Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ZainteresowanaPortalem

WIZAŻ-co sądzicie o ich stronie?

Polecane posty

Gość gość
Wizaż to taka kafeteria "glamour" :P .Jest trochę pomocnych wątków a reszta ...szkoda gadać .Najlepsze są 'kobiety sukcesu" które non-stop siedzą na forum, piszą po kilkadziesiąt postów dziennie świątek piątek,a poziom jadu buty i nienawiści do każdego kto w czymkolwiek ma inne zdanie sięga u nich Himalajów . Aż strach cokolwiek zapytać . I 100% zgody z "grupami wsparcia ' jakie tam wzajemnie dla siebie tworzą. Masz 70 postów to jesteś świerzaczek. Łaskę zrobią jak zauważą . Zdania swojego nie wyrażaj bo zadziobią . Część to chyba trolle żyjące z nabijania postów, kryptoreklam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, dlaczego ktoś odkopuje stary temat, ale chętnie dołączę, a co! Dla mnie wizażanki to takie panienki typu: bułka przez bibułkę a ch... gołą ręką. Niby poziom wyżej niż Kafe, ale to jest to samo co tutaj, tylko ubrane w ładniejsze słowa. Może poziom wyraźnej patologii jest mniejszy. Ewidentne kółeczko wzajemnej adoracji, wchodzenia sobie w tyłek(chyba, że jesteś nowy), perfekcyjne panie domu, matki, żony i kochanki, które mają idealnego mę... eee... przepraszam TŻ. Te panienki w internecie to chodzące "ideały", co jedna to mądrzejsza, a w życiu cóż, szkoda gadać, ale są też fajne, pozytywne babeczki. Pominę kwestie dostępnej wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kursy wizażu nie są przeznaczone tylko dla osób, które chcą się stać profesjonalnymi wizażystami i oferować swoje usługi innym ludziom. Oczywiście bardzo często tak właśnie jest, ale na kurs wizażu często zapisują się też osoby, które po prostu chcą, albo nauczyć się malować, albo poznać nowe techniki i ulepszyć swój makijaż oraz zwiększyć wiedzę na temat makijażu.http://condor.biz.pl/czy-warto-wziac-udzial-w-kursie-wizazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizażanka

Na Wizażu był, jest i będzie dużo wyższy poziom piszących i wypowiedzi niż na Kafeterii. I mówię to z ręką na sercu, jako wieloletnia użytkowniczka forum Wizaż. Oczywiście ktoś, kto nie potrafi udzielić celnej, inteligentnej i szybkiej riposty na tym forum zginie jak Andzia w parku, ale cóż nikt nikogo nie zmusza do korzystania. Zawsze można głupawo i obraźliwie popisać sobie na Kafeterii i uważać, że jest się gwiazdą internetu. Co kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdfd

Tak tak tak gvwno prawda, wielce mi wyzszy poziom 🙂 chyba zenady! xD Gdyby nie groźba bana to i Ty bys byla obrazona wielokrotnie, spokojna Twoja rozczochrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moją przyjaciółkę jedna taka pinda się uwzięła na wizażu prawie nie rozwaliła jej związku zaczęło się od bzdur a najbardziej bezczelne było kwestionowanie i manipulowanie i zarzucanie że wie lepiej co robił, co czuł, jak kogoś traktował jej mąż laska nie miała prawa się wypowiadać bo nie znała ani mojej przyjaciółki a tym bardziej jej męża a zarzucała jej że jest naiwna że facet są oszukuje i że jest ślepa bo jak można wierzyć facetowi( nigdy jej nie oszukał) śmiałam się że te ...ki znają cię lepiej niż ty sam siebie przez monitor na odległość normalnie takie ekspertki które nie muszą cię znać żeby lepiej wiedzieć kim jesteś i kim byłeś i na pewno kim będziesz szybciej niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×