Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zsiadle mleko

Jaki samochód polecacie jako pierwsze auto.

Polecane posty

Gość zsiadle mleko
Majac do wybru nowe punto czy nawet clio a 10 letnie bmw to zdecydowanie wybralbym ta pierwsza opcje. Mysle ze mimo ze nizsza klasa to jednak takie nowe punto jest bezpiecznejszym samochodem niz stara beemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo mało
masz rację w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella izabellinii
Polecam Toyote yaris, jezdze nia juz kilka dni i nachwalic sie nie moge, jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuluniek
Może moja wypowiedź przemówi do kobiet, które zastanawiają się nad kupnem Yariski. Jestem wlascicielka Toyoty Yaris II z 2008 z silnikiem 1,3. 3 drzwiowa. Jeżdżę tym samochodem już trochę czasu. Była dla mnie mega zaskoczeniem. Sprawdza się i w codziennym pokonywaniu miasta do pracy czy na zakupy jak i w dłuższe trasy (jak na przykład wyprawa 700 km nad morze 3 dorosłe osoby + pies :)) To chyba mówi dużo jeśli 3 kobiety spakowały się do tego małego bagażnika:) Może rzeczywiście nie zachwyca on wielkością, ale jak się chce to się da. Dużym plusem są przesuwane tylne siedzenia czym możemy zwiększać komfort jazdy pasażera siedzącego z tyłu bądź zwiększając w ten sposób bagażnik albo i jedno i drugie jednocześnie. Samochodzik nie pali dużo, naprawdę jest ekonomiczna. W środku wykonana trochę z tandetnych plastików, które rzeczywiście są podatne na szybkie zarysowania, aczkolwiek jak się dba i uważa to nie ma prawie żadnych śladów użytkowania. Nadrabia za to wyglądem. Naprawdę w bardzo ciekawy sposób i łatwy w obsłudze jest przygotowana cała deska. projektant tego samochodu chyba myślał głównie o kobietach projektując wnętrze samochodu, ponieważ Yariska jest jak damska torebka pełna bardzo przydatnych schowków, schoweczków:) siedzenia bardzo wygodne, nie zgodzę się z opinią pojawiąjącą się, że są nie wygodne. wystarczy je sobie dobrze ustawić:)naprawdę zwinny samochodzik, zwrotny, idealny do parkowania pod marketami, czy ciasnymi małymi parkingami pod blokami. zgodzę się z opinią, że przy 120-140 jest głośno w samochodzie, ale jest na to rada z której ja osobiście skorzystałam. wyciszyłąm sobie przednie drzwi. chwila moment roboty, nie drogo, a uciążliwy hałas w samochodzie wyeliminowany. więc na wszystko jest wyjście:) Pozatym jest to samochód z którym nie trzeba co chwilę jeździć do mechanika i zastanawiać się co się dzieje. Sama osobiście bardzo polecam ten samochód wszystkim kobietom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdałoby się prawko w normalnym trybie, zdążyłoby się chyba osiwieć. Ja tam nie czekam, tylko jeszcze dzisiaj zamówie sobie dokument kolekcjonerski z fastidcard.com. Dobrze, że dali teraz te 10procentowa zniżke z kodem 84NA7R5B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu szukalbym gdzies w sprawdzonych miejscach, cos typu www.adfauto.pl naprawde warto, przynajmniej masz pewnosc co do jakosci i zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak na pierwszy raz najlepsze są fiaty. Ja miałam akurat fiata punto i bardzo fajnie go wspominam. Przede wszystkim nie był usterkowy i dawał się lekko prowadzić. Pamiętam że trafiłam wtedy na sporą okazję w Dukiewiczu www.dukiewicz.pl więc to też zadziałało że go akurat wybrałam. No i oczywiście jazda testowa po której od razu wiedziałam że się wspólnie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zapytac u ekspertow, wtedy wyjasnia sie wiele problemow i pytan, w tym temacie moge polecic Ci www.autotrans.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z mocnym elastycznym benzyniakiem. Auris jest dość nie drogi a jeśli chodzi o benzynę 1.6 z doświadczenia wiem że jest trwały i dynamiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno małe i niedrogie, bo na początku nietrudno o stłuczkę ;) Dobrze mieć w zanadrzu jakiś sprawdzony sklep z częściami, więc ja sugeruję Wajbex. Zawsze tam robię zakupy tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na 1 samochód wybrałam volvo. Bardzo dobry samochód i czuje się w nim bezpieczna. Poczytaj sobie np. na www.intercar.volvocars-partner.pl o poszczególnych modelach. Ja wybrałam v60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł73
