Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zsiadle mleko

Jaki samochód polecacie jako pierwsze auto.

Polecane posty

Gość zsiadle mleko

Mam 22 lata i planuje kupic pierwsze auto. Kwota powinna byc nie wyzsza niz 15 tys zl. Tylko nie mowice ze stare BMW bo mnie to nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat panda :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga co się dzieje
Stare poczciwe 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofane serduszko
Mychol ci doradzi. Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawazbożowomalinowa
do 15 tys opla vectre b, albo omege starsza, albo megane , ew. tigra ale to jest porazka. ... majac 15 tys masz wybor, nawet glupie audi 80. nie polecam za 15 tys kupowac audi a 6 albo cos nowszego bo za ta sume to bedzie niezla skarbonka bez dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolid Młodzieży Wiejskiej
a tak poważnie golf III sama jeżdżę i polecam naprawdę...małe spalanie, autko nie duże a wygodne...nawet na wakacje sie zapakujesz do niego i bedzie luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
hehe jesli chodzi o fiata pande mialem okazje sporo nia pojezdzic to auto sie sprawdza szczegolnie w gorskich terenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_ uśmiechem
Toyota Yaris, małe i mało pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 22 i kupilam sobie ostatnio taka Dacie, jestem nawet zadowolona, zwazywszy na to ze zawsze chcialam miec SUVa , a on jest w bardzo przystepnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
Jestem za tym aby to byl hatchback. Jestem fanem alfy romeo a 147 sczegolnie by mi pasowala. Ale wiadomo jaka maja opnie. Dodam jeszcze ze na pewno to bedzie auto nie kupywane w Polsce a sprowadzone z wloch. Na swieta wyjezdzam czegos szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_ uśmiechem
Fiaty niedrogie i tanie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie alfe
i idz sie powieś.......porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze na pewno to bedzie auto nie kupywane w Polsce a sprowadzone z wloch no to ci odradzam bo tam sie nie szanuje aut wlosi co maja tylko wolne to zapierdalaja nad morze autkiem i nie dbaja o nie w srodku kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvchfd
Ja dostalam na 18stke fiata 126p, jeszcze do tej pory pamietam jak sie cieszylam. Teraz nawet bym do tego nie wsiadla, a co dopiero prowadzic. Moze na pierwszy samochod honda civic, niezawodne i male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
Wiem bardzo dobrze jak wlosi traktuja samochody i faktycznie bardzo czesto nie dbaja o nie. Jednak wystarczy dluzej poszukac i na prawde mozne znalezc fajne okazy. Jednak sporo aut ktore jezdza po polskich drogach pochodzi z tego kraju. http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-klima-alu-bose-C23157382.html Mysle o czyms takim i prosze niech sie nie wypowiadaja osoby ktore nigdy nie mialy doczyniania z alfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja lis
kurde tez bym chciała sobie auto kupic,ale narazie będę jezdziła audi a3 mojego męża.troche za duze jak dla mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolid Młodzieży Wiejskiej
Odradzam stanowczo alfę....miałam kiedyś 145 i to była porażka....koszt napraw przekroczył wartość auta i na 3 lata użytkowania 2,5 roku spędził u mechaników!!!! ładne to one są ale stgrasznie felerne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
to byla jednak 145 a jesli chodzi o alfe to te modele byly szczegolnie nie udane, 147 zaczela to zmienic, a nowe modele to juz calkiem nie podlegaja stereotypom, obawiam sie ze moze bede skazany na audi A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatuzo
morze maserati albo korwet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaxyz
sama jezdze alfa 159, zaczynalam od 145, ja sobie tę markę samochodu bardzo chwalę, nie zawiodlam sie nigdy. co do 147 jezdzi nią moj narzeczony i nawet sobie chwali. Wiadomo ze zdarzają sie awarie, ostatnio cos z wahaczami miał problem. Wszystko zalezy tez od dbalosci o samochod, jednak ogolnie to polecam tę markę i ten modeel jezeli jestes kawalerem i nie masz rodziny, bo jest malopakowna i np. podroz w 4 osoby wiąże się z lekkim dyskomfortem bo bedzie malo miejsca w tej 147.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykaj pande
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati =)
peugot 206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126ppppp
będę skazany na audi a4... ciesz się , że tatuś z mamusią dali kasę bo innych nawet na prawo jazdy nie stać...więc nie denerwuj ucha...kup se malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×