Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdefghijklmndj

Jak zabezpieczyć twarz przed farba do włosów?

Polecane posty

Gość abcdefghijklmndj

Zazwyczaj zajmuje mi dodatkowy dzień doszorowanie z uszu czy czoła pojedynczych plamek z farby (farbujęna ciemne kolory), więc zwykel farbuję w sobotę albo w piątek. Ale jak sięzabezpieczyć przed farbą na twarzy? Bo to nie może tak być! Koleżanka polecała używać bardzo tlustego kremu do twarzy - miała jakiś specjalny, nie polski i faktycznie potem farba schodziła myjką, ciepłą wodą i mydłem. Próbowałam Nivei, ale to za mało. Próbowałam też masła do ciała, ale też bez efektu. Może minimalnie mniej łapie farbę skóra i włoski na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmndj
O, to zakupię w aptece i zobaczymy :) A taka do ust (w pudełeczku) czy też w jakiejś tubce? Nie wiem, czy się czymś różnią... Tak na zaś, może ktoś inny ma jeszcze jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku+ wodka
słiti ma racje ;) czyms tlustym sie wysmaruj a gdyby gdzies ci jednak "chlaplo" to sprobuj usnac mleczkiem do demakijazu- u mnie schodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja zawsze kupowalam w pudelku z ziaji bo tania i duzo jej, do ust na noc tez uzywalam :) ale to bez znaczenia, tylko smakowej troche szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczkiem do demakijazu, spirytusem tez latwo schodzi, peelingiem :) ja mam wlosy do polowy plecow wiec wyobraz sobie jak ja wygladam po farbowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmndj
W sumie ja średnio się mogę malować (alergie) to i nie mam w domu mleczka do demakijażu, ale spróbuję. I na ten weekend zakupię sobie wazelinę (ależ to brzmi!) Dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed nałożeniem farby posmaruj się tłustym kosmetykiem. Nie musisz od razu kupować wazeliny - wystarczy tłusty krem lub balsam. I od razu po nałożeniu farby wytrzyj te miejsca, gdzie ci się zabrudziła skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjiopiuhgujoip
Zmywacz do paznokci-każda farba schodzi błyskawicznie. Wypróbowane na kilkunastu farbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam przekonania, czy zmywacz do paznokci na skórze twarzy to dobry pomysł... lepiej kremem nivea przed farbowaniem się wysmarować, albo własnie wazeliną - wszystko zejdzie bez problemu i szkody dla skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×