Swojej żonie kupiłem hyundai, jest bardzo zadowolona. Długo szukałem czegoś co będzie w dobrym stanie i niedrogie, każdą stronę chyba obserwowałem dzień w dzień i na otosfera.pl znalazł się taki jaki chciałem. Myślę, że hyundaie są dobre na początek. Albo skoda też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zapytac ekspertow jezeli samemu nie ma sie przekonania, osobiscie doradzam sie zawsze u www.autotrans.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automaniak2000
na pierwsze auto warto wybrać takie, które nie będzie napchane elektronika, czemu? pierwsze auto ma służyć do jazdy, oczywiście, ale też do poznania drogi w praktyce, obeznania się z tematem motoryzacji i mechaniki w takim stopniu, by z przepaloną żarówką czy wymianą filtra nie jeździć do mechanika, nie powinno to być auto prosto z salonu, a raczej takie, które jest bardzo tolerancyjne na nasze błędy i nie sypnie nam skrzynią czy silnikiem, jak pomylimy się z biegami, czy przeciągniemy go do 8000 obrotów polecam przeczytać ten artykuł: http://samorzadue.pl/czas-na-pierwsze-auto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskieAuto30
W miarę porządne auto można kupić nawet za 10 tysięcy zwłaszcza, że to ma być twoje pierwsze. Oczywiście zależy w jakiej perspektywie myślisz. Polecam doczytać trochę zanim kupisz auto :) http://samorzadue.pl/czas-na-pierwsze-auto/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pierwszy samochód to najlepiej coś niezbyt drogiego i z wytrzymałym silnikiem. Ja uczyłam się jeździc w Yarisie, bardzo wytrzymałe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupic pare gazet motorowych polecaja Yarisie lub daichatsu kture jest na czesciach tojoty dlaczego bo maja 50% udziałów ale Toyota zostanie jedynym właścicielem Daihatsu Obie firmy współpracują ze sobą już od 1967 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja bym postawiła na coś niedużego co mało pali. Zajrzyj sobie na Grupa Auto Wimar - https://www.grupaautowimar.pl/samochody-uzywane Mają duży wybór samochodów nowych i używanych. myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie. Ja myślę o skodzie oktavia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Tylko Toyota ewentualnie inny japoniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota rzeczywiście jest moim zdaniem mniej zawodna. Fajne są auta miejskie, coś jak Yaris albo Aygo. Możecie sobie zerknąć na salon Auto Konsek w Rybniku, tu macie namiar: http://www.toyota.rybnik.pl/ akurat właśnie fajne promocje tam zawsze mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doradzę ci jakie najlepsze ale napewno NIE kupuj Mazdy . Droga, delikatna i strasznie drogie części, brak zamienników, szybko siada podwozie.. Brrrr Miałam nie polecam Może jakiś Fiat lub Skoda? Tanie w utrzymaniu i niedrogie części..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście może o tej stronie : http://tyi4.pl/r/G32ddd , Ostatnio kolega z klasy mi ją podesłał bo każdy możę wygrać iPhone :) Jest to jakaś akcja z okazji tego całego black friday chyba. Polecam każdemu ogarnięcie, bo podobno można łatwo wygrać. Sam mam Iphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście może o tej stronie : http://tyi4.pl/r/G32ddd , Ostatnio kolega z klasy mi ją podesłał bo każdy możę wygrać iPhone :) Jest to jakaś akcja z okazji tego całego black friday chyba. Polecam każdemu ogarnięcie, bo podobno można łatwo wygrać. Sam mam Iphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
clio III wg mnie najlepszy wybór :) miałam takie i było super na pierwszy raz, popatrz na http://niebity.com/ tanie są już jak barszcz a moc mają, są fajnie zwrotne i ładnie się zbierają - diesel najlepszy w tym wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×