Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

nóżki są gołe bez zbednych dodatków.... A ty schwitzz gdzie sie bawisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka to tak ja pod biureczkiem jedna stopka bosa jest calowana i pieszczona od pietki po paluszki a druga w pantoflku spoczywa na moim brzuszku na ktorym wyciagniety jest nabrzmialy siusiaczek ;-) masz go pod pantofelkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu już wszyscy mamy grubo....ale jaki poniedziałek taki cały tydzien !! HEJ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...i ty mi takie rzeczy w pracy robisz...oj nie ładnie...koleżanki będą zazdrosne i nakaablują szefowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mówcie że cały tydzień będe pic :p Ale co mi tam poszumi poszumi i przejdzie. Siadam na biurko i czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka no to Twoja stopka jest calowana a pantofelek na moim hm tez Twoj chyba ze kolezanki jak sie podzielisz przylacza sie i postawia swoje szpilki tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym żeby było grubo....rozepnij suwak i sobie daj luzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat mowilem ze wraz z wzrostem zawartosci % promili we krwi jestes bardziej kuszaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 moze przysiadz sie do alayki i niech Twoj pantofelek tez sie dolaczy i spocznie na moim siusiaczku a druga bosa stope dasz do calowania to wtedy spod biurka mnie widac nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...ja sie tylo boje że szef zobaczy i bedzie chciał sie przyłączyć...i może być po premii.... zostańmy lepiej tak jak jestesmy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka alayka juz rzpialem jest na wierzchu, mozesz spowrotem postawic pantofelek na nim i nie machaj boso atopka bo ssac paluszki teraz bede, lepeij pomasuj bucikiek rureczke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×