Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

hmmmmm a może? próbowałam 6/9 na boku i tak że to ja byłam na górze więc jakby nie patrzeć prawie na niego usiadłam :) Fajnie ale zdecydowanie wole tak na plecach na wpółsiedząco :D A jeśli chodzi o te penisy to może was zadziwię ale tylko 2 w całym moim życiu :) Nie trzeba być puszczalską żeby lubić sex... Ale nie twierdze fantazje na temat innych mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba 2 raz na tym forum piszę ze facet w pracy.... No i ponoć post mamy więc na imprezy nie wypada chodzić - hehe wierząca i praktykująca się znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
alayka nic w tym złego, ze wierząca i praktykująca a ze swoim facetem to nawet się powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
2 facetow to nie duzo, ja mialem ok 20 dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kram-m kiedys w American Pie powiedzieli że to co dziewczyna powie o swoich partnerach mnoży się przez 3 a to co facet powie dzieli się n a 3 :) Ja tam nie żałuję - może kiedyś zwiększę mój licznik :X Schwitzz a co masz na myśli....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Ja tam nie musze nic dzielic, nie jestem w stalym zwiazku, duzo w podrozach sluzbowych, wiec ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kra-m przecież to żart :) tak mi się przypomniało. Zastanawiam się czy bym potrafiła tak zaliczać facetów jeden po drugim. Nie to że od każdego bym oczekiwała oddania ale na pewno bym porównywała i myślała sobie np. "kurcze tamten jedna lepiej lizał mi pipkę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leże na wygodnym lóżku a kwiatka przyjmę od ciebie - możemy się nim zabawić? Podotykasz płatkami po mojej pipce i jestem twoja ahhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Podejscie faceta ktory nie jest w zwiazku to zaspokojenie swoich potrzeb, czyli wlozyc i sie spuscic. Ale duzo babek robi tak samo, dobry seks z orgazmem oczywiscie bez uczuc. Duzo biznesmenek tak ma, w torbie podroznej wibrator, ado hotelu zamawiaja sobie colboya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schwitzz ...to zostanie między nami... I jak będzie dalej hmmm? kra-m może i masz rację. Zastanawiam się czy moi koledzy z pracy też tak robią na wyjazdach :) Tacy faceci muszą być pewni siebie, fajny wydaje mi sie taki szybki numerek bez zobowiązań - gorzej by było gdyby facet mnie nie zaspokoił - ale bym się wkuurwilaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trample fun
oj a ja tam bym chciał aby jakaś ładna zgrabna dziewczyna podeptała mnie mając na stópkach szpileczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ...byle najpierw delikatnie, ale dasz polizać swojego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Numerek bez zobowiazan jest super. Oczywiscie 100% gwarancji nie ma ze bedziesz miala orgazm. Dokonczysz sobie wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam cie... To ja bym wybierała takiego faceta co bym miała 100% pewności że mnie zaspokoi - oj słodziutki z ciebie kiepski kochanek jak nie dajesz pewności zaspokojenia. Ale z drugiej strony czasami ja też muszę naprowadzić faaceta by razem ze mną dokończył. jezu jak ja nie lubię być niespełniona - to jakaś masakra jest wtedy. jestem taka wściekła że chyba mogłabym rozszarpać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam brać go do buzi, zwłaszcza jak już stoi... Ssam go liżę, penetruję nim moje usta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie grymas juz-poloz sie na pleckach,podciagnij lekko nuzki i pozwol mi dzialac:)mniam mam na dzieje ze bedzie soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Ja jestem w stanie zaspokoic kobiete, ale faceci sa czasem egoistami (ja tez) i chodzi im tylko zeby sie samemu zadowolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczek juz jest ...jest tam tak wilgotno że zostaje ci sama zabawa.... Lubisz gdy liżę twoje jajka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaa jak jeszcze delikatnie ssasz je i probujesz cale do ust wlorzyc to bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Mnie najlepszego orala zrobila babka z piercingiemna jezyku, to bylo podniecajace. Fajna dziewczyna z recepcji w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×