o zatrzymanie się, zwolnienie by zjechać. Chodzi mi o zatrzymanie pojazdu na środku bez awaryjnych, bez niczego i wysiadanie i pójście w pizdu. Odpowiedzialne, doprawdy. To samo się tyczy ludzi, którzy wystawiają trójkąty 5 metrów od auta. Na trasie powinno się 50m a na autostradzie 100m szczególnie jeśli stoi za górką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka39
dorttty powinnaś zachowywać ODSTĘP !!!! A co do rzeczy ma odstęp? Taki pojazd trzeba chyba ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba obiektywnie przyznać że się człowiek nie pcha jak widzi zaparkowane coś przed zakrętem :P 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka39
trzeba było go walić ...z jego winy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma odstęp od samochodu, który się zatrzymał do tego? Nie zatrzymuje się auta na zakręcie bez świateł awaryjnych tak po prostu, żeby sobie iść do sklepu. To jest blokowanie ruchu. I to jaki miałam od niego ostęp, i ile na godzinę jechałam nie ma znaczenia - akurat zanim stanął ciągnął się z 20 na godzinę i nie było możliwości żeby go wyprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
A co do rzeczy ma odstęp? Taki pojazd trzeba chyba ominąć" Ja mówię o pojazdach w ruchu. Jedziesz i po prostu zwalniasz aby w zakręt nie wjeżdżać z tą sama prędkością. Autorka nic z początku nie pisała, że ktoś pozostawił auto na środku drogi przed zakrętem ????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''co za blachara kolejan o LKW jak szpanujesz niemiecka bladzio myslisz że jedna jedyna znasz ten język? '' oh jakie frustracje tu wylewamy, no, no. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam na ten przykład nie stawiam trójkkąta daleko od samochodu bo mi może jakieśauto go przejechać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..SVSS..Petard
A kto normalny wyprzedza na zakręcie nie będąc pewnym czy coś nie nadciąga z naprzeciwka? "Trzeba myśleć trochę, to nie boli." Zasada ograniczonego zaufania się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorttty zderzenie czołowe to zderzenie maska w maske z autem z naprzeciwka - czy się mylę? Jechałam za autem, nie było jak wyprzedzić, ciągnął się i ciągnął aż w końcu się zatrzymał - przed zakrętem. Widoczność do dupy więc trzeba się było czaić, żeby go wyminąć - a, że nie miał świateł włączonych ani nic ktoś nie zdążyłby wyhamować, wyprzedził i zaliczył auto jadące w przeciwną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka39
Ja uwielbiam szybką jazdę (o ile jest to możliwe), ale przed zakrętem zawsze zwalniam, bo nie wiem czego się za nim spodziewać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
ale teraz Cię autorko rozumiem. Ty chyba nie miałas wyjścia i musiałaś go ominąć bo "ten " sie zatrzymał a Ty musiałabyś dobić do niego bo nie miałas juz wyjścia aby bezkolizyjnie wyjść z tego a tu coś z na przeciwka .... moje gratulacje na wyjście z opresji. to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMS a kto powiedział, że wyjechałam na ślepo? Odbij człowieku - aut nie zatrzymuje się przed lub na zakrętach bo to niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Ja przejadę ostrożnie albo poczekam a następny nie zdąży nawet wyhamować bo auto stoi bez żadnych świateł. Dyrektorke Zamiast trójkąta pończochę wywieś gdzieś prędzej :classic_cool: podejrzewam, że bardzo szybko grupka 'mechaników' się pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka39
dorttty Ty blondynką jesteś? Co miała stać i czekać aż jaśnie Pan z zakupów wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorttty wlekłam się za nim trochę już :o a on sobie staje jak gdyby sam kurva był, król szos się znalazł :o Przyczaiłam się i wyjechałam ale łuk był duży i z daleka coś nadjeżdżało. Konie pod maską zrobiły swoje. Aż się musiałam cofnąć do ciula i z nim porozmawiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychiol - pomysł godny wypróbowania ;) :D 🖐️ oczywiście przebieg będę filmować w HD wiadomo jakim sprzętem :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustracja frustracja
to lepiej idz posprzatac swoje 2-zw WG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..SVSS..Petard
"a kto powiedział, że wyjechałam na ślepo?" Może ty? "Widoczność do d**y więc trzeba się było czaić, żeby go wyminąć" . . . . . Idiotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pudło WG to były czasy kiedy się miało 17 lat i szum w głowie :D ale współczuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojezdicie parenascie lat
to zobaczycie co się na drogach dzieje. Tu taka popierdułka i wielkie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorttty
kamellka39 /// ale Ty za to niedorobiona czy cóś. Czytaj po kolei posty wtedy będziesz wiedziała o co biega. Najpierw autorka nie sprecyzowała sytuacji, potem dopiero wyjaśniło się co zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×